Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 11.12.2021 o 10:38, Tyśka) napisał:

Hurra!!! Panstwo sami przyjadą?

Jeśli do środy nie znajdzie się transport, to w czwartek państwo sami przyjadą.  Są też w stanie dojechać do Lublina. Tysiu, jeśli możesz, to napisz na fb o transporcie. Ja jestem w kontakcie z p. Ewą, jeśli coś się zmieni, od razu napiszę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 11:23, Alaskan malamutte napisał:

Jeśli do środy nie znajdzie się transport, to w czwartek państwo sami przyjadą.  Są też w stanie dojechać do Lublina. Tysiu, jeśli możesz, to napisz na fb o transporcie. Ja jestem w kontakcie z p. Ewą, jeśli coś się zmieni, od razu napiszę. 

Dobrze, to będę szukać, ale muszę wrócić do domu (na telefonie nie mam fb). Na szczęście dzisiaj już mnie odblokowali na fb. Wrzuciłam na razie na relację na fb, post pojawi się później.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 10:43, Jo37 napisał:

Drops trafi do bardzo sympatycznej rodziny. 

Szczegóły "techniczne" będzie dogrywała Alaskan.

Ursynów to dzielnica gdzie jest dużo zieleni a co za tym idzie miejsc do spacerów.

Ale się naczytałam o domku , dopiero nad ranem poszłam spać 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 11:35, Poker napisał:

Ale się naczytałam o domku , dopiero nad ranem poszłam spać 🙂

 

Rodzina to pani, pan i 10 letni synek. Mieszkają we własnym mieszkaniu na parterze, z malutkim ogródkiem. Pani pracuje zdalnie, tylko czasami wychodzi do biura. 

Pani Ewa bardzo konkretna, miła i sympatyczna. Jest raczej taką spokojną, poukładaną osobą, słucha uważnie. 

Zdjęcia mam obiecane. 

 Pokerku, pytaj, odpowiem😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 12:23, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, zadzwoniła pani z Wrocławia o Dropsa. 

Szukają większego psiaka do roku, albo szczeniaka, który wyrośnie na większego psa. Może zaproponujesz Benia? 

 

Ja szczegółów nie znam, nie wypytywałam o warunki, bo nie miałam pani nic do zaoferowania..

Na PW moge podać jej numer telefonu.

Dziękuję. Benio za mały, ale będą starać się o adopcję szczeniaka ze stodoły po dużej suni. W miocie jest 6 chłopaków i 3 sunie: 

https://m.facebook.com/282194758974668/posts/1213379289189539/

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia Dianki:

Warszawa (Alaskan Malamutte) - https://www.olx.pl/d/oferta/dianka-spokojna-sunia-do-adopcji-CID103-IDMgve8.html?reason=observed_ad


Kraków (Tyśka) - https://www.olx.pl/d/oferta/lagodna-ulegla-dianka-oaza-lagodnosci-i-spokoju-cudo-CID103-IDLLfS0.html


Wrocław (p. Marzenka): https://www.olx.pl/d/oferta/czy-znajde-dom-kto-mnie-pokocha-CID103-IDMCU7I.html


Katowice (Tola): https://www.olx.pl/d/oferta/niezwykle-ujmujaca-dianka-do-adopcji-CID103-IDMP6Ve.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 14:35, agat21 napisał:

Od rana w biegu, więc dopiero zajrzałam. Jakie wspaniałe wieści! Wreszcie i Dropsio ma wspaniałą rodzinę. Wielkie dzięki dla Alaskan za tyle tyle rozmów i telefonów i dla Jo37 za wspaniałą "kropkę nad i" w postaci wizyty! 

🌻🌼🌷🌻

Kochana agat21, czy możesz nieco edytować tytuł? Że dzieciaki już mają domki, ale potrzebne wsparcie dla Mamy Dianki na karmę i weta?

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Szczeniorki mają DS :)) Ale wciąż potrzebne wsparcie na WETA I KARMĘ ich mamusi Diance. OGROMNA PROŚBA! W ostatniej chwili zostały zabrane z okropnych warunków do bardztymczasowego domu. Brak środków na utrzymanie, weta, na wszystko.

Dianka dzisiaj przeżyła traumę, a pani Marzenka chwile grozy... wszystko przez to, że przyjechali panowie, którzy wnosili meble do domu, kilka osób było na podwórku i sprzątało, wynosiło i wnosiło... Dianka na widok obcych mężczyzn i na całe zamieszanie początkowo nie zareagowała źle, była wystraszona, ale obserwowała. I nagle nie wiedzieć czemu przeskoczyła płot i weszła na drugą część posesji. Właśnie tam, gdzie bywają sunie rezydentki, które nie znoszą innych psów i z którymi szczerze nienawidzi sie Dianka. Dzięki Bogu, suczki nie były na zewnątrz, bo mogłoby skończyć się źle:( Zanim się p. Marzenka zorientowala, że Dianka uciekła ze swojej części to trochę minęło i jak ruszyła po suczkę, ta zdezorientowana próbowała wrócić do siebie, ale zahaczyła o płot... Dopiero po chwili udało się opanować sytuację, pomóc zejść z płotu i zaprowadzić przerażoną, posiusianą ze strachu Dianke do siebie. Od tego czasu suczka nie chce wychodzić z budy, nic też już nie zjadła. Biedna suczka 😞

Martwię się jej adopcją, ma czas u Pani Marzenki do końca lutego, a to taka bidula podszyta ogromnym strachem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...