Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Dnia 1.10.2021 o 21:40, Poker napisał:

Fajnie, że chłopcy  się zgrali. Chciałabym zdecydowanie, żeby obok wspólnego ogłoszenia Opel miał osobno.

O tym własnie pisałam 😉 Chodziło mi o to, żeby ich też wspólnie pokazac, bo może akurat, a kazdy i tak ma juz teraz osobne ogłoszenia.

Dnia 1.10.2021 o 21:40, Poker napisał:

Jaaga, czy Oreo może zostać u Ciebie do adopcji czy szukać mi innego miejsca?

Raczej chyba i tak nie ma żadnej perspektywy, przynajmniej tu nie doczytałam? Na dzień dzisiejszy jest mniej kłopotliwy, niż Opel. Nie wiem, co bedzie, jak Opel znajdzie dom pierwszy, czy Oreo wróci do wcześniejszego dziczenia. Teraz wchodzi do domu bez problemu, je  z innymi. Nie trzeba go zwabiać i tracić godzinę na wprowadzenie wieczorem do domu. Nie ucieka od człowieka z byle powodu i nawet nie wisi stale zębami na nogach, bo są z Oplem praktycznie nierozłączni i zajmują się sobą. Jak podbiegają, to razem i bez tego jego podgryzania. Jak widac na zdjeciach siedział nawet z moim mężem i nie uciekał. Wczesniej to trudno byłoby go utrzymać na kanapie do robienia zdjęć, a co dopiero z mężczyzną u boku.

Czy ktoś może ogłosić razem obu chłopaków? Oreo ma ok 1,5 roku, Opel 5,5 mies. Są praktycznie tej samej wielkości ( ok 9 kg) 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Czy ktoś może ogłosić razem obu chłopaków? Oreo ma ok 1,5 roku, Opel 5,5 mies. Są praktycznie tej samej wielkości ( ok 9 kg) 

Mogłabym ogłosić, ale nie podejmę się napisania treści. Kto mógłby napisać wspólne ogłoszenie dla obu chłopaków?

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Karen116 napisał:

Cześć, czy nadal są potrzebne stale deklaracje dla Oreo? Jeżeli tak, poproszę o numer konta w prywatnej wiadomości, pomogę. 

Serdecznie dziękuję za chęć pomocy  Orusiowi. Nr konta podam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Pomyłka o 1000zł

Wpłaty:
         100,00  -   Poker  IX.2021 - I.2022  -  8.09.
         160,00  -   hamam  IX-XII.2021 -  8.09.    
           30,00  -   Pani Ania G-R  IX  -  8.09.
         626,10  -   Onaa  dotychczas zgromadzone fundusze -  9.09.
           30,00  -   jankamałpa   IX  -  10.09.
           20,00  -   Livka   IX  -  20.09.
           30,00  -   Pani Ania G-R  X  -  21.09.
           40,00  -   ona03   IX-X  -  25.09.
           20,00  -   kiyoshi   X  -  27.09.
           70,00  -   limonka80   X  -  1.10.
           50,00  -   elficzkowa   VIII-XII.  -  4.10.
           90,00  -   Figunia   X-XII.  -  10.10.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
 2.266,10 zł

Saldo ogólne się zgadza.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 08:52, Jaaga napisał:

No niestety, po spacerze Lonia i Marti przyszły na wołanie, a Oreo został przed schodami domu. Daje się zwabić tylko na wybieg Suvi. Do domu nie dało się.

Więc jednak cofka   956447462_pacze.png.46158ba0a3eabdaf98bf653e28ccf9d0.png             

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, jankamałpa napisał:

O kurcze, a może pan od Opla bylby chętny dac DT dla Oreo?

Rozmawiałam wczesniej o Oreo. Nie zdecydowali się na drugiego psa i to trudnego. Pan duzo podrózuje. Nie ma co nalegać, jesli ktoś nie czuje sie na siłach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 11:12, Jaaga napisał:

Rozmawiałam wczesniej o Oreo. Nie zdecydowali się na drugiego psa i to trudnego. Pan duzo podrózuje. Nie ma co nalegać, jesli ktoś nie czuje sie na siłach.

Szkoda, ale oczywiście naleganie na Pana nie wchodzi w rachubę. Do adopcji nie można namawiać. Adopcja ma być przemyślanym i bardzo chcianym czynem.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...