Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Dnia 28.10.2021 o 22:20, Poker napisał:

Na jakie miasta Oreo ma ogłoszenia?

Dostałam 50 % zniżki na OLX. Mogę zrobić ogłoszenie albo wyróżnić te, które są.

Jaaga, czy możesz napisać parę słów o zachowaniu łobuza ? Czy coś się zmieniło? Doszedł do siebie po wyjeździe Opelka?

Z bazarku będzie dla niego ok. 160 zł

Moje ma na Żory jak napisala Tyśka. Zrob może dodatkowe ogłoszenie na jakieś spokojniejsze miasto otoczone wsiami. Niewiele się zmieniło, tylko da się zaobserwować ze raz jest normalniejszy, kiedy indziej dziczy. Wczoraj wieczorem wystarczyło, że kucłam i podszedł i dal się wziąć na rękę, a innego dnia musimy czekać kilka godzin, żeby wszedł do domu; nie chce wejść, nie da się dotknąć. Mialam nawet o niego zapytanie, ale z pensjonatu z Wisły i Pan szukał towarzyskiego psa, który lubilby gości i nie uciekał, bo teren cały czas jest otwarty przez rodzaj działalności. Skierowalam go do Tyśki , kora wie o wielu szczeniakach i podrostkach. Pan bardzo mily, Pani cały czas w domu, ale dom akurat zupełnie nie dla Oreo. Oprocz tego dzwonily tylko głupie dzieci. Poblokowalam ich numery bo to istna plaga. Zastanawiam się, w czym czerpią przyjemność z wykonywania tych telefonów? Ani to śmieszne ani mądre. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze byłoby, gdyby linki do ogłoszeń były na pierwszej stronie  z informacją który do kiedy wyróżniony. Można byłoby wtedy uaktualniać wyróżnienia.
Niestety nie jest to teraz możliwe, ale bardzo proszę Jaaga, Tyśka) i Poker, jak zrobi ogłoszenie,  wklejcie teraz linki do swoich ogłoszeń, a ja będę je wyróżniać i potem pilnować żeby były na bieżąco uaktualniane. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 10:53, elik napisał:

Niestety nie jest to teraz możliwe, ale bardzo proszę Jaaga, Tyśka) i Poker, jak zrobi ogłoszenie,  wklejcie teraz linki do swoich ogłoszeń, a ja będę je wyróżniać i potem pilnować żeby były na bieżąco uaktualniane. Dziękuję.

elik, ja zawsze wklejam na wątek linki do ogłoszeń 🙂 Ogłoszenia Oreo też już wrzucałam.
Wklejam jeszcze raz:
Kraków - https://www.olx.pl/d/oferta/malenkie-cudo-mix-szpic-szuka-cierpliwego-spokojnego-domu-CID103-IDLjRWG.html
Wrocław - https://www.olx.pl/d/oferta/slodki-oreo-w-typie-szpica-delikatny-skrzywdzony-piesio-CID103-IDLjRf5.html

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 10:56, Tyśka) napisał:

elik, ja zawsze wklejam na wątek linki do ogłoszeń 🙂 Ogłoszenia Oreo też już wrzucałam.
Wklejam jeszcze raz:
Kraków - https://www.olx.pl/d/oferta/malenkie-cudo-mix-szpic-szuka-cierpliwego-spokojnego-domu-CID103-IDLjRWG.html
Wrocław - https://www.olx.pl/d/oferta/slodki-oreo-w-typie-szpica-delikatny-skrzywdzony-piesio-CID103-IDLjRf5.html

 

Tysiu kochana nie śledziłam wątku Oreo od początki. Wskoczyłam, gdy było trzeba, ale nie ogarnęłam wątku od początku z braku czasu  😞 
Dzięki za linki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 12:45, Tyśka) napisał:

Aaa, u mnie też się skończyło, więc dlatego założyłam, że wyróżniłaś moje 😛 

Na razie nic nie wyróżniłam. Napisałam tylko, że te Twoje, które właśnie się skończyły, to ja wyróżniałam   🙂 

Nie chcę zrobić bałaganu, czekam na odpowiedź Poker, co wyróżni  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 11:15, Jaaga napisał:

Wyróznienie mojego ogłoszenia własnie w nocy sie skończyło: https://www.olx.pl/d/oferta/oreo-maly-roczny-psiak-w-typie-szpica-adopcja-CID103-IDL7uCb.html

Wyróżniłam Twoje ogłoszenie i bardzo proszę zobacz do kiedy będzie promowane i napisz na wątku, żebym mogła zapisać. Tylko Ty będziesz to widziała.

Przelew

1206529540_Oreoog.png.134b5352f3085b65c6f84426fc5565db.png

Link to comment
Share on other sites

Na konto Oreo wpłynęły poniższe kwoty:

   20,00 zł od Livka  deklaracja  X  -  15.10.
   30,00 zł od Anna G-R 
deklaracja  XI  -  21.10.
   20,00 zł od kiyoshi  deklaracja  XI  -  27.10.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1692416619_dziki.gif.9200d6f9edbff932002a62c1cc4fea77.gif     2050340008_dlaWaslove.jpg.88be2b856f936c71e478eedae9249529.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 20:57, Poker napisał:

Zaraz wyróżnię.

Wyróżniłam Tyśki na Kraków i Wrocław na 30 dni.

elik, czy mogę przeznaczyć pieniądze z bazarku   na  te wyróżnienia? Utargowałam dla niego ok. 170zł. A resztę, jak mi spłynie, wpłacę na jego konto.

Oczywiście , że tak  🙂  Dzięki wielkie    540524777_dzikujpiknie.png.487b7f742268e9dfb3dfe37627ea9a09.png

Jak już będzie wyróżnione, to proszę napisz do kiedy. Zapiszę, żeby było wiadomo kiedy na nowo wyróżnić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 20:57, Poker napisał:

Zaraz wyróżnię.

Wyróżniłam Tyśki na Kraków i Wrocław na 30 dni.

elik, czy mogę przeznaczyć pieniądze z bazarku   na  te wyróżnienia? Utargowałam dla niego ok. 170zł. A resztę, jak mi spłynie, wpłacę na jego konto.

od wczoraj na 30 dni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...