Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

Dnia 12.12.2021 o 23:47, Poker napisał:

Cudowne Wasze psiaki.

Luka całkowicie zniewoliła pańcia. Biedny Baloo czasem ma nietęgą minę.

Balutek radzi sobie całkiem nieźle. Jak mu Luka wchodzi na głowę, to leci do nie 🙂

Jacek rzeczywiście zakochany w Luce bardzo, ale kocha też pozostałe nasze psiaki.

W ten weekend mało zrobiłam zdjęć Peruszki i Figurki, bo po intensywnych spacerach odsypiały. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 23:25, Ewa Marta napisał:

007.jpg

008.jpg

009.jpg

010.jpg

011.jpg

 

Dnia 12.12.2021 o 23:27, Ewa Marta napisał:

A to zdjecie sprzed kilku dni. Wstałam nad ranem na chwilę. Po powrocie do sypialni zastałam taki obrazek 🙂 Jakoś się wcisnęłam, ale lekko nie było 🙂

 

spanie.jpg

                     GIFy na Dobranoc | 120 sztuk animowanych obrazów Dobrej nocy

             Spokojnej nocy cieplutkiej zasylamy 
         Alez cudownie sie oglada czyta wszystkie brzusinki zachwycajace
           Niechaj tylko spokoj i wszelkie zdrowko bedzie z Wami
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To nasz nocny spacer. Dopóki trasa nie jest otwarta, to kapitalne miejsce na wybieganie się psiaków na tym ostatnim spacerze. Trochę się czasami boję, bo z jednej strony ciemne krzaki, z drugiej ogrodzona droga i w razie jakiegoś niemiłego spotkania żadnej pomocy, ale i tak w poniedziałek trasa zostanie otwarta i musimy szukać innego miejsca na spacery. 

Pięknie się świecimy w nocy, prawda? 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 04:03, Ellig napisał:

 

 

Dnia 15.12.2021 o 10:12, Ewa Marta napisał:

To nasz nocny spacer. Dopóki trasa nie jest otwarta, to kapitalne miejsce na wybieganie się psiaków na tym ostatnim spacerze. Trochę się czasami boję, bo z jednej strony ciemne krzaki, z drugiej ogrodzona droga i w razie jakiegoś niemiłego spotkania żadnej pomocy, ale i tak w poniedziałek trasa zostanie otwarta i musimy szukać innego miejsca na spacery. 

Pięknie się świecimy w nocy, prawda? 

                     cc768d7decf64b5b005e65376de197ff.gif (240×320) | Weihnachten gif, Coole  smileys, Liebe gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 12:26, Poker napisał:

Może zmień już teraz, a nie w ostatniej chwili, bo nie upilnujesz.

To jest spory kawałek od mojego domu, same nie polecą, bo przy domu są na smyczy. Spuszczam je dopiero jak już jesteśmy tam. Teraz ruszymy w drugą stronę. W życiu nie naraziłabym ich na niebezpieczeństwo, bo nie mam żadnych wątpliwości, że poleciałyby pod samochody.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj odwiedziła nas agat21. Psiaki wspaniale ją powitały. Baluś po krótkiej chwili zaczął rozdawać buziaki i trącał Agatę łapką, żeby go głaskała 🙂 Luka zachowała pewien dystans, ale bez problemu wskoczyła na kanapę i w końcu rozłożyła się wygodnie i przysnęła. To wyraz wielkiego zaufania do Agaty 🙂 Maluchy obsiadły ją za to bezczelnie i cały czas domagały się głasków. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 13:32, Ewa Marta napisał:

 

 

Dnia 12.12.2021 o 09:37, Ellig napisał:

 

                  Choinka i prezenty bez tła - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl            

Wszelkiego Szczescia Szczescia W Zdrowiu Spokoju Cieple                                                                   Gwiazdce Co Spelnia Niespelnione                                                                                           Niechaj Was omija kazdy mrozny wiatr  Szczesliwych Swiat B N

                            

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 10:19, Ewa Marta napisał:

Wczoraj odwiedziła nas agat21. Psiaki wspaniale ją powitały. Baluś po krótkiej chwili zaczął rozdawać buziaki i trącał Agatę łapką, żeby go głaskała 🙂 Luka zachowała pewien dystans, ale bez problemu wskoczyła na kanapę i w końcu rozłożyła się wygodnie i przysnęła. To wyraz wielkiego zaufania do Agaty 🙂 Maluchy obsiadły ją za to bezczelnie i cały czas domagały się głasków. 

One już wiedzą, że są bezpieczne i kochane, dostały tak dużo to spokojnie dzielą się miłością;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...