Jump to content
Dogomania

Franek ma DS : ) - Już nie smutny batonik z Fenisiowego polecenia, roboczo zwany Uszkiem, podobno nie słyszy : ( Nie chcemy już bólu i samotności


Recommended Posts

Dnia 11.01.2023 o 19:56, Aska7 napisał:

Na pytanie jak Franio po pierwszej nocy Kasia dostała takiego SMS-a :

"Super. Ostatni raz przed spaniem ok.22-giej poszedł się wysiusiać i spał jak ta lala aż nie wstałam. Pilnuje mnie, ale nie jest nachalny. Rano obszczekał z balkonu jakiegoś przechodnia, czyli pilnuje".

Pozwoliłam sobie zacytować 🙂

Świetne wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Panią adoptującą Franusia. Pani polubiła Franka i nie ma zamiaru go oddawac. W związku z tym umowiłyśmy się ze w tygodniu podjade podpisać umowę. A i nasz tłustawy chłopczyk przyzwyczaił się. Ceni sobie dużą ilość spacerów, już wskoczył Pani na łóżko jak tylko poszla na zakupy. Ale nie gniewała się. 😊Pani bardzo go chwali za spokój ducha i ciała. Nie dokazuje, nie wskakuje na starszą panią (sędziwą mamę) ani na meble oprócz kanapy oczywiście, nic nie niszczy, nie znaczy. Trzyma ładnie siuśki od spaceru do spaceru. Piesek idealny🙂 Bardzo trafnie dobrany piesio do możliwości i potrzeb adoptującego domku.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2023 o 16:28, Aska7 napisał:

Ciekawe co na to Franio ? 😉

Mogę spać na łóżku, drapie mnie za uszkiem, chodzi ze mną na spacery, podtyka mi smaczki, nie czepia się, daje pospać, nie krzyczy, jestem jedynakiem, itd....

Samo dobre  🙂  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam w czwartek u Pani Franka podpisać umowę. Prosilam o fotki niekiedy. Pani obiecała coś podesłać przy okazji, Franeczek zadomowiony, nie odstepuje swojej Pani na krok. W domu jest grzeczny jak aniołek. Natomiast na spacerku okazało się, że nasz Franczesko atakuje rowerzystów ale nie jest to poważna sprawa, daje się chłopak powstrzymać.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A może któraś z Cioć zechciałaby przekazać swoją deklaracje po Franeczku dla Grafcia, który kiedys nawet dzielil boks z Frankiem i Bonusem a teraz jest juz w hoteliku ale oczywiście nie ma pełnych deklaracji

https://www.dogomania.com/forum/topic/356817-już-myśleliśmy-że-nie-żyje-że-nie-przetrwał-ostatniej-zimy-ale-jest-przetrwał-jakoś-i-co-teraz-kolejnej-już-nie-przetrwa-zajrzyjcie-do-pręguska-proszę-zbiera-deklaracje-na-życie-dostał-imię-graf/

 

image.png.2cce933352e079e4d72c0c9e5e74adda.png.57e435e80858005bf357b48f87d4d8a5.png

1632655954269.jpg.a8aa913b876babe57344d10c3bcfb545.jpg.34740b7172241ce6f569e7c1fb9976d8.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...