Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nigdzie niestety nie ma librelli. Wszyscy weterynarze rozkładają ręce i mówią, że nie ma na razie gdzie tego leku kupić. 

Na szczęście Makary jakby poczuł wiosnę i lepszą pogodę 🙂 Kikou pisze, że sam z siebie wychodzi na przechadzki, ma dobry humor i apetyt 🙂 Bardzo się cieszę. Dobrze, że daje na razie radę bez tego leku. Pewnie z nim byłoby lepiej, ale dobrze jest jak jest. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2022 o 23:45, agat21 napisał:

Nigdzie niestety nie ma librelli. Wszyscy weterynarze rozkładają ręce i mówią, że nie ma na razie gdzie tego leku kupić. 

Nie ma.... narzekałam wcześniej że w mojej przychodni drogo, a teraz zapłaciłam w innej za 10mg 400zł, bo mój Dżekuś potrzebował a nigdzie indziej nie było ....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 12:55, KrystynaS napisał:

Dobrze, że Makary nieźle daje sobie radę bez Libreli. Ale co się stało, że nie ma tego leku? Był bardzo skuteczny więc na pewno było nim zainteresowanie.

Można się domyślać tylko. Wiele rzeczy ma zakłócone "łańcuchy dostaw" 😕

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2022 o 23:45, agat21 napisał:

Nigdzie niestety nie ma librelli. Wszyscy weterynarze rozkładają ręce i mówią, że nie ma na razie gdzie tego leku kupić. 

Na szczęście Makary jakby poczuł wiosnę i lepszą pogodę 🙂 Kikou pisze, że sam z siebie wychodzi na przechadzki, ma dobry humor i apetyt 🙂 Bardzo się cieszę. Dobrze, że daje na razie radę bez tego leku. Pewnie z nim byłoby lepiej, ale dobrze jest jak jest. 

Kochany, dzielny Makary ❤️ Wygrzewa kosteczki na słoneczku i korzysta ze szczęśliwego życia, które być może poznał dopiero u kikou ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 20.05.2022 o 07:39, Onaa napisał:

Zaglądam do Makarego, mam nadzieję że upały mu nie dokuczają.

Makuś lubi słoneczko ale jak stwierdzi, że co za dużo to za dużo to główka jest jeszcze na tyle przytomna że potrafi znaleźć ocienione miejsce. 

IMG_20220523_143800.jpg

IMG_20220523_143710.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 23.05.2022 o 14:48, kikou napisał:

Makuś lubi słoneczko ale jak stwierdzi, że co za dużo to za dużo to główka jest jeszcze na tyle przytomna że potrafi znaleźć ocienione miejsce. 

 

ze słoneczkiem mam identycznie, jak Makary..... 😉 :) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2022 o 14:48, kikou napisał:

Makuś lubi słoneczko ale jak stwierdzi, że co za dużo to za dużo to główka jest jeszcze na tyle przytomna że potrafi znaleźć ocienione miejsce. 

IMG_20220523_143800.jpg

IMG_20220523_143710.jpg

              764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...