Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Dnia 24.01.2022 o 17:37, agat21 napisał:

Jeśli u niego nie jest jeszcze tak bardzo źle, to tym lepiej zadziała ten lek - tak mi się wydaje. Może to będzie takie trochę prewencyjne? Nie ma co czekać, aż nie będzie w stanie podnieść się z posłanka.

Myślę podobnie jak agat, zresztą jeśli ten lek nie byłby odpowiedni dla Makarego to pewnie lekarz by to od razu powiedział. Oby kuracja okazała się skuteczna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2022 o 21:12, KrystynaS napisał:

Myślę podobnie jak agat, zresztą jeśli ten lek nie byłby odpowiedni dla Makarego to pewnie lekarz by to od razu powiedział. Oby kuracja okazała się skuteczna.

Rozmawiałam z koleżanką, która ma psa staruszka na tej kuracji i jest zachwycona efektem, który widać było dopiero po drugiej dawce podanej 4 tygodnie później. Po pierwszej prawie nic się nie poprawiło, ale jeśli dopilnuje się terminu podania drugiej dawki - efekt naprawdę bardzo dobry.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 20:26, mari23 napisał:

Rozmawiałam z koleżanką, która ma psa staruszka na tej kuracji i jest zachwycona efektem, który widać było dopiero po drugiej dawce podanej 4 tygodnie później. Po pierwszej prawie nic się nie poprawiło, ale jeśli dopilnuje się terminu podania drugiej dawki - efekt naprawdę bardzo dobry.

Świetnie, dzięki za cenną informację 🙂 Trzymajmy zatem kciuki, żeby Makusiowi też kuracja posłużyła.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2022 o 15:48, kikou napisał:

Lek powinien byc w czwartek i startujemy. Przy czym u Makusia nie jest to jeszcze tak poważny stan jak u w/w niektórych psiakow. Makulek jak najbardziej sobie chodzi. Nawet zdawało mi się, że ze dwa razy podbiegł mały kawałek nawet na tym poprzednim leku.

SAVE_20220124_154053.jpg

IMG_20220124_154615.jpg

IMG_20220124_162213.jpg

 

                                            🍀🍀🍀   ❤️❤️❤️   🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2022 o 22:52, agat21 napisał:

W czwartek Makary dostał pierwszą dawkę. Za miesiąc druga. Pani wetka dała promocję i policzyła o 20 zł taniej. 🙂 Dwie dawki w cenie 300 zł. 

Zazdroszczę cen - ja też w czwartek byłam z Dżekim po librelę i za jedną dawkę zapłaciłam 320 zł 😕

Poprzednio, w listopadzie i grudniu po 300 zł, ale trudno, Dżekusiowi librela bardzo pomaga, więc pańcia musi oszczędzać na sobie :-)) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2022 o 17:00, KrystynaS napisał:

Limonko chyba po 300 zł każda dawka a nie dwie dawki za 300

 

Dnia 31.01.2022 o 11:13, limonka80 napisał:

Chyba było tak jak piszesz :-)) choć fajnie by było gdyby Makuś tak mało zapłacił :-))

Miłe moje, te 300 zł to za dwie dawki 😄 Hurra!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 11:47, limonka80 napisał:

Przeprowadzamy się z Dżekusiem tam gdzie leczy się Makary:-))

Swoją drogą to niezła różnica w cenie 😕 pomijając fakt że wydaje mi się, że Dżekuś jest mniejszy (12 kg).

Ja z moimi zwierzydłami też powinnam się przeprowadzić. W piątek TZ poszedł z piesem na szczepienie, przy okazji prosiłam go, żeby przed szczepieniem pobrano Figarowi krew na pakiet geriatryczny, bo on tak szczererze nie znosi chodzić do weta, że chciałam za jednym zamachem już załatwić 2 sprawy. Dałam TZowi dwie stówy. Wrócił z piesem zaszczepionym, ale bez badania krwi. Nie wystarczyłoby mu.. Szczepienie 50 zł, a pakiet powyżej 150 zł. Super.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 21:29, KrystynaS napisał:

Agat miałam już kiedyś Cię zapytać jak czuje się Figaro. Czy kłopoty zdrowotne minęły?

Dziękuję Ci pięknie za pamięć 🙂😘❤ Łapki u Figara niby zdrowe, ale to już nigdy pewnie nie będzie tak, jak parę lat temu. Już szybciej się męczą, czasem kuleją.. Co robić - czasu nie cofniemy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 22:10, agat21 napisał:

 Łapki u Figara niby zdrowe, ale to już nigdy pewnie nie będzie tak, jak parę lat temu. Już szybciej się męczą, czasem kuleją.. Co robić - czasu nie cofniemy. 

Tak, przychodzi dzień po którym już nie będzie tak jak było, choćbyśmy nie wiem jak się starali

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 21:22, KrystynaS napisał:

Niemożliwe, zdziwienie.gif.c737939836f07e2d8cc32990a2da07da.gif taka cena? Trudno uwierzyć. Baaaardzo promocyjnie lekarz potraktował Makarego

To możliwe tylko dlatego ze Pani wet zna nas, często tu bywa, wie ze u nas nie pieskow komercyjnych tylko same stareńkie biedaki. Nie sa to ceny ogólnie obowiązujące.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...