Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Niestety nikt nie dzwoni. Był jeden telefon z pytaniem czy nadaje się do kojca, w podtekście na łańcuch. Prosiłabym o wymianę zdjęć i może wstawienie ogłoszenia na Łódż i Toruń, jeżeli ktoś może.

Lumi czuje się dobrze, poznaje nowych ludzi i coraz bardziej się otwiera. W domku lubi tylko kanapy i miękkie posłanka. Jak gorąco, to chłodzi się na podłodze. Przepada za kurczakiem ugotowanym z ryżem, tupta w kuchni i pilnuje Wiosny.

lumi 1.jpg

lumi 2.jpg

Lumi 3.jpg

Lumi 4.jpg

Lumi 5.jpg

Lumi 6.jpg

Lumi 7.jpg

Lumi 8.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Niestety nikt nie dzwoni. Był jeden telefon z pytaniem czy nadaje się do kojca, w podtekście na łańcuch. Prosiłabym o wymianę zdjęć i może wstawienie ogłoszenia na Łódż i Toruń, jeżeli ktoś może.

Lumi czuje się dobrze, poznaje nowych ludzi i coraz bardziej się otwiera. W domku lubi tylko kanapy i miękkie posłanka. Jak gorąco, to chłodzi się na podłodze. Przepada za kurczakiem ugotowanym z ryżem, tupta w kuchni i pilnuje Wiosny.

lumi 1.jpg

lumi 2.jpg

Lumi 3.jpg

Lumi 4.jpg

Lumi 5.jpg

Lumi 6.jpg

Lumi 7.jpg

Lumi 8.jpg

                               Do usunięcia - Page 8 - Zakończone - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Lumi świetnie się prezentuje, a na tej kanapie wygląda tak, jakby od urodzenia z niej nie schodziła.

Tak bardzo szkoda tych lat, kiedy za posłanie miała zimny beton, ale dobrze, że to już przeszłość i być może jeszcze złe sny.

Naszej księżniczki nie wydamy nigdzie tam, gdzie nie będzie podobnej kanapy do spania.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja ogłaszam tylko jednego Twojego pieska..Lumi. :-)

A już rozumiem:) nie zrozumiałam, bo ta Pani z Elbląga nie dzwoniła. Mogła się nie dodzwonić, bo był jeden głuchy telefon, a jak ja oddzwaniałam to nikt nie odbierał. 

Natomiast dziś zadzwonił Pan że Szczecina. Chciałby zaadoptować Lumi dla swoich rodziców. Miałaby iść do domu, w którym cały czas ktoś jest. Poprosiłam AlfęS, żeby przeprowadziła wizytę przedadopcyjną, a Wiosnę aby udzieliła szczegółowych informacji o Lumi. Kochane dziękuję Wam bardzo, że pomożecie. 

Wizyta pewnie odbędzie się w weekend, więc na razie tylko trzymajmy kciuki :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

A już rozumiem:) nie zrozumiałam, bo ta Pani z Elbląga nie dzwoniła. Mogła się nie dodzwonić, bo był jeden głuchy telefon, a jak ja oddzwaniałam to nikt nie odbierał. 

Natomiast dziś zadzwonił Pan że Szczecina. Chciałby zaadoptować Lumi dla swoich rodziców. Miałaby iść do domu, w którym cały czas ktoś jest. Poprosiłam AlfęS, żeby przeprowadziła wizytę przedadopcyjną, a Wiosnę aby udzieliła szczegółowych informacji o Lumi. Kochane dziękuję Wam bardzo, że pomożecie. 

Wizyta pewnie odbędzie się w weekend, więc na razie tylko trzymajmy kciuki :) 

Trzymam bardzo mocno!!

Link to comment
Share on other sites

Konto Lumisi zasiliły poniższe kwoty:

  20,00 zł  od Isiak   IX  -  31.08.
  10,00 zł  od kikou    IX  -  2.09.
  20,00 zł  od Ewa Marta   IX  -  2.09.
  10,00 zł  od Nesiowata    IX  -  3.09.

Bardzo serdecznie dziękujemy

      107376063_dzikuj6.jpg.5de986c16872101094851cecee3f9b48.jpg     945294364_dlaWaslove.jpg.ccd45e45d26d8ba39e1c018e16bb7c87.jpg

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Właśnie dostałam info od AlfyS. Dzwoniła do tego domku. Wczoraj odebrał tata tego Pana i Pan miał oddzwonić. Dziś nikt  nie odbiera. Nie wróży to dobrze. 

No nie wróży dobrze:(

Lumi należy się wyjątkowy człowiek, bo sunia jest wyjątkowa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

No nie wróży dobrze:(

Lumi należy się wyjątkowy człowiek, bo sunia jest wyjątkowa.

Jak komuś naprawdę zależy, to wydzwania sam dopóki się nie dodzwoni, ale to właśnie na tym m.in. ta wyjątkowość polega, przeciętni "kandydaci na domki" uważają, że łaskawie mogą adoptować jak dowieziemy i może jeszcze gratisy damy jakieś....

1 godzinę temu, Poker napisał:

Trudno. To znaczy, że to nie ci ludzie.

Tylko dlaczego nie odbiorą lub nie zadzwonią, żeby poinformować o rezygnacji ??? ech.... po co ja pytam.... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...