Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Okazuje się, że Makary jest spośród tej zabranej dwunastki w najgorszym stanie.

Aska7, jako osoba, która zabrała Uszko, na którym zależało mari23 podzieliła się z drugim leżącym na sercu mari23 psiakiem Bonusem zebranymi w gotówce funduszami. Kasa będąca na koncie fundacji ZEA miała zostać przekazana w najbardziej potrzebujące łapki. Okazuje się, że są to łapki Makarego. Na jego wątku zaproponowałam, żeby dostał ją w całości, Aska7 się zgodziła, kilka osób poparło. Myślę, że tak trzeba zrobić. Jego stan jest porównywalny ze stanem Feniksa:(

Patrząc na wygląd ale przede wszystkim stan zdrowia - to właśnie Makary jest "następcą" Feniksa, może nie aż w tak drastycznym, ale jednak w bardzo złym stanie jest biedak :( Pomożemy Makaremu, by dokonał tego, co nie udało się Feniksowi - powstał z popiołów.

Uszko - Franuś i Bonus są w całkiem dobrym stanie, żaden z zabranych psiaków nie jest w tak wielkiej potrzebie, jak Makary. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Okazuje się, że Makary jest spośród tej zabranej dwunastki w najgorszym stanie.

Aska7, jako osoba, która zabrała Uszko, na którym zależało mari23 podzieliła się z drugim leżącym na sercu mari23 psiakiem Bonusem zebranymi w gotówce funduszami. Kasa będąca na koncie fundacji ZEA miała zostać przekazana w najbardziej potrzebujące łapki. Okazuje się, że są to łapki Makarego. Na jego wątku zaproponowałam, żeby dostał ją w całości, Aska7 się zgodziła, kilka osób poparło. Myślę, że tak trzeba zrobić. Jego stan jest porównywalny ze stanem Feniksa:(

 

Dziewczyny, tak jak się umówiłyśmy - fundusze ze zbiórki Feniksa dostanie pies najbardziej potrzebujący, bo to pieniądze na opiekę weterynaryjną. Obecnie takim psem jest na pewno Makary.

Na konto ZEA przelano 1 156,20 zł i taka kwota jest do dyspozycji tutaj na forum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, mari23 napisał:

Patrząc na wygląd ale przede wszystkim stan zdrowia - to właśnie Makary jest "następcą" Feniksa, może nie aż w tak drastycznym, ale jednak w bardzo złym stanie jest biedak :( Pomożemy Makaremu, by dokonał tego, co nie udało się Feniksowi - powstał z popiołów.

Uszko - Franuś i Bonus są w całkiem dobrym stanie, żaden z zabranych psiaków nie jest w tak wielkiej potrzebie, jak Makary. 

Teraz ze schroniska do szafirki pojechał jeszcze jeden niedowidzący staruszek - Papi.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tola napisał:

Teraz ze schroniska do szafirki pojechał jeszcze jeden niedowidzący staruszek - Papi.

Na razie jego stan nie wskazuje na poważną chorobę, ale u staruszków to nigdy nie wiadomo, w każdej chwili może się coś "objawić" :(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, KrystynaS napisał:

Piękny na tym zdjęciu, nie wyglądał że taki chory

to były momenty, chwile, kiedy zbierał swoje resztki sił i cieszył się życiem, jakie mu zostało.... a ja skrzętnie zapisywałam na zdjęciach te cudowne chwile wspólnej radości...i robiłam sobie nadzieje wbrew temu, co cały czas powtarzała wetka...

ale ponad 90% czasu było tak:

IMG-20210306-WA0008.jpg

IMG-20210324-WA0019_resize_38.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...