Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

12 godzin temu, maarit napisał:

Jest tutaj ktoś kto śmiga na FB? My tutaj to jesteśmy już nieźle ,,wypstrykani" z kasy. Szkoda miejsca... Jeszcze bardziej suni... Będzie patrzeć jak ,,Szorstka" wyjeżdża a ona znów zostanie? 

Chyba śmigam :D Ale do zbierania kasy na FB najlepiej, aby była stworzona zbiórka, wtedy ją poudostępniam. 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Aska7 napisał:

Na autostradach nie można usnąć, bo przy szybkości ok. 140 trzeba być skoncentrowanym. Z psami szybciej nie jeżdżę, to taka optymalna, spokojna prędkość.

Oj, mnie się zdarzało zjeżdżać na mopa i z autostrady, bo śpik łapał. Zwłaszcza po jakimś koszmarnie wczesnym wstawaniu rano. Nie pomagało śpiewanie, wystawianie głowy prawie za okno :D

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyśka) napisał:

Chyba śmigam :D Ale do zbierania kasy na FB najlepiej, aby była stworzona zbiórka, wtedy ją poudostępniam. 

 

Kochane, jeszcze konta nie ma na Białą, bo Elik, która jest skarbnikiem, na razie musi rozliczyć bazarek i zwolnić konto. Jak tylko to zrobi to zaraz będziemy o tym informować.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tyśka) napisał:

Chyba śmigam :D Ale do zbierania kasy na FB najlepiej, aby była stworzona zbiórka, wtedy ją poudostępniam. 

 

Tysiu, dziś Tola pojechała do schroniska. Jeśli tylko Biała nie będzie dzika lub agresywna to ją zarezerwuje. Dam znać jak tyko Tola zadzwoni.

Ja już zbieram na nią deklaracje. Poproszę wejdźcie na wątek Białej:) Chora jestem strasznie po szczepionce, ale staram się jak mogę aby zebrać dla niej jak najwięcej deklaracji

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Tysiu, dziś Tola pojechała do schroniska. Jeśli tylko Biała nie będzie dzika lub agresywna to ją zarezerwuje. Dam znać jak tyko Tola zadzwoni.

Ja już zbieram na nią deklaracje. Poproszę wejdźcie na wątek Białej:) Chora jestem strasznie po szczepionce, ale staram się jak mogę aby zebrać dla niej jak najwięcej deklaracji

 

 

Wieści od Toli. Suczka jest lękliwa. Pracownik wszedł do boksu i suczka uciekła w kąt, ale jak do niej podszedł, to nie była agresywna, tylko się bała:(:(. Na wątku suni będą zdjęcia z dziś. Skoro nie agresywna, to jest nadzieja, że hotelik u Murki jej pomoże. Tola ją zarezerwowała. Teraz tylko musimy nazbierać deklaracji, bo koszty są duże.

Ale myślę, że warto, to może dla niej być nowe życie, domek i swój człowiek mogą poczynić cuda, tak jak było w przypadku Abi. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Kochane, jeszcze konta nie ma na Białą, bo Elik, która jest skarbnikiem, na razie musi rozliczyć bazarek i zwolnić konto. Jak tylko to zrobi to zaraz będziemy o tym informować.

Dzisiaj poprosiłam na bazarku o dokonanie wszystkich wpłat najpóźniej do środy jest więc nadzieja, że od środy konto będzie wolne.

Numer konta mogę podać już dzisiaj, tylko proszę na razie nie wpłacać,. Jak będzie można, dam znać na wątku suni.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj poprosiłam na bazarku o dokonanie wszystkich wpłat najpóźniej do środy jest więc nadzieja, że od środy konto będzie wolne.

Numer konta mogę podać już dzisiaj, tylko proszę na razie nie wpłacać,. Jak będzie można, dam znać na wątku suni.

OK, to możesz mi podać konto, wpłacę oczywiście, jak będzie już "zielone światło".

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Aska7 napisał:

Sorry, jak czegoś nie ogarniam, ale 3-4 psy to dawałam radę, ale teraz wyjeżdża 12, każdy ze swoim wątkiem i mam kłopot, bo czasu brak.

Wszystkie mamy ten kłopot, ale powoli się wyjaśni. Moja to biała sunia:) Dałam różne deklaracje i teraz się boję czy któraś mi nIe umknęła:)

Ale ten wątek nie może być zagubiony, bo ona teraz i już ma szansę na imię


 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Wszystkie mamy ten kłopot, ale powoli się wyjaśni. Moja to biała sunia:) Dałam różne deklaracje i teraz się boję czy któraś mi nIe umknęła:)
 

 

Ja właśnie też się boję, żeby mi jakaś deklaracja nie umknęła, bo "zaszalałam" jak utracjusz na balu ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Może będzie łatwiej - wątki poszczególnych psów:

1. Bonus                                           -  kikou     -  Ewa Marta   WĄTEK

2. Uszko                                         -  kikou      -  Aska7  WĄTEK

3. Szara                                          - Jagaa      -  Aska7   WĄTEK

4. Misio czarny                               -  BDT         -  mari23    WĄTEK

5. Duża biała                                   -  Murka     - Zagrodowy pies polski   WĄTEK

6. Jasny długowłosy                       - Szafirka   - Anula i Bogusik   WĄTEK

7. Sunia na zdjęciu obok jasnej      - Szafirka   -  Alaskan malamutte   WĄTEK

8. Mała sunia bez ogonka               - Szafirka   -  Tola    WĄTEK

9. Czarny piesek niskopodłogowy  - Szafirka   - Jo37  WĄTEK

10. Makary                                        - Dexterka - agat21   WĄTEK

11. Runo                                            - Dexterka - alaskan malamutte    WĄTEK

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ja nie wiem jak to dyplomatycznie powiedzieć żeby nikogo nie urazić.Ale na grupie Adopcje Zamość był post żeby psa do schroniska zgłosic i ludzie pisali , żeby nie dawać i tu podawali przykład Feniksa, że niedawno taki a taki pies odszedł ze schroniska i w jakim był stanie.Ze to mordownia itp.Zgadzam się z tym , ale się boje , że teraz będą się bali wydawać psy bardzo chore , żeby nie było że nic z tym nie zrobili.A czy oni coś zrobią , to nie wiem.Ale obawiam się , że może chodzić o to.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

Rano dzwoniła do mnie Tola ze złą wiadomością :

 decyzją schroniska ( weterynarza?) Misio nie może być wydany ze schroniska ze względu na stan zdrowia. :( :( :(

Masakra.

Weszłam na FB Adopcje Zamość i nie znalazłam postu o Fenisiu. Jednak bez względu czy był czy nie i kiedy i gdzie, chcemy wydobyć Misia. Dlatego tylko Tola lub dziewczyny z Zamościa mogą powiedzieć jak jest. Z mojej strony deklaruję pełną pomoc. 

Mogę być domkiem dla Misia. Wizytę pa na pewno przejdę pozytywnie. Mogę pojechać po niego. Tola tylko musi powiedzieć jaka pomoc jest  potrzebna. Jako osoba niezwiązana ze schroniskiem mogę rozmawiać z każdym.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...