Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Za obecność, za pomoc, za wsparcie, troskę o Feniksa. Za wszystkie posty, rady, dobre myśli. Bez Was nie udałoby się go zabrać. O Mari i Aśce, które tak mocno się zaanga

Fenisio dziękuje ! <3 Właśnie tak zrobiłam - tylko Taninal do jedzonka dodałam. Robaki malutkie pojedynczo jeszcze się trafiają, widać Advocate likwiduje nowo wylęgające się ( chyba glisty).

Przychodzę z bardzo miłą wiadomością:) Jak wiele z Was wie mam wspaniałych Ludzi w pracy. Szczególnie jeden z moich Dyrektorów z żoną bardzo wspierają nasze psiaki i dzięki temu możemy mieć ich pod op

Posted Images

Może to oburzy wierzących, ale ja jestem ateistką i mnie to nie oburza. We wszystkich monastyrach podczas obecnej podróży stawiałam światełko dla Fenisia. Dla piesunia.

20210519_140854_resize_43.jpg

20210519_152441_resize_78.jpg

• Like 5
  • Upvote 1
12 godzin temu, Aska7 napisał:

Może to oburzy wierzących, ale ja jestem ateistką i mnie to nie oburza. We wszystkich monastyrach podczas obecnej podróży stawiałam światełko dla Fenisia. Dla piesunia.

Ja jestem wierząca i też mnie to nie oburza, raczej bardzo wzrusza. U mnie Feniś ma znicz. Skopiowałam za elik:

Psy idą do Nieba a nie za Tęczowy Most - Tęczowy Most - Dogomania

• Like 2

Mnie też to nie oburza a wręcz przeciwnie, zapalone światełko, znicz, świeczka to wyraz pamięci o kimś kogo już nie ma z nami, to wyraz szacunku. Ja to tak odbieram

22 godziny temu, Aska7 napisał:

Żadnego wierzącego to nie oburzy!! Wszak to św. Franciszek mówił o naszych braciach mniejszych! Co ateistka robiła w monastyrach? :)))) Pozdrawiam cieplutko!:))

• Like 2

Oglądała. Niektóre mają po 700-800 lat. I mają oryginalne polichromie. Są niezwykłe i "używane", tzn. są odprawiane msze. W Rawenicy stara mniszka dała mi długą spódnicę, bo byłam w spodniach, a tak nie wolno wchodzić.

23 godziny temu, Aska7 napisał:

Dzięki Aśku za te światełka dla Fenisia. :* Bardzo zapadł Ci w serce..

Dnia 19.05.2021 o 20:40, Aska7 napisał:

1 godzinę temu, rozi napisał:

Piękne, małe światełka.

Takie jak on.

Czasami jest tak, że nie można nic napisać, bo w sercu tak ściska...

• Like 1
Dnia 20.05.2021 o 23:31, Tola napisał:

Czasami jest tak, że nie można nic napisać, bo w sercu tak ściska...

Są takie odczucia, których po prostu nie da się opisać. Nie ma słów, które by je oddały.

15 godzin temu, Aska7 napisał:

Dwa miesiące serduszko moje : (

Pogadaliśmy sobie wczoraj długo :( Jestem na "chorobowym", więc miałam dla niego dużo czasu...

• Like 2
3 godziny temu, mari23 napisał:

Pogadaliśmy sobie wczoraj długo :( Jestem na "chorobowym", więc miałam dla niego dużo czasu...

Mam nadzieję, że to nic poważnego.  Szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił mari  :)

• 5 weeks later...
Dnia 3.07.2021 o 13:21, Aska7 napisał:

Fenisiu, piesuniu kochany, teraz palę Ci światełka w Macedonii

20210703_110913_resize_19.jpg

A ja zapalam w ogrodzie..... 

• Like 2