Jump to content
Dogomania

MARCELEK ZA TM :( Mały, drobny, zalękniony Marcelek poznaje prawdziwe psie życie. Pomóżcie w jego utrzymaniu, musimy mu zapewnić wszystko co najlepsze !


Livka

Recommended Posts

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

 

Otrzymałam zwrot za rachunek od weta 84,80zł,za leki 104,04zł i za paliwo 90zł.Bardzo dziękuję.

 

Nie otrzymałam natomiast za wcześniejsze leki w cytowanym poście.Proszę o ew. sprawdzenie.

Sprawdzę, ale wszystko płacę na bieżąco więc nie powinno być żadnych zaległości.  Z wyjątkiem rachunków  z dziś.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Ja nie żałuję Marcelkowi , ale może dopóki nie wyłączy mu się niszczenie legowisk, wystarczyłby  koc ?

To służyć ma w domku,.. do kojca oczywiście że nie dam,bo szkoda...tamte  porwane owinęłam kocem,a na wierzch drugi koc i takie ma teraz tam posłanie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

 

Otrzymałam zwrot za rachunek od weta 84,80zł,za leki 104,04zł i za paliwo 90zł.Bardzo dziękuję.

 

Nie otrzymałam natomiast za wcześniejsze leki w cytowanym poście.Proszę o ew. sprawdzenie.

faktycznie  zawieruszyły mi sie te paragony. Przepraszam. Wpłata już poszła.

image.png.ff3266dd7a57da36bcf2f381ba1b4fb5.png

Link to comment
Share on other sites

Livko,

Zwracam się do Ciebie jako Opiekuna Marcela o możliwość adopcji Marcelka.
Chciałabym,żeby Marcelek miał Dom Stały u mnie.

W przyszłości zawsze będziesz mogła do nas przyjechać i odwiedzić Marcelka,jak również teraz na wizytę PA zapraszam Ciebie i jeśli ktoś miałby ochotę poznać Marcelka.

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, WiosnaA napisał:

Livko,

Zwracam się do Ciebie jako Opiekuna Marcela o możliwość adopcji Marcelka.
Chciałabym,żeby Marcelek miał Dom Stały u mnie.

W przyszłości zawsze będziesz mogła do nas przyjechać i odwiedzić Marcelka,jak również teraz na wizytę PA zapraszam Ciebie i jeśli ktoś miałby ochotę poznać Marcelka.

 

Jestem w szoku, ale za to nieziemsko szczęśliwa !

Trafił maluch do najlepszego domku jaki mogłabym dla niego sobie wymarzyć.

Obejdzie się naturalnie bez wizyty pa. ;)

Ale jak będę kiedyś w Twojej okolicy chętnie Was odwiedzę :)

Dziękuję z całego serca, że wypatrzyłaś Marcela i poświęciłaś mu tyle czasu, dałaś mu tyle serca i miłości.

GIFy kwiatów - Piękne bukiety, kwitnące pąki - Ponad 80 sztuk!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja zapłaciłam tylko za wózek.  

Kochane Dziewczyny.

Może się rządzę ale myślę, że skoro chłopak ma kasę to powinien dostać porządną wyprawkę do domu tak żeby Ani ułatwić życie z nim. Kenelek też się  bardzo przyda bo przecież zaraz po adopcji chłopak nie zmieni się na lepsze.To co chce zrobić Ania...no niewiele z nas albo nawet nikt by się na taki gest nie zdecydował.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Jestem w szoku, ale za to nieziemsko szczęśliwa !

Trafił maluch do najlepszego domku jaki mogłabym dla niego sobie wymarzyć.

Obejdzie się naturalnie bez wizyty pa. ;)

Ale jak będę kiedyś w Twojej okolicy chętnie Was odwiedzę :)

Dziękuję z całego serca, że wypatrzyłaś Marcela i poświęciłaś mu tyle czasu, dałaś mu tyle serca i miłości.

GIFy kwiatów - Piękne bukiety, kwitnące pąki - Ponad 80 sztuk!

Myślę, że jednak propozycja Wiosny, żeby Marcelek został u niej na DS nie jest najlepsza. Wiosna ciężko pracując z Marcelkiem spowoduje, że będzie on pieskiem adopcyjnym, który może znaleźć domek. Ale jeżeli Marcel zostanie u niej na  stałe, to już żaden inny piesek z problemami do niej nie trafi. Bo Wiosna już nie będzie miała miejsca dla następnego pieska. A Wiosna jest najlepsza w pracy z trudnymi psami. Namawiałabym Wiosnę do pozostawienia Marcelka na DT do czasu aż będzie gotowy do adopcji ale nie na DS. Oczywiście decyzja zależy od Ani. Ale moim zdaniem mogłaby pomóc jeszcze następnym nieszczęśliwym, zgubionym pieskom, gdyby miała miejsce w domku. 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Wiosna zdecyduje wziąć Marcelka do DS, to faktycznie trudne psy stracą szanse na jej pomoc.

W razie gdyby podtrzymała swoją decyzję, to jestem za tym , by zebrane pieniądze  przeznaczyć na posag dla niego.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, WiosnaA napisał:

Tak.

Skoro Livka nie ma nic przeciw,to od dziś Marcelek jest pełnoprawnym członkiem mojej Rodziny.

Najlepszy scenariusz, jaki można było sobie wymarzyć.

Gratuluję Wiosenko i dziękuję w imieniu cudnego, skrzywdzonego przez los Marcelka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...