Jump to content
Dogomania

MARCELEK ZA TM :( Mały, drobny, zalękniony Marcelek poznaje prawdziwe psie życie. Pomóżcie w jego utrzymaniu, musimy mu zapewnić wszystko co najlepsze !


Livka

Recommended Posts

Rewelacja. Marcel nawet do kotka macha ogonkiem i wcale nie ma krwiożerczych zapędów.

A jaki jest kulturalny, jak nie ma ochoty na zabawy z Majeczką, to taktownie ją omija i odchodzi.

Wiosenko, cuda czynisz . Jeszcze trochę , a Marcel będzie posłusznym psem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Rewelacja. Marcel nawet do kotka macha ogonkiem i wcale nie ma krwiożerczych zapędów................

... . Jeszcze trochę , a Marcel będzie posłusznym psem.

Oby tak się stało!

 

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

On jest szczęśliwy, to widać:) 

Bardzo!,. wiedziałam,że z wolności się ucieszy i cicho liczę,że ta wolność pomoże w budowaniu lepszej relacji  między nami.

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, WiosnaA napisał:

Na razie Marcelek wczoraj i dziś zajęty jest ciągłym wąchaniem i jest grzeczny:),nawet zabawy z Majka  póki co mu nie w głowie....oby ta grzeczność z nim już została na zawsze:)

Wstawię 4 filmy i zobaczycie jak to wygląda na razie.

Bardzo proszę,tylko nie zwracajcie uwagi na bałagan dookoła na działce:( W ubiegłym roku tu gdzie są wybiegi psiaków w całej części był jeszcze las,wiosną miałam porządkować gałęzie i inne sprawy,ale Marcel przyjechał i prace na bok poszły,czekają na lepsze czasy:)

 

 

 

8 godzin temu, WiosnaA napisał:

 

Wczoraj psy były w drugim końcu działki i na ich szczekanie Marcel wyrwał dołączyć,...już wiem,że w dwie sekundy 100m pokona.

W temacie łapki i ruchu rozmawiałam z lekarzem,mówił nie ograniczać,może biegać,może bawić się z Majką .

 

                                     290 Cuz I Love You! ideas | teddy bear pictures, tatty teddy, teddy pictures

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

Aniu, dzisiaj powinna dojśc paczka z tymi tabletkami

I dotarło 🙂 .80 caps. Immunactiv będzie na ponad miesięczną kurację Marcelkowi!

Bardzo,bardzo serdecznie dziękujemy!

 

Dziewczyny,zwróćmy może Izuni chociaż za wysyłkę?

IMG-7576.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Marcel jest bardzo niegrzeczny:(...sprawdził co miał sprawdzić na działce i teraz  jedyną zabawą jaka go kręci jest gonitwa kotów:(.... chodzi,siedzi i czatuje :(....i to nie na żarty dla zabawy,a zrobiłby krzywdę,gdyby dorwał:(
Będąc w kojcu gotował się na ich widok,później powoli już akceptował i wydawało się,że nawet lubić zaczyna..,ale teraz  hulaj dusza...:(

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam leki Marcelka,-z tego paragonu do zwrotu- 60,79zł

 

IMG_7592.jpg

 

Wcześniej brałam Simparicę do 10kg,ale Marcelek przekroczył już tę wagę i musiałam kupić nową rozmiar M

Zapłaciłam ze zniżką 37,25zł -minus wcześniejszej koszty 24zł (otrzymałam zwrot),różnica wynosi  - 13,25zł  do zwrotu +wypisanie 2 recept 30zł

W sumie 43,25zł +60,79zł,

razem 104,04zł  moje wydatki

IMG_7593.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co się dzieje z Marcelkiem:(....rano zjadł śniadanie czuł sie normalnie,biegał po działce...do południa było ok,po południu wypuściłam i pochodził trochę,ale zaraz poszedł i położył się na wybiegu...wszystkie psy leżały nieprzytomnie i cicho,bo skwar niemiłosierny i myślałam,że upał i Marcelkowi dokucza.
Ale pod wieczór patrzę,że Marcelek nie swój,nie chciał wyjść na wybieg przy domu (wypuszczam tu na sii jak w domu jesteśmy),a zawsze chętnie wybiegał.Kolacji odmówił i nawet wieczornej porcji leków nie mam jak podać:(
22.05. dostał Simparicę więc na kleszcze powinna chyba jeszcze działać.
Wieczorem sporo pije i nie wiem czy przez upał,czy z innego powodu...leży smutny:(..innych objawów nie widzę:(

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, WiosnaA napisał:

Nie wiem co się dzieje z Marcelkiem:(....rano zjadł śniadanie czuł sie normalnie,biegał po działce...do południa było ok,po południu wypuściłam i pochodził trochę,ale zaraz poszedł i położył się na wybiegu...wszystkie psy leżały nieprzytomnie i cicho,bo skwar niemiłosierny i myślałam,że upał i Marcelkowi dokucza.
Ale pod wieczór patrzę,że Marcelek nie swój,nie chciał wyjść na wybieg przy domu (wypuszczam tu na sii jak w domu jesteśmy),a zawsze chętnie wybiegał.Kolacji odmówił i nawet wieczornej porcji leków nie mam jak podać:(
22.05. dostał Simparicę więc na kleszcze powinna chyba jeszcze działać.
Wieczorem sporo pije i nie wiem czy przez upał,czy z innego powodu...leży smutny:(..innych objawów nie widzę:(

 

Kochanie, obserwuj, jak jutro nie będzie chciał jeść i chodzić , to może być babeszjoza. Wtedy pakuj do klatki i biegiem do weta. Może to tylko upał. Leoś też miał podaną Simparicę ale dostał babeszjozy i potrzebne były kroplówki.  Tfu, Tfu, żebym nie miała racji:(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Kochanie, obserwuj, jak jutro nie będzie chciał jeść i chodzić , to może być babeszjoza. Wtedy pakuj do klatki i biegiem do weta. Może to tylko upał. Leoś też miał podaną Simparicę ale dostał babeszjozy i potrzebne były kroplówki.  Tfu, Tfu, żebym nie miała racji:(

Załamię się chyba:(

Moje psy są na bravecto kroplach, działają 3-mce,w zeszłym roku jesień spokojna,ten rok na razie również...Simparica tak chwalona i teraz swoim ogonkom również kupiłam:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...