Jump to content
Dogomania

Jesienne porządki. Zaćma, chora wątroba i niedoczynność tarczycy. :( Stareńki jak świat Krecik z DT u anecik pojechał do DS w dn. 26.08.21


Tyśka)

Recommended Posts

Tysiu, mam jeszcze kilka Twoich fantów, które nie znalazły nabywców na 2 poprzednich bazarkach. Wystawię je teraz przy okazji bazarku dla Fado. Sama podasz ceny. Jak wstawię te fanty to dam Ci znać i wtedy podasz ceny.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Tysiu, mam jeszcze kilka Twoich fantów, które nie znalazły nabywców na 2 poprzednich bazarkach. Wystawię je teraz przy okazji bazarku dla Fado. Sama podasz ceny. Jak wstawię te fanty to dam Ci znać i wtedy podasz ceny.

Dobrze :) Nie ma problemu. Fado jest w sporej potrzebie, więc mam nadzieję, że tym razem fanty te sprzedadzą się. Jak nie to najwyżej rozdaj, jeśli masz komu, ubrania rozdaj potrzebującym;). Czekam na informacje o bazarku.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Tyśka) napisał:

Dobrze 🙂 Nie ma problemu. Fado jest w sporej potrzebie, więc mam nadzieję, że tym razem fanty te sprzedadzą się. Jak nie to najwyżej rozdaj, jeśli masz komu, ubrania rozdaj potrzebującym;). Czekam na informacje o bazarku.

Myślałam, żeby przeznaczyć dla Krecika, gdyby zabrakło na opłacenie należności.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Karen116 napisał:

Dla takich chwil warto żyć i pomagać. Bardzo sie cieszę szczęściem Krecika. Jednak cuda się zdarzają:)

To prawda :) Dziękuję Wam za to, ze Krecik mógł doznać takiego cudu :) 

U niego wszystko dobrze. Pani opowiada o staruszku z miłością. Krecik całe dnie przesypia, tylko zmienia miejsca: to jego legowisko, to dywanik w mieszkaniu. Nikt mu nie zajmuje już wyrka. :D 3 dni temu zaczął sikać na spacerach, bo o ile od początku dwójka lądowała na dworze, tak siku było w domu. Teraz na spacerze jest już komplet, a sam dziadzio na smyczy śmiga jak młody bóg:) Ma już pierwszych psich kolegów na osiedlu. I o, takie to nowe życie Krecika :) Dla mnie to nadal niewiarygodne!

Za lekarstwa (65,-) i transport do DS przelałam anecik już 150zł. Jak wrócę do domu to podrzucę potwierdzenie przelewu, a fakturę za leki dostaniemy z opóźnieniem to ją później dorzucę do postu:). W spadku zostało 142,02 zł do rozdysponowania. Jeszcze chwilę potrzymam.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Za lekarstwa (65,-) i transport do DS przelałam anecik już 150zł. Jak wrócę do domu to podrzucę potwierdzenie przelewu, a fakturę za leki dostaniemy z opóźnieniem to ją później dorzucę do postu:). W spadku zostało 142,02 zł do rozdysponowania. Jeszcze chwilę potrzymam.

kr.jpg.faaa36dee896bb45e7974a8e3be81a62.jpg

STAN KONTA w dn. 01.09.2021: +142,02zł

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze poczekam do piątku 17.09 z rozdysponowaniem spadku po Kreciku (142,02zł), ale już teraz chciałabym zaproponować, aby pozostałość po dziadusiu powędrowało do starszej Suzi na BDT u elik. Sunia jest na minusie, nie ma za wiele deklaracji stałych. Bardzo proszę darczyńców Krecika o zastanowienie się i wyrażenie swojego zdania, do czwartku 16.09. Oczywiście, można też proponować inne psiaki, jeśli ktoś ma taką chęć.

Tutaj wątek Suzi:

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Dziś minęły dwa tygodnie, wiadomo jak Krecio czuje się w nowym domu ?

Jak będę mieć nowe wieści to dam znać:) Na pewno do tygodnia chciałabym jeszcze się dowiedzieć jak tam dziadunio się miewa, tak przed przekazaniem spadku. :) Zapytam anecik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...