Jump to content
Dogomania

Jesienne porządki. Zaćma, chora wątroba i niedoczynność tarczycy. :( Stareńki jak świat Krecik z DT u anecik pojechał do DS w dn. 26.08.21


Tyśka)

Recommended Posts

Cześć,  aktualnie żyję na ogromnym niedoczasie i Dogomania zeszła na dalszy plan. Krecik zarasta i na potwierdzenie tego otrzymałam wczoraj zdjęcia:)

received_329332008586244.thumb.jpeg.a09cbb63a3528ffb225b175462d20370.jpeg

received_3001046870112045.thumb.jpeg.dab317bc926f9f94e844d991b4acaf9b.jpeg

received_383419403035499.thumb.jpeg.0dbec0344b8902b9e2b03244446441ec.jpeg

received_509174113828583.thumb.jpeg.2d02c73417c5c09ad27885076175c409.jpeg

Mam kilka wpłat na Krecika,  za które bardzo dziękuję, naniosę w wolnej chwili do rozliczenia. Miłego dnia. ♡

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ciszę, Forum zeszło na dalszy plan.

Dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o staruszku i wspierają go nie tylko finansowo, ale i dobrym słowem.  :)

 

Bardzo dziękuję za wpłaty:

- kikou - 10 zł - stała - 31.05.

- limonka80 - 30 zł - stała - 01.06.

- elficzkowa - 20 zł - stała - 02.06.

- mari23 - 10 zł - stała - 04.06.

What'sNewNewton1

 

 

Wydatek:
- 68 zł - lek Hepatile Forte - 09.06.2021
 

197770461_1948851128601206_2280967176830969189_n.thumb.jpg.c45e5d8f4c0731e8d0a028d58c1c6a6e.jpg197617558_221886819534946_8700444009075483519_n.thumb.jpg.6d85472be621a2454cb2ffad8f4ea4a8.jpg

kr.jpg.35ecbc09fc2701a29e6cee608556a70e.jpg

 

STAN KONTA w dn. 12.06.2021: +498,42zł


 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 19.06.2021 o 21:32, Aldrumka napisał:

Krecik szczęśliwie ma trochę kasy :)

Na szczęście Życzliwi Ludzie otaczają Krecika :)

Ja za to podpadam, bo zwyczajnie nie mam kiedy zajrzeć na Dogomanię... Nie zaglądam na wątek Krecika, a co dopiero na innych piesków. Tym bardziej dziękuję, że jesteście.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za kolejne wpłaty i Waszą pamięć <3

- Agnieszka, znajoma elik - 30zł - stała + jednorazowa (10zł) - 14.06.2021
- Karen116 - 100zł - stała - 14.06.2021
- Kasia S. - 20zł - stała - 22.06.2021

Mother Day Dog Images, Stock Photos &amp; Vectors | Shutterstock

 

STAN KONTA w dn. 28.06.2021: +648,42zł

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Na szczęście Życzliwi Ludzie otaczają Krecika :)

Ja za to podpadam, bo zwyczajnie nie mam kiedy zajrzeć na Dogomanię... Nie zaglądam na wątek Krecika, a co dopiero na innych piesków. Tym bardziej dziękuję, że jesteście.

Grunt, że wpadłaś bo już się martwiłam :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2021 o 19:35, Aldrumka napisał:

Grunt, że wpadłaś bo już się martwiłam 🙂

 

Dnia 28.06.2021 o 20:02, elik napisał:

Ja też.

Ojj, ciocie - jakbyście miały mało zmartwień 😉 
Nałożyło mi się sporo spraw, decyzji itp. - brakuje więc siły i czasu, aby jeszcze zaglądać na Forum. Nie mogę narzekać na nic w swoim życiu poza brakiem chwili na odpoczynek, po prostu się nawarstwiło. Idzie ku dobremu, ku urlopowi - jeszcze chwila... 

Najważniejsze, że u Krecika dobrze, że udało się go wyciągnąć z łańcucha i że żyje swoim rytmem u anecik. Jest szczęśliwy.
Teraz w przytulisku Krecika jest DRAMAT,  6 psów na łańcuchach, w tym sunia w ciąży... Marta ma niezłe zmartwienie, bo adopcje stoją, nawet szczeniąt i ślicznych, młodych psiaków. Oczywiście - o Krecika również nikt nie pyta sensowny, ale chyba trzeba pogodzić się z tym, że to u anecik dożyje swojej starości. Schorowany, demencyjny i bezdotykowy - takim psom własny dom raczej nie jest pisany. Może gdyby był bardziej kontaktowy i proludzki to ktoś by go pokochał i ofiarował swoje serce stuletniemu staruszkowi... tak to tyle dobrze, że ma dobrą opiekę i możemy cieszyć się takimi drobiazgami jak zarastająca pupa, dopisujący apetyt i humor.

Trzymajcie się, dziękuję za Waszą troskę i dobre słowo 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za  wpłaty :)
- kikou - 10 zł - stała - 30.06.2021
- limonka80 - 30 zł - stała - 01.07.2021
- elficzkowa - 20 zł - stała - 02.07.2021

Puppy and her flower: aww

STAN KONTA w dn. 04.07.2021: +708,42zł

 

Krecikowi na dniach szykują się badania, proszę - trzymajcie kciuki za wyniki :)

 

Link to comment
Share on other sites

Tysiu, bardzo mi przykro, że muszę to zrobić, ale moja znajoma Agnieszka uprzedziła mnie, że od sierpnia, z powodu kłopotów finansowych, zmniejszy swoje wpłaty na pieski i to sporo, bo o 150,00 zł.  W tej sytuacji nie mam innego wyjścia, jak tylko zmniejszyć kwotę wpłat na deklaracje. Staram się to zrobić w sposób jak najmniej dotkliwy dla opiekunów piesków. Krecim ma BDT i pewien zapas gotówki więc póki Agnieszka nie powróci do wpłacania poprzedniej kwoty, zmuszona będę wstrzymać od sierpnia wpłaty deklaracji dla Krecika. Bardzo przepraszam Tysiu. Jest mi bardzo przykro, ale nie dam rady przejąć zobowiązań Agnieszki. Sama wpłacam na psiaki, na same deklaracje stałe 200,00 zł, nie licząc wpłat jednorazowych. Agnieszka obiecała, że gdy zmieni się Jej kondycja finansowa, powróci do wpłacania poprzedniej kwoty. Gdy to nastąpi, odnowię deklaracje dla Krecika. Przepraszam  1242616515_gifzawstydzony.gif.cb2a1871cce5d7bad2d15adff4e967fa.gif

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Tysiu, bardzo mi przykro, że muszę to zrobić, ale moja znajoma Agnieszka uprzedziła mnie, że od sierpnia, z powodu kłopotów finansowych, zmniejszy swoje wpłaty na pieski i to sporo, bo o 150,00 zł.  W tej sytuacji nie mam innego wyjścia, jak tylko zmniejszyć kwotę wpłat na deklaracje. Staram się to zrobić w sposób jak najmniej dotkliwy dla opiekunów piesków. Krecim ma BDT i pewien zapas gotówki więc póki Agnieszka nie powróci do wpłacania poprzedniej kwoty, zmuszona będę wstrzymać od sierpnia wpłaty deklaracji dla Krecika. Bardzo przepraszam Tysiu. Jest mi bardzo przykro, ale nie dam rady przejąć zobowiązań Agnieszki. Sama wpłacam na psiaki, na same deklaracje stałe 200,00 zł, nie licząc wpłat jednorazowych. Agnieszka obiecała, że gdy zmieni się Jej kondycja finansowa, powróci do wpłacania poprzedniej kwoty. Gdy to nastąpi, odnowię deklaracje dla Krecika. Przepraszam  

 

Bardzo mi przykro z powodu trudności finansowych Twojej Znajomej. Nie masz powodu do przepraszania, na szczęście Krecik jest zaopiekowany i wiem, że damy radę :) Proszę, bardzo ładnie podziękuj ode mnie Agnieszce za dotychczasowe wspieranie moich podopiecznych (nie tylko Krecika, wspierała też Amika i inne bezdomniaki), za okazane serce i dobroć <3 Jestem Jej bardzo wdzięczna! Mam nadzieję, że jak najszybciej się ułoży w Jej życiu. Wszystkiego dobrego <3


ONETEK KOSMOS-CUDNE KWIATY,KWITNA DO PRZYMROZKÓW 7378632235 - Allegro.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W przytulisku Krecika zatrzęsienie... 7 psów! Jeden w szczególności zapadł mi w serce... Loczek - dorosły (około 5-6letni) pies piłeczka. Z powodu nadmiaru psów Loczuś jeszcze nie zasmakował wolności, spaceru... :( Jego świat ogranicza się do łańcucha. Jeśli ktoś by mógł to będę wdzięczna za wyróżnienie olx'a. KLIK

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyśka) napisał:

W przytulisku Krecika zatrzęsienie... 7 psów! Jeden w szczególności zapadł mi w serce... Loczek - dorosły (około 5-6letni) pies piłeczka. Z powodu nadmiaru psów Loczuś jeszcze nie zasmakował wolności, spaceru... :( Jego świat ogranicza się do łańcucha. Jeśli ktoś by mógł to będę wdzięczna za wyróżnienie olx'a. KLIK

Wyróżniłam ogłoszenie, niech przyniesie szczęście Loczusiowi. 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elficzkowa napisał:

Wyróżniłam ogłoszenie, niech przyniesie szczęście Loczusiowi. 

Dziękuję Ci <3 Pokazałam Loczka i na FB, może znajdzie domek.

EDIT: Jeszcze jeden OLX Loczka - do wyróżnienia. Czy ktoś mógłby...? :)
https://www.olx.pl/d/oferta/male-cudo-pogodny-energiczny-loczek-mix-terier-walijski-CID103-IDKw1ol.html

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wpłatę (05.07.2021)

- mari23 - 10 zł - stała
Dog Flower Collar Dog Wedding Flower Collar Dog flower | Etsy

STAN KONTA w dn. 05.07.2021: +718,42zł

Krecikowi skończył się zapas puszek, więc anecik zapytała czy może kupić. Oczywiście, że tak. :) Krecik ładnie zjada z tabletki ukryte w mokrej karmie, więc to zakup konieczny, niech nie podjada innym psiakom.

Poza tym przede wszystkim śpi, z psiakami żyje w zgodzie... Nie wygląda, aby coś mu dolegało - ale kontrolne badania zrobić trzeba ;)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Bardzo mi przykro z powodu trudności finansowych Twojej Znajomej. Nie masz powodu do przepraszania, na szczęście Krecik jest zaopiekowany i wiem, że damy radę 🙂 Proszę, bardzo ładnie podziękuj ode mnie Agnieszce za dotychczasowe wspieranie moich podopiecznych (nie tylko Krecika, wspierała też Amika i inne bezdomniaki), za okazane serce i dobroć ❤️ Jestem Jej bardzo wdzięczna! Mam nadzieję, że jak najszybciej się ułoży w Jej życiu. Wszystkiego dobrego ❤️
 

Dziękuję Tysiu za zrozumienie. Oczywiście przekażę Agnieszce Twoje słowa.  Bardzo za nie dziękuję  🙂

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2021 o 13:13, Tyśka) napisał:

Bardzo mi przykro z powodu trudności finansowych Twojej Znajomej. Nie masz powodu do przepraszania, na szczęście Krecik jest zaopiekowany i wiem, że damy radę 🙂 Proszę, bardzo ładnie podziękuj ode mnie Agnieszce za dotychczasowe wspieranie moich podopiecznych (nie tylko Krecika, wspierała też Amika i inne bezdomniaki), za okazane serce i dobroć ❤️ Jestem Jej bardzo wdzięczna! Mam nadzieję, że jak najszybciej się ułoży w Jej życiu. Wszystkiego dobrego ❤️


ONETEK KOSMOS-CUDNE KWIATY,KWITNA DO PRZYMROZKÓW 7378632235 - Allegro.pl

Agnieszka była u mnie wczoraj więc skorzystałam z okazji i pokazałam Jej Twój post. Była bardzo zaskoczona i widać było, że jest Jej bardzo przyjemnie  🙂 Dziękuję Tysiu  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2021 o 14:00, Tyśka) napisał:


STAN KONTA w dn. 05.07.2021: +718,42zł

Krecikowi skończył się zapas puszek, więc anecik zapytała czy może kupić. Oczywiście, że tak. :) Krecik ładnie zjada z tabletki ukryte w mokrej karmie, więc to zakup konieczny, niech nie podjada innym psiakom.

Poza tym przede wszystkim śpi, z psiakami żyje w zgodzie... Nie wygląda, aby coś mu dolegało - ale kontrolne badania zrobić trzeba ;)

Ani w kasie, ani w życiu Krecikowi nic nie brakuje do szczęścia i oby tak dalej :) Jeśli jakiś nagły większy wydatek byłby konieczny ( np. badania) - to i jednorazowo dorzucimy do Krecikowej "skarbonki" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...