Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

Dnia 9.12.2020 o 15:11, elik napisał:

Tak Martusiu z wyników wszyscy się cieszymy i może na razie wstrzymajmy się ze zbiórką, choć prawdę powiedziawszy Bingus nie ma za bogato w skarbonce - 248,84 zł.   Na dwie operacje to nie za wiele, ale  jest beneficjentem kilku bazarków więc może dozbieramy  :)

Elu, zbiórkę można zrobic w każdej chwili, zadecydujesz, czy i kiedy ewentualnie będzie potrzebna.

Nowa porcja Bingusia bardzo mi się podoba:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tola napisał:

Elu, zbiórkę można zrobic w każdej chwili, zadecydujesz, czy i kiedy ewentualnie będzie potrzebna.

Nowa porcja Bingusia bardzo mi się podoba:)

Fundusze dla Bingusia zeszły na drugi plan, bo teraz pilniejsze,  natychmiastowe stały się potrzeby seniorów. Już cała trójka choruje. Ostatnio dołączyła do nich i Sarcia  :(  Pojawił się guzek cieknący krwią. Sarunia dostała antybiotyk i ma mieć ponowne badanie  :(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Binguś jest cudownym, wysokołapnych pieskiem. Wspaniale, że zaopiekowany :) U Pani Kasi była już zima, a teraz tak na filmiku przedwiosennie :) 
 

Tak niedawno Bignuś miał zmartwioną, smutną minkę, a teraz to już inny psiak  :)  Po usunięciu guzka i kastracji będziemy szukać mu nowego domku  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2020 o 22:47, elik napisał:

Ostatnio dołączyła do nich i Sarcia  :(  Pojawił się guzek cieknący krwią. Sarunia dostała antybiotyk i ma mieć ponowne badanie  :(

Trzymam kciuki za Sarę...niech zdrowieje,a guzek niech sobie idzie...Trzymaj się,Eliku!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bou napisał:

Trzymam kciuki za Sarę...niech zdrowieje,a guzek niech sobie idzie...Trzymaj się,Eliku!

Dzięki bou. Niech by nas guzek posłuchał i poszedł sobie w chorere!
Przyszły tydzień będzie bardzo ciężki :( Mój Binguś też ma mieć ostateczne badanie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Eluniu, podaj mi proszę na pw nr konta, mam trochę grosza z bazarku dla cudownego Bingusia

Witaj Gabryniu  :) Bardzo dziękuję za pomoc dla Bingusia i przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale przez 2 godziny nie miałam dostępu do kompa - dogadywał się z nim pan serwisant :)  a potem miałam zajęcia domowe.

Zaraz prześlę Ci na PW  :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Witaj Gabryniu  :) Bardzo dziękuję za pomoc dla Bingusia i przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale przez 2 godziny nie miałam dostępu do kompa - dogadywał się z nim pan serwisant :)  a potem miałam zajęcia domowe.

Zaraz prześlę Ci na PW  :)

Nic nie szkodzi i tak dopiero dzisiaj wieczorem podliczę utarg z bazarku i zrobię przelew 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2020 o 20:34, Gabi79 napisał:

 

4 godziny temu, Gabi79 napisał:

Elu, czy przelew dotarł? 

Tak dotarł i bardzo serdecznie dziękuję, ale mam tyle psiaczków do rozliczenia, że muszę mieć dużą chwilę wolnego czasu, żeby zaktualizować  finanse wszystkich psiaczków. Właśnie rozliczam i zaczynam od Bingusia, bo jego skoroszyt mam pierwszy w Excelu  :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

 

Tak dotarł i bardzo serdecznie dziękuję, ale mam tyle psiaczków do rozliczenia, że muszę mieć dużą chwilę wolnego czasu, żeby zaktualizować  finanse wszystkich psiaczków. Właśnie rozliczam i zaczynam od Bingusia, bo jego skoroszyt mam pierwszy w Excelu  :)

Bardzo dziękuję za informację. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...