Jump to content
Dogomania

Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?


ewu

Recommended Posts

Dnia 2.08.2020 o 14:10, ewu napisał:

Nie ma. Serce pęka. 

Dziewczyny znalazłam dla Rafika wolne miejsce w hoteliku przy klinice weterynaryjnej w Bielsku-Białej. Mogą go przyjąć od ręki, czyli od wtorku 4.8. Koszt za 1 dobę około 80zł. Kroplówki/leki podają lekarze weterynarii. Ja oczywiście dorzucam się do kosztów pobytu Rafika w hoteliku/ kosztów transportu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potwornie drogo. Dziękuję ale tego nie udźwignę. Do Bielska jest ponad 100 km potem z Bielska do Kikou 400km. To strasznie dużo. Myślałam o czymś w pobliżu albo po drodze. I tak się martwię dystansem do Kikou. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Kiedyś na dogo była Zuzia M. Ona jest z okolic Jeleniej Góry.  A może MikAga by się zgodziła?Straciła swoją Mikusię, może ma na tyle siły , że pomóc przez kilka dni Rufiemu?

A ma ktoś kontakt? 

Link to comment
Share on other sites

Ja i tak umieram czy zbiorę potem na leczenie i pobyt u kikou. Dawno tak się nie bałam ale nie mogę przestać o nim myśleć. Rano i po południu dzwonię do schroniska. Magda robi mu kroplówkę i daje jeść. Tyle może. Gotuje mu indyka z ryżem, to zjada z apetytem.Jak wychodzi do domu zostawia puszkę low fat. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Potwornie drogo. Dziękuję ale tego nie udźwignę. Do Bielska jest ponad 100 km potem z Bielska do Kikou 400km. To strasznie dużo. Myślałam o czymś w pobliżu albo po drodze. I tak się martwię dystansem do Kikou. 

tak, ze schronu do Bielska to 1h30min samochodem. Szukałam w woj.sląskim w okolicach Zabrza....Pani dr z Bielska Białej odrazu mi odpisała...ze mogliby przyjąć Rafika i zająć się jego leczeniem. W okolicach Zabrza i Zabrzu znalazałam kilka hotelików przy klinice wet. ale takich z kategorii ekskluzywnych, więc podejrzewam ze cena będzie x2 niz w Bielsku Białej.....

Ewu wielkie dzięki za info!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Martello napisał:

tak, ze schronu do Bielska to 1h30min samochodem. Szukałam w woj.sląskim w okolicach Zabrza....Pani dr z Bielska Białej odrazu mi odpisała...ze mogliby przyjąć Rafika i zająć się jego leczeniem. W okolicach Zabrza i Zabrzu znalazałam kilka hotelików przy klinice wet. ale takich z kategorii ekskluzywnych, więc podejrzewam ze cena będzie x2 niz w Bielsku Białej.....

Ewu wielkie dzięki za info!

To ja dziękuję i przepraszam ale musze być choć odrobinę racjonalna. I tak kolejny pies to w moim przypadku szaleństwo. 

Link to comment
Share on other sites

Mam 5 swoich psów w tym dwa staruszki 14,17 lat, kalekiego psiaka, sunie z padaczka i jedna na razie zdrowa tfu tfu. Piszę ciągle z telefonu stąd raz są, polskie znaki, raz nie. Wczoraj wieczór spędziłam w pogotowiu weterynaryjnym z Elwisem.. Zaczął charczec, miał filetowy język z powodu bezdechu. Już jest ok ale od pewnego czasu mam wrażenie że mieszkam w lecznicach. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Martello napisał:

Dziewczyny znalazłam dla Rafika wolne miejsce w hoteliku przy klinice weterynaryjnej w Bielsku-Białej. Mogą go przyjąć od ręki, czyli od wtorku 4.8. Koszt za 1 dobę około 80zł. Kroplówki/leki podają lekarze weterynarii. Ja oczywiście dorzucam się do kosztów pobytu Rafika w hoteliku/ kosztów transportu.

 

1 godzinę temu, ewu napisał:

Potwornie drogo. Dziękuję ale tego nie udźwignę. Do Bielska jest ponad 100 km potem z Bielska do Kikou 400km. To strasznie dużo. Myślałam o czymś w pobliżu albo po drodze. I tak się martwię dystansem do Kikou. 

80zł to 16x5zł.

Dam po 5 za tyle dni, ile będzie tam siedział. Kto jeszcze? 16-20 osób potrzeba

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Martello napisał:

Nie wiem na 100%. dr która prowadzi hotelik wie ze Rafik choruje na trzustkę/ trzeba mu podawać kroplówki/leki....

Poker, z innego miejsca/szpitalika przy klinice mi odpisali, ze 80zł (w tym leki/nadzór lekarski/karma dla pieska z chorą trzustką) więc podejrzewam ze w hoteliku przy klinice w Bielsku Białej 80zł- to koszt za całość(oszywiście bez badań dodatkowych)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Czy ten koszt to z badaniami i leczeniem?

 

2 godziny temu, Poker napisał:

Czy ten koszt to z badaniami i leczeniem?

Poker, z innego miejsca/szpitalika przy klinice mi odpisali, ze 80zł (w tym leki/nadzór lekarski/karma dla pieska z chorą trzustką) więc podejrzewam ze w hoteliku przy klinice w Bielsku Białej 80zł- to koszt za całość(oszywiście bez badań dodatkowych)

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, rozi napisał:

 

80zł to 16x5zł.

Dam po 5 za tyle dni, ile będzie tam siedział. Kto jeszcze? 16-20 osób potrzeba

 Za tydzień  Rafi ma miejsce u Kikou. 

Wpłacę 30 zł. 

Znajdę fanty na bazarek. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, omi napisał:

Ale za tydzień ma miejsce u Kikou. 

Wpłacę 30 zł. 

Znajdę fanty na bazarek. 

Dziewczyny, jak narazie udało mi się znaleźć najbliżej schronu w Miedarach-hotelik/szpitalik przy Klinice w Bielsku Białej. Piesek miałby tam podawane kroplówki, leki, zastrzyki. ewent. robione badania. Jutro rano ok. 9.30-10 dam znać czy znalazłam coś bliżej/taniej, oczywiście chodzi mi o miejsce z nadzorem lekarskim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...