Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

Mało piszę, bo jestem w totalnej kropce  :(

Czy ogłaszać teraz Ogórka.

Ludzie mogą brać zwierzaki z nudów, za miesiąc-dwa odwidzi im się, albo weźmie ktoś, kogo trafi covid i co wtedy, to już nie chodzi o wizytę PA, czy inne techniczne sprawy adopcyjne.

Z drugiej strony Kasia mówi cały czas, z dnia na dzień coraz bardziej mówi, że to niesamowity pies, że tak Im zaufał, że w ogień by za Nimi skoczył i szkoda każdej chwili przywiązania...

Szlag jasny, co tu robić  :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

Ja bym narazie nie oglaszała. Za dużo sie dzieje. A jak ktoś przyjedzie po Ogórka i zarazi Kasię? 

 

Poprosiłam Tysię o wstępne/próbne ogłoszenie. Takie dla sprawdzenia czy i kto się zainteresuje Ogórkiem. No, gdyby przypadkiem rewelacja jakaś się trafiła, to będziemy myśleć.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Wielkanoc zaraz...    image.jpeg.acbb9b3608ad2674628789f2e2dfe961.jpeg

Asia, zanim się zgłosi ktoś do sensu, to będzie i po jajkach. Tu czas działa w dwie strony.

I znowu się zgadzam  z rozi.  Jak pokocha , to i poczeka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Ogórka, ale brak mi dłuższej chwili czasami. Oczywiście, z przyjemnością ogłoszę, ale dopiero dzisiaj wieczorem przysiądę do tego, bo teraz piszę z telefonu, a z niego Internet mam za malutki. Mam nadzieję, że umyślę ładny opis, godny cudownego Ogórasia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Ogórka, ale brak mi dłuższej chwili czasami. Oczywiście, z przyjemnością ogłoszę, ale dopiero dzisiaj wieczorem przysiądę do tego, bo teraz piszę z telefonu, a z niego Internet mam za malutki. Mam nadzieję, że umyślę ładny opis, godny cudownego Ogórasia.

Nie pali się. Dziękuję, Tysiu!

Kontakt chyba do mnie na pierwszy przesiew, podałam na PW numer telefonu Ogórka - ma własny   kwadr.gif

Napisz jeszcze, proszę, że nie odpowiadamy na SMSy.

E-mail Ogórek też ma własny, gdyby było to potrzebne do czegoś.

Link to comment
Share on other sites

Wieści mam następujące:

1. Ogórkowi włączyła się wiosna. Jajka na cito trzeba. Kasia ma dzwonić w poniedziałek do lecznic.

2. Jest też roszczeniowy i teraz, po przyjeździe córki z kotami, szczeka długooooo, kiedy zostawia się go samego, bez człowieka. Sądzę, że w tym akurat DT psy są rozpieszczone do granic. No u mnie by sobie nie poszczekał. Niemniej - jak wcześniej pisałam - Dom dla Ogórka to nie mogą być ciepłe kluchy.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...