Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

8 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Kos :))) Ojjj, znam ja tego jegomościa :) U mnie też siadają pojedynczo na czubkach drzew i nawołują. 

Moja mama nazywa je truskawkowy ptaszek :))) Pięknie śpiewa. A taki niby zwyczajny, czarny gościu :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Ja im zimą nadziewam połówki jabłek na siatkę ogrodzeniową : ) i daję rodzynki, bo one są głównie owocożerne. I siedzą u mnie w jałowcach, bo ich owoce też bardzo lubią : )

U mnie mają spiżarnię na dzikiej róży :))) I nie tylko one. 

Mam dwa krzaki dzikiej róży. Każdego roku jeden na nalewkę, drugi jako spiżarnia dla ptaków, i tak na zmianę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Dajcie tu Ogórka! Bo nam się wątek ornitologiczny robi :))) 

Po południu poproszę o jakąś fotkę. Chyba że chcesz plik audio, jak Ogórek śpiewa, zostawiony w mieszkaniu   :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Ja chcę

Niemaniema.

Uwaga, donoszę!!!

Ogórek nasz jest umówiony na kastrację w klinice Tygrysek w Słupsku na czwartek, na 10:00

Klinika ma podobno bardzo dobre opinie.

Będzie miał badania podstawowe (w tym nerkowe i wątrobowe), cena 80zł.

Przy okazji narkozy będzie obejrzany, czy wszystko w porządku, uszy, zęby, pazurki, co tam tylko.

Cena kastracji 350zł.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za kastrację.

Ogłosiłam Ogórka na Gdańsk, a teraz modzę coś na Sopot. Niestety, na Gdańsk ogłoszenie wisi do sprawdzenia... ja nie wiem, może moderatorzy chcą psa o tak oryginalnym imieniu na wyłączność, że ogłoszenia nie puścili dalej...? Dawno tak długo nie czekałam na akceptację.

EDIT: Ogłoszenie na GDAŃSK
Ogłoszenie na SOPOT

Przyznaję, że mam dośc fatalny czas i inne myśli zaprzątają mi głowę, więc pisanie idzie mi ostatnio nie najlepiej. Bardzo proszę o sugestie co zmienić, co poprawić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za kastrację.

Ogłosiłam Ogórka na Gdańsk, a teraz modzę coś na Sopot. Niestety, na Gdańsk ogłoszenie wisi do sprawdzenia... ja nie wiem, może moderatorzy chcą psa o tak oryginalnym imieniu na wyłączność, że ogłoszenia nie puścili dalej...? Dawno tak długo nie czekałam na akceptację.

EDIT: Ogłoszenie na GDAŃSK
Ogłoszenie na SOPOT

Przyznaję, że mam dośc fatalny czas i inne myśli zaprzątają mi głowę, więc pisanie idzie mi ostatnio nie najlepiej. Bardzo proszę o sugestie co zmienić, co poprawić.

Dziękuję, Tysiu     milosc.gif

To na Sopot oczywiście lepsze, bardziej serdeczne. Dodaj/ zamień zdjęcia, o Ogórku wiele mówią te:

775789b3ae9bf1f5gen.jpg

bd8f572ba9d055e6gen.jpg

30c2e1145889793agen.jpg

ce3ed02dc2f353dbgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...