Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

1 minutę temu, Sowa napisał:

Ogórek to Ananas, a ananas jajek nie ma, to się nie denerwuj już:-)

A i u ogórka też tylko pesteczki...

Sama jesteś Ananas.

Ja się martwię, żeby coś mu się z główką nie stało, to taki dobry pies...

Przyznam się, że gdyby on u mnie miał być, to bym jajek nie ruszała.

Link to comment
Share on other sites

Rozi, czemu się obawiasz, on ma jakieś problemy zdrowotne?  Wiesz, znałam wiele psów wykastrowanych pracujących np w ratownictwie, nie miały żadnych problemów emocjonalnych, były jak przed kastracją. Znałam też terwika, który musiał być wycięty w drugim roku życia, bo u ojca-reproduktora dopiero wtedy ujawniła się epilepsja, a w Kanadzie szanujący się hodowca zawiadamia o tym wszystkich nabywców szczeniąt - i wszystkie są kastrowane bądź sterylizowane. Ten terwik też nie zmienił się psychicznie ani trochę. Psy bardzo wcześnie kastrowane (3-6miesięcy) spośród tych, ktore poznałam, były nieco szczenięce, niedojrzałe mimo dwóch-trzech lat, ale to wszystko

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, uxmal napisał:

Kurcze,  siedzę w domu a na nic nie mam czasu. 

Ile kasy zostanie po odjajczaniu i badaniu? 

 

Po czipowaniu może trzeba będzie pożyczyć z wpłat stałych, czego wolałabym nie robić, nie lubię bałaganu. A życie sobie. Korona mnie rozłożyła na łopatki, ale nie damy się!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, rozi napisał:

. Dodaj/ zamień zdjęcia, o Ogórku wiele mówią te:

 

Jasne, podmienię - dziękuję :) Tylko powiedz mi, w którym ogłoszeniu dodać?
Gdańskie ogłoszenie spróbuję "rozweselić". 

Za odjajczanie trzymam kciuki, będzie dobrze, nie martw się na zapas :) Nawet nie zauważy, to mądry piecho.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Jasne, podmienię - dziękuję :) Tylko powiedz mi, w którym ogłoszeniu dodać?
Gdańskie ogłoszenie spróbuję "rozweselić". 

Za odjajczanie trzymam kciuki, będzie dobrze, nie martw się na zapas :) Nawet nie zauważy, to mądry piecho.

Ja bym w ogóle dała dwa/trzy zdjęcia, nie więcej. Siłą Ogórka jest jego wnętrze, nie aparycja. Choć dla mnie jest piękny!

Link to comment
Share on other sites

Ja do dzisiaj zaluje ze Albert - moj pierwszy pies- golden- nie byl wykastrowany. Moze bylby spokojniejszy?  Nie dalam mu szansy, zginal pod kolami auta. Nie kumam Rozi  o co Ci chodzi z tymi hormonami. Ze nioby co ma sie zmienic?

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Alaa napisał:

Ja do dzisiaj zaluje ze Albert - moj pierwszy pies- golden- nie byl wykastrowany. Moze bylby spokojniejszy?  Nie dalam mu szansy, zginal pod kolami auta. Nie kumam Rozi  o co Ci chodzi z tymi hormonami. Ze nioby co ma sie zmienic?

Moja wetka mówi, że charakter mu się raczej nie zmieni, w sensie na gorsze. Ale że będzie tyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...