Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

30 minut temu, hop! napisał:

Jaki Ogóreczek grzeczny i spokojny w kąpieli, coś niesamowitego. Ciężko uwierzyć, że był kiedyś wiejskim burkiem. 

Takie właśnie one są, te wiejskie burki. Do tańca i do różańca.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

No i jak tam nasza poczciwina ?

W dalszym ciągu zachwytom nie ma końca (gadałam), wieczorem będą zdjęcia w kubraczku. Dostał odrobaczenie, dostał Frontline, do mieszkania już wchodzi, ale wybiera miejscówkę pod stołem, kanapy go nie interesują. Z miski zjada tyle o ile, z ręki wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2020 o 12:37, Tyś(ka) napisał:

Ale tutaj fajnie, pomocowo tak :)

Trzymam kciuki za wyjazd Ogórka. Od następnego tygodnia mam trochę na głowie, taki prywatny kociokwik, więc nie wiem jak z ogłaszaniem wtedy... ale jak już się uporam z tym wszystkim to od razu zawezmę się za ogłoszenia -  o ile rozi da zielone światło :)

Daję zielone. Aż mnie dusi na myśl o oddaniu, no ale - jak Kasia mówiła - szkoda jego przywiązania.

Zdrowy, tylko kastracja, ale przecież nie od razu się ODPOWIEDNI ktoś zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rozi napisał:

Zdrowy, tylko kastracja, ale przecież nie od razu się ODPOWIEDNI ktoś zgłosi.

Cudny Ogórcio,naprawdę wyjątkowy!Ma takie piękne oczy i mądry wyraz pysia...

 Myślę,że na jakiś czas zapuści korzenie u Kasi,teraz ludzie nie myślą o wzięciu psa...Trzeba przeczekać...a może jestem w błędzie?...

Link to comment
Share on other sites

A! Jeszcze jedno. Ogórek, jak wiadomo, namiętnie znaczy teren. Istniała więc uzasadniona obawa, że to samo będzie robił w psim domku, w mieszkaniu, przynajmniej na początku.

Otóż

we wnętrzach Ogórek NIE SIKA. Ani ani    serduszka2.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W kubraczku, bo był dość świeżo wysuszony po kąpaniu , więc mimo słoneczka i ładnej pogody, tak na wszystkie wszelkie wypadki i katarki 

27d8fbd5ac43a2a9gen.jpg

I to co Ogórcio  lubi najbardziej, czyli jak najbliżej człowieka, zawsze blisko, zawsze tuz obok

774f2a24c248050fgen.jpg

5fcda2fdb247d149gen.jpg

I ulubione miesjce Ogórcia w domu - miejscówka pod stołem . Póki co nie jest zainteresowany ani ludzkimi ani psiowymi  łóżkami i kawałek podłogi pod stołem, jak najbliżej krzesła z człowiekiem, odpowiada mu najbardziej

775789b3ae9bf1f5gen.jpg

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dowiadywałam się dziś, ile mam przelać łącznie, bo Frontline jeszcze przecież. Kasia mówi, że Frontline w gratisie dla Ogórka, że to absolutnie kochany piesek i w ogóle udomowił się po kąpielach, nic tylko w domu chce być, ale na podłodze  :)))

30c2e1145889793agen.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Zostaw je na balkonie o ile były tam całą zimę.

No były, ale teraz zimniej, a one mają pąki  :(

Ale chyba zostawię, bo mogą paść przez drastyczną różnicę temperatur, w mieszkaniu ponad 20.

Edit.: nie wytrzymałam, zabrałam na noc.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, rozi napisał:

No były, ale teraz zimniej, a one mają pąki  :(

Ale chyba zostawię, bo mogą paść przez drastyczną różnicę temperatur, w mieszkaniu ponad 20.

Edit.: nie wytrzymałam, zabrałam na noc.

Najlepiej było przykryć otuliną na noc.

Link to comment
Share on other sites

Taka piękna super morda, że tylko kochać. A jakie piękne łaty!

 

 

Proszę Państwa,

Ogórka nie oddamy byle komu.

 

To złoty piesek, rozumny.

Pojęcia nie mamy, czemu trafił do schroniska, teraz jest w Domu Tymczasowym i DT nie może się nachwalić.

 

Ogórek jest skromny, nie pcha się na kanapy, lubi być w domu, ale na podłodze.

 

Ogórek bardzo szanuje dom – pomimo pobytu w schroniskowym boksie w domu nigdy nie nabrudził.

 

Ogórek jest usłuchany, przychodzi na zawołanie, machając ogonem.

 

Ogórek szanuje też układy domowe, dogaduje się z grupą psów obu płci, nie było zadrażnień.

 

Stabilny dobry pies, najprawdziwszy przyjaciel. Zasługuje na Opiekuna najlepszego z możliwych i przed adopcją wymagana będzie rozmowa, wizyta, ponieważ nie wyobrażamy sobie, żeby Ogórka spotkała jakaś krzywda. Jest... wyjątkowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...