Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

Dziś wielki dzień Ogórka, jeszcze troszkę i jedziemy. Ostatnie dni były trudne , całe przepiszczane, bo w domu  piszczał jak wściekły, szczekał, podsikiwał po kątach i jest w swoim samczym fisiowaniu cieczkowym do tego stopnia, że pokazuje zęby i startuje do boju jak się za blisko plącze inny psi samiec, dziadek na szczęście, bo gdyby nie to, to mogło być wczoraj  nieciekawie - nic to innego jak typowe zachowanie nabuzowanego do granic  samca . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, katakka napisał:

Dziś wielki dzień Ogórka, jeszcze troszkę i jedziemy. Ostatnie dni były trudne , całe przepiszczane, bo w domu  piszczał jak wściekły, szczekał, podsikiwał po kątach i jest w swoim samczym fisiowaniu cieczkowym do tego stopnia, że pokazuje zęby i startuje do boju jak się za blisko plącze inny psi samiec, dziadek na szczęście, bo gdyby nie to, to mogło być wczoraj  nieciekawie - nic to innego jak typowe zachowanie nabuzowanego do granic  samca . 

Howgh

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, katakka napisał:

Dziś wielki dzień Ogórka, jeszcze troszkę i jedziemy. Ostatnie dni były trudne , całe przepiszczane, bo w domu  piszczał jak wściekły, szczekał, podsikiwał po kątach i jest w swoim samczym fisiowaniu cieczkowym do tego stopnia, że pokazuje zęby i startuje do boju jak się za blisko plącze inny psi samiec, dziadek na szczęście, bo gdyby nie to, to mogło być wczoraj  nieciekawie - nic to innego jak typowe zachowanie nabuzowanego do granic  samca . 

Chciałam napisać, że można było wcześniej, ale nie można było. Jeszcze trochę czasu minie, zanim się wyciszy.

Link to comment
Share on other sites

Tak jeszcze myślę - Lunka, czyli oblubienica Ogórka, jest niby po sterylce, ale może źle zrobili, zostawili kawałek czegoś, bo to chyba nieprawdopodobne, żeby aż tak się Ogórek nakręcał na całkiem czystą sunię.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, rozi napisał:

Tak jeszcze myślę - Lunka, czyli oblubienica Ogórka, jest niby po sterylce, ale może źle zrobili, zostawili kawałek czegoś, bo to chyba nieprawdopodobne, żeby aż tak się Ogórek nakręcał na całkiem czystą sunię.

Też tak myślę , skąd Luna jest wiadomo, więc nic mnie nie zdziwi.... , na pewno jest powód tego wisia cieczkowego , bo  gdyby nie było, to by znaczyło że Ogóś zwariował :) a Ja mimo wisia widzę  poczciwego  Ogórka w Ogórku 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, rozi napisał:

Jeszcze trochę czasu minie, zanim się wyciszy.

Dopóki Luna będzie w pobliżu, raczej się nie wyciszy. Kastracja w dojrzałym wieku wpływa głównie na metabolizm, nawyki z przeszłości zostają. Psy po kastracji też świrują, mogą pokrywać suczki.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, hop! napisał:

Dopóki Luna będzie w pobliżu, raczej się nie wyciszy. Kastracja w dojrzałym wieku wpływa głównie na metabolizm, nawyki z przeszłości zostają. Psy po kastracji też świrują, mogą pokrywać suczki.

Optymizmem powiało.

Ale Lunie też minie ta pseudocieczka.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, rozi napisał:

Optymizmem powiało.

Ale Lunie też minie ta pseudocieczka.

Raczej realizmem. Na pewno są plusy kastracji, chociażby zmniejszone ryzyko chorób narządów płciowych. Nie zawsze psy mają tendencję do tycia po kastracji. Po prostu trzeba pilnować wagi.

Może Ogórek szybko znajdzie dobry dom i problemu nie będzie. 

Link to comment
Share on other sites

Został w lecznicy. Do odbioru koło 14-tej.

Mają wszystko i wszędzie obejrzeć, a gdyby coś dziwnego wyszło w wynikach i trzeba byłoby np. USG robić, to mają robić.

Poszedł z wetami bez problemu, nawet machał ogonem do nich. Zaczął piszczeć dopiero jak go zamknęli w kenelu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...