Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

23 minuty temu, katakka napisał:

tak, tak, staram się, ale u mnie nerwówka straszna, Niemcy 16go zamykają  granice, przypadkiem sie dowiedzieliśmy, bo ktoś wracał dziś do Polski, w telewizji nic nie mówią a mój mąż daleko poza domem ........ 

https://www.gov.pl/web/koronawirus/zamykamy-granice-przed-koronawirusem1

co do infolinii nie wiem ale po Polaków wysyłają samoloty jest akcja "lot do domu" trza się zgłosić, poszukaj informacji lub posłuchaj tvp tam trąbią do znudzenia co i gdzie.Przede wszystkim uspokój się psiarnia Cię potrzebuje!

Link to comment
Share on other sites

dzięki pyra , mój mąż samochodowy, dogrzebaliśmy się do informacji , że od 8 rano będą zamknięte , więc zdąży przejechać . W tv na razie na ten temat zero informacji , nic nie mówią , jutro powiedzą jak już dla mnóstwa osób będzie za późno :(

A ta infolinia z tej ich strony .... - słów mi brak, tyle nerwów straciłam, że .... , dopiero ze mnie powietrze schodzi ...

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rozi napisał:

A do Psiego Domku wchodzi bez problemu?

Może ten próg coś dla niego znaczy, w Psim też jest taki próg?

W psim, progu nie ma, ale żeby chciał wchodzić chętnie , to też nie bardzo, Ogórcio jakby mógł decydować, to pewnie wcale nie chciałby się zamykać w środku.

Próg do domu nie jest raczej problemem, dużo jest prostszy do dania kroku niż pokonywanie schodów,  nawet mikrusy dają radę .

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, katakka napisał:

W psim, progu nie ma, ale żeby chciał wchodzić chętnie , to też nie bardzo, Ogórcio jakby mógł decydować, to pewnie wcale nie chciałby się zamykać w środku.

Próg do domu nie jest raczej problemem, dużo jest prostszy do dania kroku niż pokonywanie schodów,  nawet mikrusy dają radę .

Wiem, że nie jest problemem. Mówiłam, że może dla niego coś znaczy. Na schody się wchodzi, próg się przekracza  :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rozi napisał:

Wiem, że nie jest problemem. Mówiłam, że może dla niego coś znaczy. Na schody się wchodzi, próg się przekracza  :)

no tak :), ale tak czy inaczej z ogólnej obserwacji , nie wyglądało mi na to , żeby ten próg mógł robić jakąś różnice, raczej miałam wrażenie, że nie zna domu lub boi się wejść z jakiś powodów ;)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, rozi napisał:

 

Kasia, mów do niego Ogórek, bo jak nie, to ja do Ciebie będę mówić Mariola.

Ale mnie ubawiłaś.  A może Kunegunda?

Ja robiłam numer jak zdarzało mi się  w Mc Donald's  zamawiać czasem frytki. Przy płaceniu pytali o  imię i szlag mnie trafiał. Raz podawałam właśnie Kunegunda, innym razem Hermenegilda. Miałam ubaw jak niektórzy próbowali wpisać imię na paragonie i się nie mieściło albo robili oczy wielkie jak talary.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, rozi napisał:

Pewnie że fajne. A zresztą dostał to imię ode mnie i ja się nie zgadzam, żeby mnie ignorować w tej kwestii.

Kasia, mów do niego Ogórek, bo jak nie, to ja do Ciebie będę mówić Mariola.

wedle życzenia już dziś go przerabiałam na Ogórka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Poker napisał:

Ale mnie ubawiłaś.  A może Kunegunda?

Ja robiłam numer jak zdarzało mi się  w Mc Donald's  zamawiać czasem frytki. Przy płaceniu pytali o  imię i szlag mnie trafiał. Raz podawałam właśnie Kunegunda, innym razem Hermenegilda. Miałam ubaw jak niektórzy próbowali wpisać imię na paragonie i się nie mieściło albo robili oczy wielkie jak talary.

Spróbuj kiedys z Dżondża Lampalka  to moje autorskie imię i nazwisko :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...