Jump to content
Dogomania

JAK BARDZO I JAK DŁUGO CIERPIAŁ? Po długiej walce Pachyder za TM [*]


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='AgaiTheta']Ania wróciła właśnie z Pachciem ze spaceru i muszę się z Wami podzielić dobrą nowiną :)
Pachcio od dawna miał biegunką, mniejszą lub większą ale zawsze biegunka, a dzisiaj nie :)
Rano nie załatwił się wcale, tylko siku, po 14 też tylko siku a teraz piękna twarda kupa :)[/QUOTE]
O, czyzby to był skutek tych nowych puszek i karmy?
Super!

Dzieki za dowód nadania. Ten skan na pewno wiele wyjaśnił:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tym razem ja mam prośbę.
Napiszcie, proszę, jak wyglądają finanse Pachydera. Na I stronie rozliczenie jest tylko do kwietnia...

Ja ostatnio zrobiłam wpłatę na Pachydera i wolałabym, aby to wszystkobyło jasne. Może w weekend znajdziecie chwilę czasu na zrobienie rozliczenia?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Rozliczenie 05.11.2010
wpłaty:
255,00 zł przeniesione z pieniędzy na Duszkę
50,00 zł gonia13
135,00 zł zachary na badanie przesiewowe
30,00 zł Aleksandra C. Malbork
30,00 zł Asiaczek
Wydatki:
255,00 zł karma dla alergików
174,91 zł Vetoryl na październik

Stan: 167,55 zł

Dziękuję w imieniu Pachcia :*[/QUOTE]

Asiaczku, rozliczenie jest na stronie 195, chyba przeoczylas!!;-)

Ja rowniez sie ciesze z Pachciowej kupy!!:-):loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki AgaiTheta za wstawienie skanu, ja nawet bym nie potrafiła, nie umiem.Nie znam osobiście agi ani basi oraz innych ciotek ze schronu w Elblągu, ale wiem,że są to osoby wyjątkowo oddane psom! Mając pod opieką setki psów, w tym bardzo chorych, nie eliminują ich...Z Pachciem jadą do Warszawy do specjalisty weta, kiedy inni w takiej sytuacji nie pojechaliby tak daleko ze swoim własnym psem...Fakt, zasponsorowałam tę wizytę, inni też, ale tu potrzebna była również chęć i czas do tego dalekiego wyjazdu.Walka o Pachcia trwa już bardzo długo, nikt nie chce go wziąć nawet na dt...Poza tym, nie zapominajmy,że działania ciotek ze schronu w Elblągu podlegają systematycznej kontroli zewnętrznej, a pieniądze na Pachcia wpłacamy na konto fundacji/też podlega kontroli/, co jest zdecydowanie odmienną sytuacją aniżeli w przypadku elbląskiego hotelu dla zwierząt o którym zająknęła się na wątku Pachcia, EsteraH. Mnie najbardziej doskwiera fakt,że Pachcio do końca swoich dni nie zazna miłości, czułości i opieki własnego domku.....

Link to comment
Share on other sites

Zachary widzę,że masz orientację jak sie pracuje w schronisku. Przy ponad 300 zwierzakach nie wszystko uda się zrobić idealnie. Do tego jeszcze interwencje, które robimy przeważnie we dwie z Agą ( jesteśmy inspektorami d/s ochrony zwierząt OTOZ Animals) , jedynymi na naszym terenie . Znajdujemy zwierzaki zmaltretowane, na skraju śmierci i walczymy do końca, , tak jak w przypadku Pachcia lub Duszki. Nie raz przegrywamy i zwyczajnie po babsku płaczemy po kątach.
Aga zawalona jest papierami a ja ją wyciągam na interwencje., Terminy, sprawozdania, płatności, jest tego dużo, zawsze mi krzyczy,że ma mnie dosyć ,że nigdzie nie jedzie ale w końcu ubieramy mundury i jedziemy modląc się po drodze abyśmy nie przyjechały za póżno.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie skończyłam pracę i też sobie pozwoliłam na różowe winko, za zdrowie Pachcia!!!
Jutro zajadę do niego.
Na przeciwko Pachcia w drugiej izolatce jest bokser Johnny...
[IMG]http://www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl/images/psy/johnny-pomorze/johny1.jpg[/IMG]
Boksery to moja największa słabość...

Zwierzaki moje kochane!

Link to comment
Share on other sites

boksio przepiękny :loveu:

a ja przeżyłam szok, jak zobaczyłam metamorfozę psa, który wyglądał podobnie jak Pachcio, po leczeniu zarósł całkowicie i jest śliczny

[url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page658?p=15685849#post15685849[/url]

żeby Pachcio miał takie szczęście :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']boksio przepiękny :loveu:

a ja przeżyłam szok, jak zobaczyłam metamorfozę psa, który wyglądał podobnie jak Pachcio, po leczeniu zarósł całkowicie i jest śliczny

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page658?p=15685849#post15685849[/URL]

żeby Pachcio miał takie szczęście :([/QUOTE]

ja też jak zobaczyłam tamtego psa na metamorfozach to od razu skojarzyłam z Pachciem, tak podobnie wyglądają, a raczej tamten wyglądał, bo teraz już jest pięknym psem. Oby Pchciowi się też udało :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']dla naszych staruszków [url]http://www.schronisko.elblag.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=347%3Ajesie-nie-zawsze-jest-zota&catid=40%3Aartykuly&Itemid=84Staro%C5%9B%C[/url][/QUOTE]
łapie za serce, aż oczy się robią mokre

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...