Jump to content
Dogomania

JAK BARDZO I JAK DŁUGO CIERPIAŁ? Po długiej walce Pachyder za TM [*]


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co u Pachcia taka cisza?
Ja deklaruję na utrzymanie Pachcia 20zł. miesięcznie do końca 2011r. Możemy się umówić, że deklaracje te bedą obowiązywały do końca 2011roku. W listopadzie 2011r. deklaracje będą odnawiane na rok następny. Wiadomo nikt nie jest pewny swojej sytuacji materialnej. Może przez ten czas ktoś zabierze Pachyderka do prawdziwego, własnego domu. Zachęcam do pomocy Pachciowi.

Link to comment
Share on other sites

Pachyder dzisiaj miał rozwolnienie, ale może po zmianie karmy. Zobaczymy jeszcze jutro, jak nic się nie zmieni to będę musiała wymieniać po kolei składniki. Zacznę od kaszy, bo wiem, że psy na nią średnio reagują, może na płatki owsiane, nie wiem, kończy się gotować porcja na jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Pachyder nie chce jeść suchej karmy. Sporadycznie złapie kilka groszków.
Zakupiłam dzisiaj udziec indyczy, kaszę jęczmienną i kilka ziemniaków.
Gotuje się jedzonko na jutro.
Zobaczymy co z tego będzie. Zobaczymy ile z tej porcji zakupionej dzisiaj będzie. Muszę określić mniej więcej dzienny koszt.
Potem będę mu dodawać dla urozmaicenie to rybkę to jajko.
Myślę, że lepiej będzie mu gotować niż wydawać masę pieniędzy na puszki. Te dla alergików są bardzo drogie i też w sumie średnio je zajada.
Bardzo też proszę o pomoc w zebraniu pieniędzy za badanie.[/QUOTE]
Jak juz będzie wiadomo, co dobrze służy Pachciowi iustali się dawka zywieniowa dziennie - daj znac.

Co do kaszy - może bardzo rozgotowane będą lepsze? I ewent. dorzucić trochę rozgotowanego ryżu lub płatków ryżowych... Ale sprawdzę, czy Pachcio toleruje ryż.

Mogę dać [B]10 zł - stała.

[/B]Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jak Pachci reagował na Trovet LRD? Głównymi składnikami jest ryż i jagnięcina. To że przy ryżu w badaniach wysła 1 to nie znaczy ze będzie po nim chorował. Ja w dalszym ciagu uważam, że przynajmniej przez jakiś czas powinien być na karmach gotowych. One są specjalnie preparowane. Jest tylko kwestia pieniędzy. Myślę, że wątek śledzi tyle osób, że wspólnymi siłami damy radę zapewnić mu gotową karmę. Ile puszek dzinnie on zjada? Czy jedna puszka dziennie i szkalanka suchego mu wystarczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak juz będzie wiadomo, co dobrze służy Pachciowi iustali się dawka zywieniowa dziennie - daj znac.
Co do kaszy - może bardzo rozgotowane będą lepsze? I ewent. dorzucić trochę rozgotowanego ryżu lub płatków ryżowych... Ale sprawdzę, czy Pachcio toleruje ryż.
Mogę dać [B][B]10 zł - stała[/B].
[/B]Pzdr.[/QUOTE]
Wpłata za listopad poszła:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zatem, przy tych puszkach potrzebujemy 600 zł miesięcznie na samo jedzenie. Do tego leki, ewentualne badania.
Czarno to widzę...
W listopadzie już nie dam rady, ale od grudnia deklaruję 100 zł miesięcznie.
Jutro podliczę deklaracje, ale duuużo brakuje...

Zobaczymy rano, po kolejnym dniu gotowanego, ale wiecie co, sama bym tego nie jadła, kasza, ziemniaki i indyk...
Ryż jadł chętniej.

Z taką werwą napisano na mnie skargę do OTOZ Animals, warto może ten zapał wykorzystać na pomoc temu psu?
Jeżeli nam nie ufacie, zapraszamy. Możecie sami podawać mu karmę osobiście.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że konieczne będzie mieszanie z suchą karmą. One poza tym, że odżywiają to i leczą. Musi się przyzwyczaić. Moja też na początku nie chciała a teraz je nawet bez dodatków chrupki sojowe. Cały czas szukam sponsorów i darczyńców.
Proszę niech ktoś pomyśli i zrobi allegro cegiełkowe. Co do leków to chyba ten daovet. Kuracja to trzy opakowania po jakieś 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

ja deklaruję 10zł miesięcznie i poszukam rzeczy na bazarek

zróbcie mu allegro cegiełkowe, na pewno się coś uzbiera dla Pachcia

edit: na razie znalazłam tylko to na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/196626-bluzka-Wrangler-buty-dla-schorowanego-Pachydera-do-25.11.?p=15756350#post15756350[/url]
ale coś jeszcze się znajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Może żeby zachęcić do pomocy Pachciowi, rozpiszcie "menu" na poszczególne dni, tak żeby każdy mógł np. zafundować Pachyderowi wyżywienie na jeden dzień (albo na pół ;) ). Czasami takie niecodzienne przedstawienie deklaracji potrafi nawet bardziej zachęcić do pomocy, niż zwykle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']
Z taką werwą napisano na mnie skargę do OTOZ Animals, warto może ten zapał wykorzystać na pomoc temu psu?
Jeżeli nam nie ufacie, zapraszamy. Możecie sami podawać mu karmę osobiście.[/QUOTE]

I znowu ktoś Wam mąci :(

Postaram się wysłać jutro 40 zł tak na 2 dni chociaż... Nie mogę stałej ale będę pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Może żeby zachęcić do pomocy Pachciowi, rozpiszcie "menu" na poszczególne dni, tak żeby każdy mógł np. zafundować Pachyderowi wyżywienie na jeden dzień (albo na pół ;) ). Czasami takie niecodzienne przedstawienie deklaracji potrafi nawet bardziej zachęcić do pomocy, niż zwykle.[/QUOTE]

pinkmoon, gotowane nie zdaje rezultatu. Zbieramy na karmę w puszkach Trovet LRD.
Rozwolnienie jest nadal, nie ma co, nie wiem czy zmieniać składniki, czy na cito przerzucamy go na puszki?
Rano ugotuje może samego indyka i z płatkami owsianymi wymieszam. Kasza i ziemniaki nie przejdą.
To by miał na weekend.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...