Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

9 godzin temu, Tola napisał:

Muszę Wam powiedzieć, że chyba jeszcze nigdy jednym transportem nie przyjechało tyle cudów natury, ten przewóz jest wyjątkowy;)

A jeszcze czeka nas metamorfoza Ati, Berka i Freski;)

 

Masz racje Martuniu,to bardzo wyjątkowe psiaki :) Muszę też napisać,że filmik który wstawiłaś z wyjazdu psiaków ze schroniska też jest wyjątkowy :) Najlepsze jest pod koniec westchnienie filmującej....:)

9 godzin temu, Tola napisał:

 Faktycznie podobni,  oby Lucky dożył w zdrowiu równie sędziwego wieku.

420468538_Obraz014(Kopiowanie).jpg.69451401975a3812213fa0f3493b98b9.jpg 

Bardzo podobni! :)

13 minut temu, Anula napisał:

Dzisiaj czekam na metamorfozę Atili naszej cudnej teriereczki walijskiej..

Ja też czekam z ciekawością,jak nasza gwiazda będzie wyglądać.W jej wypadku jednak chyba będzie obcięta na króciutko, ponieważ jednak dredy są przy samej skórze.No ale zobaczymy....

Link to comment
Share on other sites

Fryzjerka wyciągnęła Atili 7 kleszczy ze skóry, pozostały malutkie na uszach. Od fryzjera walijka pojechała do weta, wet spryskał preparatem dzięki któremu kleszcze umrą i odpadną. Skóra suni jest bardzo biedna, spowodowały to okropny brud, dredy i te kleszcze.

ati_450x600.jpeg

ati2_450x600.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Cudna jest po obcięciu Atila.Dobrze,że tak szybko trafiła do SPA i do weta.Oby tylko nie podłapała babeszjozy bo na pewno nie była szczepiona przeciw wirusówkom.Coś mi się wydaje,że myśliwemu czmychła.Myśliwi nie cackają się z psami,trzymają w kojcach i nie za bardzo dbają o te psy bo czym głodniejsze to bardziej polują.Jedynie dbają o to aby zaspokoić rządzę zabijania i o swoje brzuchy aby napaść je dziczyzną.Jestem wściekła,biedna Atila.Mam nadzieję,że kleszcze odpadną.

Haniu,trzeba sprawdzać Atilę czy jeszcze gdzieś nie pozostały.Mogą być także na legowisku i w pomieszczeniu.Najlepiej na wszelki wypadek zastosować jeszcze jakieś krople.Czy coś wet polecił?

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie psiaki są odrobaczone. Lucky i Timi byli u weta wczoraj, Atila dzisiaj.

Lucky waży 23 kg, w kłębie ma 39 cm, ma maksymalnie 1 rok. Uszy sprawdzone pod mikroskopem czyste, skóra czysta, zaszczepiony na choroby zakaźne. Po fryzjerze psiak dostał wiatru w żagle - biega, skacze, jest bardzo wesoły i ciekawski, uwielbia pieszczoty, nie wykazuje strachu do sytuacji i odgłosów.

Timi waży 11 kg, w kłębie ma 44 cm, wiek określony na 2 lata. Jego uszy także sprawdzone - czyste, skóra czysta, został również zaszczepiony na choroby zakaźne. Zachowanie takie same jak Luckiego.

Atila waży 9,5 kg, w kłębie 38 cm, wiek określony na 4 lata. U fryzjera i weta powarkiwała, ale nie ma się co dziwić, skoro ciało boli. Atila również została zaczepiona na zakaźne, uszy przebadane pod mikroskopem bez oznak chorobowych, ale dość brudne, więc dostała płyn do czyszczenia. Sunia jest żwawsza, niż pierwszego dnia. Swobodnie chodzi, obwąchuje, aczkolwiek dzisiejsza wycieczka do spa bardzo ją zmęczyła.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aż przetarłam oczy czy dobrze widzę.Nadeszła pomoc finansowa od helli,naszego Anioła,który wciąż pomaga psiakom.Atila,Lucky i Timi otrzymały 450,00zł.

Z całego serca dziękuję za tak ogromną pomoc.

                                                              kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, szafirka napisał:

Wszystkie psiaki są odrobaczone. Lucky i Timi byli u weta wczoraj, Atila dzisiaj.

Lucky waży 23 kg, w kłębie ma 39 cm, ma maksymalnie 1 rok. Uszy sprawdzone pod mikroskopem czyste, skóra czysta, zaszczepiony na choroby zakaźne. Po fryzjerze psiak dostał wiatru w żagle - biega, skacze, jest bardzo wesoły i ciekawski, uwielbia pieszczoty, nie wykazuje strachu do sytuacji i odgłosów.

Timi waży 11 kg, w kłębie ma 44 cm, wiek określony na 2 lata. Jego uszy także sprawdzone - czyste, skóra czysta, został również zaszczepiony na choroby zakaźne. Zachowanie takie same jak Luckiego.

Atila waży 9,5 kg, w kłębie 38 cm, wiek określony na 4 lata. U fryzjera i weta powarkiwała, ale nie ma się co dziwić, skoro ciało boli. Atila również została zaczepiona na zakaźne, uszy przebadane pod mikroskopem bez oznak chorobowych, ale dość brudne, więc dostała płyn do czyszczenia. Sunia jest żwawsza, niż pierwszego dnia. Swobodnie chodzi, obwąchuje, aczkolwiek dzisiejsza wycieczka do spa bardzo ją zmęczyła.

 

3 minuty temu, szafirka napisał:

Dla wszystkich psiaków mam krople na pchły i kleszcze , podam je za kilka dni i Atili też. Walijka jest osobno, odizolowana od innych psiaków, więc jak to dziadostwo odpadnie, to pozostanie mi wyczyścić wszystko i odkazić.

 

Haniu,bardzo,bardzo dziękuję za szerokie wiadomości.Teraz czekam na rachunek.Czy kupiłaś Olekardin 2 szt dla Atili i Timi?

Link to comment
Share on other sites

Ależ słodkie pięknoty :) !

Mnie serce skradły najbardziej kudłate czarnuszki, Florek i Lucky.

Lucky kochany słodziak. I uśmiech piękny i błysk w oku. Na jednym zdjęciu wspaniale wygląda jak tak stoi przednimi łapkami na płocie.

Timi i Atilka śliczne po spa, tylko Atilka taka biedulka. A taki ma kochany pycholek i noseczek. A Timi myślałam że jest większy, z wyglądu taki mini briard ale pewnie ma drobną budowę.

W ogóle jestem pod wrażeniem jak fryzjerka zrobiła piękne fryzury kudłaczkom, zwłaszcza że z zaniedbanej sierści łatwe to nie jest.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Aż przetarłam oczy czy dobrze widzę.Nadeszła pomoc finansowa od helli,naszego Anioła,który wciąż pomaga psiakom.Atila,Lucky i Timi otrzymały 450,00zł.

Z całego serca dziękuję za tak ogromną pomoc.

                                                              kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

O matusiu kochana!:) To ogroooooooooooomna pomoc! :) helli ja również z całego mojego serca bardzo dziękuję kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

Link to comment
Share on other sites

Atilka bardzo ładnie obcięta i jest śliczna :) Bidusia tyle kleszczy nałapała :( Całe szczęście,że ją zabrałyśmy bo nie wiadomo w jakie kolejne ręce by trafiła....

Cieszę się,że udało się Hani jeszcze zrobić wizytę u weta i psiaki już są zabezpieczone przed choróbskami.Z opisu  wynika,że ogólnie wszystkie  są pozytywnie nastawione do ludzi i to cieszy.Dobrze by było na miarę możliwości sprawdzić je na koty i oczywiście dzieci.Sporo ludzi dzwoniących o to pyta,jak również szukając psa czytają opis i dopasowują do swoich warunków.Wiem o tym,ponieważ nie raz słyszałam to od zainteresowanych adopcją

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Onaa napisał:

Ależ słodkie pięknoty :) !

Mnie serce skradły najbardziej kudłate czarnuszki, Florek i Lucky.

Lucky kochany słodziak. I uśmiech piękny i błysk w oku. Na jednym zdjęciu wspaniale wygląda jak tak stoi przednimi łapkami na płocie.

Timi i Atilka śliczne po spa, tylko Atilka taka biedulka. A taki ma kochany pycholek i noseczek. A Timi myślałam że jest większy, z wyglądu taki mini briard ale pewnie ma drobną budowę.

W ogóle jestem pod wrażeniem jak fryzjerka zrobiła piękne fryzury kudłaczkom, zwłaszcza że z zaniedbanej sierści łatwe to nie jest.

 

Fajnie,że do nas zaglądasz Renatko i witam w FanKlubie Lakusia :) Wszystkie są cudne i najważniejsze,że już bezpieczne i zaopiekowane :)

12 minut temu, Figunia napisał:

Atila ma przeslodki pysiaczek. Strasznie ujmująca dziewczynka. I jakaś taka krucha mi sie widzi.

Niesamowite wszystkie są, brak słów. ..

Atila tak jak Aniu piszesz jest drobna i taka jednak delikatna.Cudo kolejne! :)

Link to comment
Share on other sites

Przybiegam i ja podziwiać kolejną wspaniałą metamorfozę, walijka cudna, podobnie jak i jej koledzy.

Dobrze, ze tak od razu została zarezerwowana i że nie trafi po raz kolejny w złe ręce, bo wydaje mi się, ze to dotychczasowe jej życie było paskudne.

Wciąż ma smutek w oczach, ale myślę, że i u niej już niedługo zobaczymy uśmiech na ślicznym pysiu:).

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...