Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

3 godziny temu, szafirka napisał:

Psiaki już na pokładzie naszego auta. U nas 8 stopni i deszcz.

Przy takiej pogodzie nie będziecie mieli lekko ogarnąć 6 psiaków....

3 godziny temu, agat21 napisał:

Kciuki za dobrą podróż. 

Trzymamy mocno i nie puszczamy!

3 godziny temu, Poker napisał:

Szerokiej drogi dla wszystkich.

Jak Szafirki dadzą radę z szóstką w jednym momencie? Podziwiam.

Ja też podziwiam i tak jak pisałam wyżej,nie będzie lekko...

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Połowa drogi za psiakami. Trzymam kciuki.

Już teraz bliżej jak dalej do celu :)

3 minuty temu, Onaa napisał:

Anulka pewnie już wygląda zmęczonych podróżą szczęśliwców. A my czekamy na pierwsze wieści.

Wygląda,wygląda i też czekam na pierwsze wiadomości...:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Onaa napisał:

Anulka pewnie już wygląda zmęczonych podróżą szczęśliwców. A my czekamy na pierwsze wieści.

Wesoły samochodzik szafirków wraz z cudnymi psiakami dojechał do Polkowic i już jest w drodze do Nowej Soli.Za chwilkę powinni być wszyscy na miejscu.Pogoda okropna pada intensywnie i jest ogólnie zimno.Od rana grama słoneczka a tak ono jest bardzo potrzebne.Zaraz wstawię zdjęcia jak sobie poradzę

Link to comment
Share on other sites

Timi jest cudny pomimo,że ma w bardzo złym stanie sierść.Jest zrównoważony,mądry to widać było zaraz.Jednym słowem zakochałam się w Timi.Jestem przekonana,że będzie lubił jazdę samochodem bo gdy szafirek otworzył drzwi z zamiarem ruszenia,Timi momentalnie usadowił się w kierunku jazdy.Lucki,nieufny ale być może to wynikać ze zmęczenia a Atila cudna,przyjazna.

Dla Timi i Atili trzeba wprowadzić jak najszybciej Olekardin na sierść.Lucky raczej nie potrzebuje bo ma bardzo ładną gęstą grubą sierść.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Timi jest cudny pomimo,że ma w bardzo złym stanie sierść.Jest zrównoważony,mądry to widać było zaraz.Jednym słowem zakochałam się w Timi.Jestem przekonana,że będzie lubił jazdę samochodem bo gdy szafirek otworzył drzwi z zamiarem ruszenia,Timi momentalnie usadowił się w kierunku jazdy.Lucki,nieufny ale być może to wynikać ze zmęczenia a Atila cudna,przyjazna.

Dla Timi i Atili trzeba wprowadzić jak najszybciej Olekardin na sierść.Lucky raczej nie potrzebuje bo ma bardzo ładną gęstą grubą sierść.

Psiaki są już pod doskonałą opieką i za parę dni zobaczymy je odmienione, uśmiechnięte,  a wizyta w SPA doda im jeszcze więcej urody:)

Anulka - a jak wypadły Berek, Florek i Freska przy spotkaniu?

Link to comment
Share on other sites

To są pierwsze chwile - nowe miejsce, nowe zapachy, nowi ludzie... dzisiaj nic nie możemy sądzić. Atila jak zbity pies, Lucky położył się i nie chciało mu się zwiedzać, wolał mieć święty spokój, Timi chętnie wyszykowałby się na imprezę.Cała trójka chętnie zjadła kolację i teraz odpoczywa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, szafirka napisał:

To są pierwsze chwile - nowe miejsce, nowe zapachy, nowi ludzie... dzisiaj nic nie możemy sądzić. Atila jak zbity pies, Lucky położył się i nie chciało mu się zwiedzać, wolał mieć święty spokój, Timi chętnie wyszykowałby się na imprezę.Cała trójka chętnie zjadła kolację i teraz odpoczywa.

Jutro będzie lepiej,  wygodne posłania, sen i  i  dobre jedzonko zrobią swoje:).

Dziękujemy Haniu za przyjecie psów, podziękuj TZowi za transport :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, szafirka napisał:

To są pierwsze chwile - nowe miejsce, nowe zapachy, nowi ludzie... dzisiaj nic nie możemy sądzić. Atila jak zbity pies, Lucky położył się i nie chciało mu się zwiedzać, wolał mieć święty spokój, Timi chętnie wyszykowałby się na imprezę.Cała trójka chętnie zjadła kolację i teraz odpoczywa.

Dzięki Haniu za pierwsze informacje.

Chcę też z całego serca podziękować szafirkowi za bezpieczny  transport psiaków.DZIĘKUJĘ.

                                                                      kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...