Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

5 minut temu, elficzkowa napisał:

Przekazuję wiadomość od mojej Siostry: oczywiście deklaracje zostają;  20 zł na Sarunię i 20 zł z Aureliuszka[*] na Dunia :)

elficzkowa, bardzo proszę wycałuj serdecznie ode mnie Siostrę i powiedz, że bardzo, bardzo jestem Jej wdzięczna za pomoc dla moich podopiecznych psiaczków   

388698109_dzikuj8.gif.177384c27c4baa1eb59f7eee7377a7f1.gif

 

Równie gorąco dziękuję Tobie, bo zapewne masz spory wpływ na wybór psiaczków do deklarowania pomocy  135716866_dzikujpiknie.png.9f75fc68e11eea76c2faffdaa5fefcb7.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, ewu napisał:

Dołaczam się do podziękowań.

Założę zgodnie umową z elik konto do wpłat dla Dunia .

Dzięki za wsparcie Basiu  :)  Bardzo proszę napisz kto już wpłacił na Twoje konto z adnotacja, że to dla Dunia :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Zapisuję deklarację Saruni, a czy mógłbyś określić kwotę deklaracji dla Dunia?

Dużo nie mogę, dziesięć złotych. Dopiero od maja, bo kwietniowa psia kieszeń nie dość, że pusta, to już na lewą stronę wywrócona;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Radek napisał:

Dużo nie mogę, dziesięć złotych. Dopiero od maja, bo kwietniowa psia kieszeń nie dość, że pusta, to już na lewą stronę wywrócona;)

Radku kochany, gdy chodzi o deklaracje dla psiaka, który czeka na zabranie go ze schronu, to nie ma małych kwot. Każda kwota jest znaczna, bo zbliża psiaka do wolności. 

Bardzo Ci dziękuję za pomoc dla obu psiaczków   130689500_dzikujpiknie.jpg.4d907324e20e10fd7a114ad327d75fbd.jpg  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, elik napisał:

Radku kochany, gdy chodzi o deklaracje dla psiaka, który czeka na zabranie go se schronu, to nie ma małych kwot. Każda kwota jest znaczna, bo zbliża psiaka do wolności. 

Uważam tak samo, tylko wspólnymi siłami zbierze się potrzebna kwota. 

Każda pomoc jest bardzo ważna, bo zwiększa szansę na godne życie dla biedaka.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Basiu kochana bardzo Ci dziękuję  :) Chyba zapomniałaś kochana, że prosiłam Cię o daty wpłat. Bez dat trudno jest znaleźć datę, o  którą chodzi, gdy którejś wpłaty brakuje. Dat tych wpłat już nie szukaj, szkoda czasu,  ale bardzo Cie proszę kolejne wpłaty zapisuj razem z datą wpłynięcia na konto. Bardzo dziękuję.

Mam trochu informacji o psiaczku i trochu zdjęć, ale od rana do teraz byłam poza domem. Jak się nieco ogarnę, do zdam relację i wkleję kilka zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Poryczałam się czytając o Arusiu ale tak było trzeba bo już bardzo cierpiał. I cieszę się, ze Dunio ma szansę na lepszą starość. W maju postaram się przelać choć parę groszy tylko poproszę o jego konto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, dwbem napisał:

Poryczałam się czytając o Arusiu ale tak było trzeba bo już bardzo cierpiał. I cieszę się, ze Dunio ma szansę na lepszą starość. W maju postaram się przelać choć parę groszy tylko poproszę o jego konto.

Bardzo dziękuję, że zaglądasz do kochanych seniorów. Arunio zawsze tu będzie. Bardzo dziękuję za chęć pomocy dla Dunio   1574001522_kwiatki6.gif.5d7c664011c38238a2ac13e9f67f44d3.gif
ewu poda nr konta, ale nie wiem czy już go ma. Zamierzała założyć nowe, tylko dla psiaczków. Ona też zbiera na różne psiaczki i będzie Jej wygodniej prowadzić rozliczenia, gdy każdy psiak będzie miał swoje konto.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję, że zaglądasz do kochanych seniorów. Arunio zawsze tu będzie. Bardzo dziękuję za chęć pomocy dla Dunio   1574001522_kwiatki6.gif.5d7c664011c38238a2ac13e9f67f44d3.gif
ewu poda nr konta, ale nie wiem czy już go ma. Zamierzała założyć nowe, tylko dla psiaczków. Ona też zbiera na różne psiaczki i będzie Jej wygodniej prowadzić rozliczenia, gdy każdy psiak będzie miał swoje konto.

Założę , jeszcze jestem w pracy , miałam dzisiaj koszmarny dzień:( Jutro się tym zajmę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Założę , jeszcze jestem w pracy , miałam dzisiaj koszmarny dzień:( Jutro się tym zajmę.

Zajmiesz się, jak będziesz miała czas Basiu.  To nie jest takie pilne,  najważniejsze, że Dunio ma już grono swoich Fanów, którzy chcą mu pomóc  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Basiu kochana bardzo Ci dziękuję  :) Chyba zapomniałaś kochana, że prosiłam Cię o daty wpłat. Bez dat trudno jest znaleźć datę, o  którą chodzi, gdy którejś wpłaty brakuje. Dat tych wpłat już nie szukaj, szkoda czasu,  ale bardzo Cie proszę kolejne wpłaty zapisuj razem z datą wpłynięcia na konto. Bardzo dziękuję.

Mam trochu informacji o psiaczku i trochu zdjęć, ale od rana do teraz byłam poza domem. Jak się nieco ogarnę, do zdam relację i wkleję kilka zdjęć.

Jutro wszystko uzupełnię:):)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ewu napisał:

Elu ja jestem półprzytomna ze zmęczenia. Od rana do tej pory siedzę i walczę platrormą PUE.  Pamiętam, jutro wejdę do banku i wszystko uzupełnię jak należy:):)

Basieńko kochana już pisałam, że szkoda czasu, lepiej wykorzystaj go na odpoczynek. To tylko kilka wpłat i te zapiszę bez dat, tylko kolejne już bardzo Cię proszę pamiętaj o datach   :)

Link to comment
Share on other sites

Dunio w zasadzie już mógłby jechać do hotelu, tylko jest problem z transportem.  Wolontariuszka, która woziła pieski ,a skażony samochód. O)kazało się, że psiak, którego wiozła miał parwowirozę. Odkaziła samochód, ale to jest tak okropna choroba, że nie chcemy ryzykować. Przez pół roku dziewczyna będzie wyłączona z rozwożenia psiaków do DT, czy DS. Natomiast samochód schroniskowy można użyć do przewożenia psów, jeśli jest ich co najmniej 3. Pozostaje czekanie, albo transport płatny  :(
Dunio nie jest wykastrowany. Mógłby być wykastrowany w czasie czekania na transport. Oczywiście nie wchodzi w grę kastracja w schronisku, ale nawet gdyby zabieg odbył się poza schronem, to i tak musiałby wrócić po zabiegu do schronu wiadomo w jakie warunki i bez monitorowania. Pytałam Basię, czy mógłby kilka dni po zabiegu spędzić w domu wolontariuszki, żeby miał higieniczne warunki i w razie potrzeby pomoc. Niestety obecnie wszystkie DT wolontariuszek zajmują suczki ze szczeniętami.  Jedynym bezpiecznym dla Dunio rozwiązaniem w tej sytuacji jest zabieg dopiero po wyjściu ze schronu. Jak zwykle schron przeleje na ten cel 100,00 zł na konto weta.

Jeśli macie może jakieś propozycje w temacie transportu lub zabiegu to bardzo proszę o sugestie.

 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, kikou napisał:

Śliczny buziaczek, podobny do Orunia

Tak, też to zauważyłam  :)
Po wczorajszym aktualizowaniu finansów piesków do pierwszej w nocy, dzisiaj oczy mnie już pieką i zamykają się wbrew mojej woli.  Dlatego życzę wszystkim dobrej nocy i kolorowych snów.

Jutro też jest dzień, zapraszam na wątek  :)

545353963_dobranoc.gif.e342a1b54e68e7337211bb9289afe095.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Rozczulający dziadzio. Teraz potrzebny mu spokój i ręce do głaskania.

Oj tak  :) Ręce do głaskania bardzo mu potrzebne. Podobno bardzo lgnie do ludzi, a w schronisku jest to trudne do zrealizowania  :(

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyśka) napisał:

Dunio, sama słodycz :) A ile kosztowałby płatny transport?

Tak  :)  Słodki dziadeczek  :)

Nie mam pojęcia ile, ale zapytamy Basię, Ona z pewnością będzie wiedziała.  Obawiam się, że na zebranie 3 psiaczków trzeba będzie długo czekać, a dla dziadeczka każdy dzień pobytu w schronie jest katorgą i zagrożeniem dla życia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...