Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

3 minuty temu, elik napisał:

Biedactwo  416096210_pacz4.gif.cf8b1a83de795ec1454e77422e90a9e5.gif    Czy to jest ta sunia, która już co nieco je?

Jak ta sunia ma na imię?

Tak eliku, to ta sunia, która w nocy zaczęła jeść..

Ma na imię Szałwia, w najgorszym stanie od początku była Meliska, która odeszla.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Na leczenie szczeniaczków z parwo wpłynęło 100zł od Nulla 07 czyli DS Mii vel Uli. Z całego serca dziękujemy!!! emotikony na gg serca

Wielkie podziękowanieemotikony na gg serca

Wczoraj długo rozmawiałam  z Anią, o Uli i nie tylko.

Ula ma wspaniały dom.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Na leczenie szczeniaczków z parwo wpłynęło 100zł od Nulla 07 czyli DS Mii vel Uli. Z całego serca dziękujemy!!! emotikony na gg serca

Dziękuję P.Aniu za tak szybki przelew.Serdecznie pozdrawiam.

A Szałwiątko jest cudne moje maleńkie.Jestem myślami z moimi maleństwami.A z odejściem Meliski trudno mi się pogodzić.

IMGP7609.JPG

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

A Szałwiątko jest cudne moje maleńkie.Jestem myślami z moimi maleństwami.A z odejściem trudno mi się pogodzić.

Anulko, dzisiaj długo rozmawiałam z wetem z Rzeszowa. Też maja parwo...w nocy przywieżli im szczeniaczki...

Wet mowił o szczególnie zjadliwym wirusie....Ten wet z Tarnobrzega też to samo mówił....

Maluchy w DT-Karmelki mają cudowna opiekę. To dom o "złotych sercach" i olbrzymich pokladach empatii. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, dzisiaj długo rozmawiałam z wetem z Rzeszowa. Też maja parwo...w nocy przywieżli im szczeniaczki...

Wet mowił o szczególnie zjadliwym wirusie....Ten wet z Tarnobrzega tez to samo mówił....

Asiu,nie wiem co się dzieje,co to teraz jest.Ten wirus autentycznie jakiś silny jest. U nas  panuje świńska grypa bardzo groźna,szpitale są zamknięte dla odwiedzających,wczoraj zmarła 60-letnia kobieta a dzisiaj już informowali o dwóch przypadkach zgonu.Masakra.

Apeluję o mycie dokładne rąk po powrocie do domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...