Jump to content
Dogomania

Czester z Radys-kudłatek-wypatrzony przez Bogusik.Od 24.01.19 już w hoteliku.15.02.19 w DS w Poznaniu.


Anula

Recommended Posts

Czester... nie można się nie zakochać :) jest w zasadzie spory, ale jaki delikatny, grzeczny, uśmiechnięty. Do psów bardzo łagodny, nawet wręcz uległy, na koty nie zwraca uwagi, nie reaguje jak przechodzą obok niego. Cały czas uchole podniesione, ogonek merdający w górze. Na kanapę wskoczył tylko dlatego, że ja na niej siedziałam, ale zdecydowanie na razie woli podłogę. Jeszcze nie szczeknął, nie zapiszczał, jest cichutki. Widok dzieci bardzo go ucieszył, od razu podstawił się do głaskania. Piszę teraz, a Czester leży koło mnie i patrzy mi w oczy ehhh Słodziak :)

Czester był dzisiaj u fryzjera, zapłaciłam 60 zł., fakturę dostanę na początku tygodnia, ponieważ fryzjerka zapomniała wziąć z domu pieczątkę. Do weta pojedziemy jutro, albo w poniedziałek. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, szafirka napisał:

Czester... nie można się nie zakochać :) jest w zasadzie spory, ale jaki delikatny, grzeczny, uśmiechnięty. Do psów bardzo łagodny, nawet wręcz uległy, na koty nie zwraca uwagi, nie reaguje jak przechodzą obok niego. Cały czas uchole podniesione, ogonek merdający w górze. Na kanapę wskoczył tylko dlatego, że ja na niej siedziałam, ale zdecydowanie na razie woli podłogę. Jeszcze nie szczeknął, nie zapiszczał, jest cichutki. Widok dzieci bardzo go ucieszył, od razu podstawił się do głaskania. Piszę teraz, a Czester leży koło mnie i patrzy mi w oczy ehhh Słodziak :)

Czester był dzisiaj u fryzjera, zapłaciłam 60 zł., fakturę dostanę na początku tygodnia, ponieważ fryzjerka zapomniała wziąć z domu pieczątkę. Do weta pojedziemy jutro, albo w poniedziałek. 

Dziękujemy Haniu za informacje i zdjęcia ślicznego Czesterka :) On wygląda jak by od zawsze z Wami był :) Pysio zadowolony i zero strachu w oczach....:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Faktycznie, on jest chyba jednym z najpiękniejszych psów z radys :) chociaż...mi tam moje parówy tez się podobaja ;)

Oj Izuniu jedna osoba nie zupełnie się z tym zgadza :) Pani Agata od Aleksa mi napisała....:)

Czester jest przepiękny ale absolutnie nie zgadzam się z Panią Kiyoshi Najpiękniejszym psem z Radys jest oczywiście Aleks ! :)

I tu dla potwierdzenia swoich słów wysłała dowód :)

51133932_1219371301547232_5017341676625068032_n.jpg.fe8fa4d54532679a85d04c590f2d0804.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Oj Izuniu jedna osoba nie zupełnie się z tym zgadza :) Pani Agata od Aleksa mi napisała....:)

Czester jest przepiękny ale absolutnie nie zgadzam się z Panią Kiyoshi Najpiękniejszym psem z Radys jest oczywiście Aleks ! :)

I tu dla potwierdzenia swoich słów wysłała dowód :)

51133932_1219371301547232_5017341676625068032_n.jpg.fe8fa4d54532679a85d04c590f2d0804.jpg

haha ! no tak to się możemy nie zgadzać ;)

:D

Link to comment
Share on other sites

A ja tylko tyle napiszę,że wszystkie psiaki jak trafiają do swoich już na zawsze domków,przechodzą metamorfozę i są śliczne.Są zadbane,kochane i szczęśliwe.

Niespodzianka: Czesterek od sybil dostał pomoc finansową w postaci 20,00zł.Ślicznie dziękuję.

Także nadeszła wpłata od MALWA.Ślicznie dziękuję.

SPA - zapłacone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...