Jump to content
Dogomania

Czester z Radys-kudłatek-wypatrzony przez Bogusik.Od 24.01.19 już w hoteliku.15.02.19 w DS w Poznaniu.


Anula

Recommended Posts

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Pani Agata od naszego Aleksa wpłaci jednorazowo 20zł dla Czesterka,a jej wspaniała córka-Klara postanowiła zrobić zbiórkę w klasie :)  Tym bardziej,każdy najmniejszy zebrany grosik, będzie się tu liczył w naszym w podziękowaniu podwójnie:)

Co tu dużo pisać...Cudowna rodzina,pełna empatii i miłości do zwierząt :) serce-emotikon-ruchomy-obrazek-0032.gif

Aleksa nie oddadzą za żadne skarby i zostanie z nimi do końca świata,a jak się da to nawet dłużej....:)  serce-emotikon-ruchomy-obrazek-0032.gifZostało trochę pieniążków u niego,to przenieś Anulko dla Czesterka :)

Aleksiowa rodzinka jest niesamowita,o ogromnym sercu dla zwierząt.Dziękuję p.Agato i p.Klaro.

                                                         kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, beataczl napisał:

dzieje sie duzo dobrego u Czesterka :)

wplacilam dzis 15 zl na transport

Bardzo,bardzo dziękuję.Jak wpłata nadejdzie,potwierdzę.

3 minuty temu, MALWA napisał:

I ja zagladam do farciarza. 

Prosze o konto, podesle dla malca 50 zl. 

Stokrotne dzięki za pomoc.Zaraz podeślę dane do przelewu.Jesteś Kochana.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Pani Irenka jeszcze dołozy 20 zł dla psiaka;)

Juz jej posłałam numer konta Anulki ;)

O rany,ile cudownych ludzi chce pomóc Czesterowi,jestem w szoku.Kiyoshi podziękuj bardzo p.Irence za wspaniałe serduszko.

2 godziny temu, szafirka napisał:

Czekamy na Czesterka. A w piątek na Czesterka czeka też SPA :)

Haniu,dziękuję za wszystko,za ogarnięcie podstawowych spraw.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mocno trzymam kciuki aby Czester dzisiaj dotarł do Dexterki.Pogoda nie bardzo jest przyjazna dla podróżujących.

Nie wiem jak jutro będzie z odbiorem Czesterka przez szafirka.Muszę dopytać Hani.

Nadeszła wpłata od Poker.Ślicznie dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kejciu napisał:

jeśli będzie jakiś bazarek dla Czesterka chętnie dołożę fanty w postaci  ciasteczek wątróbkowych gdyby ktoś był zainteresowany zakupem :)

https://www.facebook.com/ciasteczkadlapsow/

Dzięki Kejciu za pomoc,gdyby co to damy znać.

3 godziny temu, Joanienka napisał:

Jestem strasznie ciekawa jak Czester będzie wyglądał po kąpieli i ogarnięciu kłaczków :) to śliczny pies!

Jutro SPA a więc pozbędzie się przede wszystkim brudu,który dla psiaków z dłuższą sierścią jest uciążliwy.Hania powiadomiona,żeby raczej nie obcinać Czesterka ze względu na zimę ale czy się uda,zobaczymy.

2 godziny temu, beataczl napisał:

trzymamy kciuki za dobra trase,szerokiej drogi!

Tak mocno trzymamy.Na razie nic nie wiemy,czy Patrycja wyjechała z Radys.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...