Jump to content
Dogomania

Czester z Radys-kudłatek-wypatrzony przez Bogusik.Od 24.01.19 już w hoteliku.15.02.19 w DS w Poznaniu.


Anula

Recommended Posts

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Mam wspaniałą wiadomość - niespodziankę :) Osoba,która chce zostać anonimową, postanowiła opłacić transport na trasie Radysy - Opole! :)

Z całego serca bardzo dziękujemy, za ogromną pomoc :) serce-emotikon-ruchomy-obrazek-0032.gif

O rany Bogusik ale cudowna wiadomość.Tego się nie spodziewałam.

Nadeszła wpłata od Nesiowata i od p.Irenki z Katowic.Stokrotne dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jeszcze jedna miła niespodzianka dotycząca pieniążków :) Swego czasu wstawiłam u nas w polskim sklepie plakacik +skarbonkę.Dzisiaj postanowiłam pojechać i zobaczyć czy coś się w niej uzbierało. I się uzbierało 22,50e oczywiście trafią do skarpety Czesterka :)

IMG_23012019_210750.jpg.bd4835e8aea6e443c3d8d81991025c04.jpg

 

IMG_23012019_165203.jpg.a466cb07f310c9981d0c52a7afd8acf1.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Kejciu napisał:

jeśli będzie jakiś bazarek dla Czesterka chętnie dołożę fanty w postaci  ciasteczek wątróbkowych gdyby ktoś był zainteresowany zakupem :)

https://www.facebook.com/ciasteczkadlapsow/

Kejciu bardzo kochana dziękujemy za wspaniałą pomoc w postaci smakowitych ciasteczek :) Jeżeli nikt wcześniej się nie zadeklaruje z bazarkiem to ja pewnie jakiś zrobię w lutym i chętnie dołączę do niego psie pyszności :) Sama też kupię :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Dzisiaj jeszcze jedna miła niespodzianka dotycząca pieniążków :) Swego czasu wstawiłam u nas w polskim sklepie plakacik +skarbonkę.Dzisiaj postanowiłam pojechać i zobaczyć czy coś się w niej uzbierało. I się uzbierało 22,50e oczywiście trafią do skarpety Czesterka :)

 

Ja namówiłam na ustawienie skarbonki panią z osiedlowego sklepu mięsnego i ludzie wrzucają. W ciągu roku uzbiera się 400-500 zł .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ja namówiłam na ustawienie skarbonki panią z osiedlowego sklepu mięsnego i ludzie wrzucają. W ciągu roku uzbiera się 400-500 zł .

To naprawdę super!:)  U mnie niestety ale takowych brak i jedynie mam ten sklepik.Kiedyś po uzgodnieniu z właścicielem, jak plakat i skarbonka stały tuż przy kasie, to się nawet fajnie uzbierało.Niestety ale to miejsce było potrzebne na promowane art. i plakat wylądował na ścianie.To mały sklepik i faktycznie brakuje tam miejsca, ale ja i tak jestem wdzięczna,że ją udostępniają i zawsze jakiś grosik się zbierze :) A  tak na marginesie,to iw tym i wielu innych sklepikach ,kawiarenkach,aptekach oprócz skarbonek na rzecz pokrzywdzonych ludzi /cały świat/ postawionych tuż przy kasie,stoją też,skarbonko-świneczki na tzw. kawę dla personelu.Jest to tu normalne i ,źle nie odbierane.,taka jakaś ich tradycja.Decyzja należy do klienta jaki wariant wybierze oprócz swojego portfela .Tak więc konkurencja  wcale nie mała...:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Zapytałam Madzie i Patrycja z psiakami powinna być u niej lada moment...

Juz dziś nie przekaże pierwszych wieści, bo padam, zamykam komputer i ide odpocząć

Wszystkiego dowiemy się jutro :)

Kochana dziękujemy i tak za tak wiele :) Poczekamy na spokojnie do jutra :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Psiaczki dojechaly :)

Czesterek byl.troche przestraszony i nie chcial.wyjsc z klatki z auta. Ale potem juz na smyczy bylo lepiej. Madzia mi zostawila tylko wiadomosc na fb takze wiecej szczegolow nie znam ale dzisiaj juz go same poznacie:)

Dziękujemy Izuni za wiadomość :) Czesterkowi został ostatni etap drogi do pokonania.Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Wlasnie pisalam z Dexterka- dzis Czester super! Grzeczny, nie boi sie jest podobno prze przepieknym psem!

Tylko zabijecie mnie :( nie ma ksiazeczki :( w Radysach Pati uslyszala standardowe- dosla poczta. Przykro.mi dziewczyny

Bidulek wczoraj był mocno zestresowany ale jak dotrze do hoteliku to już będzie lepiej.Dobrze,że jest łagodny i spokojny :)

Co do książeczki to nikt na to nie ma wpływu,więc i Ty Izuniu też nie .Wiadomo jak jest w Radysach i szczęściem jest to,że udało się jakoś zabrać psiaki.Brak zaświadczenia o szczepieniu jest dużym utrudnieniem bo psiak powinien być izolowany, ale co zrobić....Jedynie Izuniu postaraj się do nich dobijać,  aby chociaż w miarę szybko wysłali

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dzwonilam do Radys Pani Iza potwierdzila mi, ze Czester byl na 100 procent szczepiony tylko zaswiadczenie jest u weterynarza- wyslemi najszybciej jak bedzie mogla.

Zobaczciena watek.Kormorana, wstawilam.tam zdjecie jego zaswiadczenia- porownajcie date szczepienia z data wystawienia zaswiadczenia. Jest miesiac poslizgu

Pamietajmy ze Radysy przyjmuja ponad 100 psow na miesiac. Na pewno.zaswiadczenie bedzie  juz wiele razy tak.mialam.i tylko w przypadku szczeniat swistki nie dochodzily

Pani niestety nie byla w stanie mi powiedziec kiedy bylo.szczepienie. dokumenty sa u weta:(

Link to comment
Share on other sites

Szafirek już pojechał do domku z Czesterem.Przekazałam za transport 290,00zł.

A Czester jest bardzo długi na krótkich łapach.Łapska ma grube,sierść dość gruba bez podszerstka raczej.Wygląda na 40 - 42cm w kłębie.Nie jest skołtuniony,wykąpać,wyczesać i będzie laleczka.Powąchał moją rękę i polizał.Jest troszeczkę zagubiony ale nie dziwię się.Raczej nie jest wychudzony.Na mojego Mikusia nie warczał ani nie szczekał,przyglądał się mu.

 

IMG_1418.JPG

IMG_1419.JPG

IMG_1421.JPG

IMG_1422.JPG

IMG_1423.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To jeszcze tochę i dotrą do Hoteliku :) Czesterek ma cudną mordkę! :)

Zazwyczaj psiaki z Radys nie są wychudzone a wręcz z nadwagą bo karmią jakimiś odpadami skór z łojem.Dlatego wręcz trzeba odchudzać....Mam nadzieję,że Czesterek będzie miał dobrą wagę

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

To jeszcze tochę i dotrą do Hoteliku :) Czesterek ma cudną mordkę! :)

Zazwyczaj psiaki z Radys nie są wychudzone a wręcz z nadwagą bo karmią jakimiś odpadami skór z łojem.Dlatego wręcz trzeba odchudzać....Mam nadzieję,że Czesterek będzie miał dobrą wagę

Czester nie jest zapasiony,wygląda na normalnego psiaka,nawet zastanawiam się czy nie za chudy.Szafirek go nie dotykał.Więcej wiadomości będziemy mieć z hoteliku.

Za hotelik za styczeń 8x12,00zł=96,00zł.Zaraz ureguluję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...