Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje Magdzie od karren za comiesięczne 2 dyszki dla Korcia <3

 

Ciagle i nieustannie mysle, czy nadejdzie ten dzien dla Korcia gdy znajdzie swoja jedyna, wymarzona, prawdziwą rodzine

 

Izuniu, na pewno gdzieś jest rodzina Korcia. W chwilach zwątpienia przypomniej sobie proszę Tigrunię, która czekała na dom prawie trzy lata, a teraz jest psią księżniczką. 

Link to comment
Share on other sites

Rudzik ma dom, Luci ma dom... znów zostałam tylko z Korciem...nie- nie poddaje się, będe wierzyc, że kiedyś i dla niego się uda...Chociaz nic już poza czekaniem nie moge zrobić...ogłoszenia są, wiszą, porządne, jedno jest wyróznione...

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kiyoshi napisał:

Rudzik ma dom, Luci ma dom... znów zostałam tylko z Korciem...nie- nie poddaje się, będe wierzyc, że kiedyś i dla niego się uda...Chociaz nic już poza czekaniem nie moge zrobić...ogłoszenia są, wiszą, porządne, jedno jest wyróznione...

Na jakie miasto jest wyróżnienie? 

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie Kori jest cudowny. Sama bym go chciała, ale mój Yoru nie akceptuje na spacerach innych psów, mogłabym sobie nie poradzić z dwoma tak żywiołowymi psami (sam Yoru parę razy wykręcił mi smyczą rękę, kilka razy lądowałam na trawie i ryłam butami w glebie). Jestem też zauroczona Julą z innego wątku. Oboje są bardzo w moim typie. Absolutnie wspaniałe psy.

Czy Kori jest jakoś ogłaszany na facebooku? Czy tylko olx?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, uxmal napisał:

Na jakie miasto jest wyróżnienie? 

teraz jest na Bielsko, ale nie będe wyrózniać więcj, nie ma to żadnego sensu. Posżło dużo pieniązków na wyróżnienia a acale nie  przekładało sie to na liczbe chętnych czy ich sensowność :(

10 minut temu, Joanienka napisał:

Wg mnie Kori jest cudowny. Sama bym go chciała, ale mój Yoru nie akceptuje na spacerach innych psów, mogłabym sobie nie poradzić z dwoma tak żywiołowymi psami (sam Yoru parę razy wykręcił mi smyczą rękę, kilka razy lądowałam na trawie i ryłam butami w glebie). Jestem też zauroczona Julą z innego wątku. Oboje są bardzo w moim typie. Absolutnie wspaniałe psy.

Czy Kori jest jakoś ogłaszany na facebooku? Czy tylko olx?

dziękuje...ja tez uważam że to wspaniały pies.  Szkoda, że nie dałabyś rady z dwoma, ale...rozumiem to w pełni

Tak, na facebooku ma post na "Radysiaki na tymczasie szukaja domów", to taka nasza strona przy tej głównej radyskiej, a duzy zasięg i stamtąd duzo dalszych udostępnień, ale przyznaje, że przez fb raczej nie szukam domu...jakoś nigdy chyba z fb nikogo sensownego nie znalazłam...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2020 o 18:33, jankamałpa napisał:

wpłaciłam stałą za marzec i kwiecien. Sprawdź jak możesz, czy nie mam jakiś zaległości?

2 dyszki od Ciebie juz na koncie :) :) DZIĘKUJE

Jest też 150 zł od karren :) równiez DZIEKUJE :)

 

ps. uzupełnie te wpłaty w rozliczeniu gdy tylko godo przestanie wariowac :( teraz nie da sie edytowac :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...