Jump to content
Dogomania

23.12.2018 r. Lalunia zamieszkała u wspaniałych Ludzi we Wrocławiu. Lalunia wygrała z chorobą, czy wygra w drodze do własnego Człowieka? Proszę o pomoc dla tej smutnej suni.


elik

Recommended Posts

Dziękuję za kciuki :)

Posłałam najładniejsze zdjęcia Laluni. Pani przysłała SMS-a, że nie może zadzwonić, bo jest z siostrzenicą na izbie przyjęć w szpitalu i nie wie jak długo tam będzie. Zapytała o której godzinie może jutro zadzwonić. Odpisałam, że o tej, która będzie jej odpowiadać.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Pani pisała do mnie jaki byłby koszt transportu, ponieważ cały czas rozpatrują adopcję Lali. Ja też wysyłałam zdjęcia, myślę, że to nie chodzi o samą Lalę, tylko o kota. Mam takie zdjęcie, które potwierdza, że Lala lubi koty, czeka cierpliwie, aż nasza Ira się wyśpi i zwolni miejsce w legowisku :)

IMG_20181107_201452_800x600.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, szafirka napisał:

Wczoraj Pani pisała do mnie jaki byłby koszt transportu, ponieważ cały czas rozpatrują adopcję Lali. Ja też wysyłałam zdjęcia, myślę, że to nie chodzi o samą Lalę, tylko o kota. Mam takie zdjęcie, które potwierdza, że Lala lubi koty, czeka cierpliwie, aż nasza Ira się wyśpi i zwolni miejsce w legowisku :)

Pani Agnieszka obawia się, że Lalunia i kotek nie pogodzą się. Cała rodzina jest na tak, tylko pani Agnieszka się waha. Ma dać ostateczną odpowiedź dzisiaj około godz. 20-tej. Mąż testuje zachowanie kotka w razie, gdyby musiał być izolowany.

Czy przesłałaś pani to zdjęcie ?

IMG_20181107_201452_800x600.jpg

Kochana Lalunia    945606814_serce3.gif.f7a7dba6c93b8ceb0fe4cec11758ebef.gif

Co odpowiedziałaś pani Agnieszce na pytanie ile kosztowałby transport Laluni?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

podałam też kwotę za naszą usługę transportu.

Jaka to kwota?

Jeśli duża, to Jak będzie dzwonić,   może powiedz, że może pomożemy coś w kosztach.  Oczywiście o ile wizyta p/a będzie bardzo dobra :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, szafirka napisał:

Około 200 zł.

Dzięki :) 

Powiedziała mi to już pani Agnieszka :)  Zdecydowała się na Lalunię, bo w zasadzie pokochali ją wszyscy , ale tylko Ona miała obawy ze względu na kotka.  Będą w pierwszych dniach zwracać szczególną uwagę na zachowanie zwierzaków. Przez weekend będą wszyscy w domu, a po weekendzie początkowo zwierzaki będą w oddzielnych pomieszczeniach, dopóki nie upewnią się, że nie będą ze sobą walczyły.

Pani Agnieszka powiedziała, że termin transportu będzie uzgadniała z Tobą Haniu. Czy jest to możliwe? Czy będziecie mogli zawieźć Lalunię do DS?

Jeszcze kwestia wizyty PA. Państwo mieszkają w Luboniu k. Poznania, czy znacie kogoś, kto mieszka w tamtym rejonie?

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Dzięki :) 

Powiedziała mi to już pani Agnieszka :)  Zdecydowała się na Lalunię, bo w zasadzie pokochali ją wszyscy , ale tylko Ona miała obawy ze względu na kotka.  Będą w pierwszych dniach zwracać szczególną uwagę na zachowanie zwierzaków. Przez weekend będą wszyscy w domu, a po weekendzie początkowo zwierzaki będą w oddzielnych pomieszczeniach, dopóki nie upewnią się, że nie będą ze sobą walczyły.

Pani Agnieszka powiedziała, że termin transportu będzie uzgadniała z Tobą Haniu. Czy jest to możliwe? Czy będziecie mogli zawieźć Lalunię do DS?

Jeszcze kwestia wizyty PA. Państwo mieszkają w Luboniu k. Poznania, czy znacie kogoś, kto mieszka w tamtym rejonie?

Lubię takich ludzi i ich jednak przemyślane decyzje bo to świadczy o odpowiedzialności.Jak wiemy często...co nagle to po diable...bywa słomianym zapałem.Będę trzymać kciuki za Lalunię i ten domek :)

Elu napisz do supergoga ona nam robiła wizytę p/a w Luboniu dla Rafika,a jak nie będzie mogła to poleci koleżankę

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Bogusik napisał:

Lubię takich ludzi i ich jednak przemyślane decyzje bo to świadczy o odpowiedzialności.Jak wiemy często...co nagle to po diable...bywa słomianym zapałem.Będę trzymać kciuki za Lalunię i ten domek :)

Elu napisz do supergoga ona nam robiła wizytę p/a w Luboniu dla Rafika,a jak nie będzie mogła to poleci koleżankę

Też wsolę takich, col przemyślą decyzję, a nie podejmują decyzję od razu, a potem ją zmieniają.

Dziękuję Boguniu za polecenie supergogi. Zaraz będę do niej pisać.

A w miejsce Laluni, jeśli pojedzie do tego DS, szafirka zgodziła się przyjąć niewidomego staruszka.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Też wsolę takich, col przemyślą decyzję, a nie podejmują decyzję od razu, a potem ją zmieniają.

Dziękuję Boguniu za polecenie supergogi. Zaraz będę do niej pisać.

A w miejsce Laluni, jeśli pojedzie do tego DS, szafirka zgodziła się przyjąć niewidomego staruszka.

Było by wspaniale aby bidulek mógł pojechać do Hoteliku.Widziałam go na wątku Maleństw i serce ściska jego widok...:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, elik napisał:

Też wsolę takich, col przemyślą decyzję, a nie podejmują decyzję od razu, a potem ją zmieniają.

Dziękuję Boguniu za polecenie supergogi. Zaraz będę do niej pisać.

A w miejsce Laluni, jeśli pojedzie do tego DS, szafirka zgodziła się przyjąć niewidomego staruszka.

U mnie akurat jest tak, że zobaczę "zwierza" i  od razu się zakochuję,   a decyzji już nie zmieniam.

Trzymam kciuki za wynik wizyty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki. Ale tempo Elu kochana:)

Dzisiaj dostałam filmik z Lolusiem. , u Ajwara cudnie , Goja kwitnie a teraz Lalunia zacznie pakować walizki.

Nigdy nie zapomnę tego tygodnia spędzonego z psiakami, tych nocy pełnych obaw czy dożyją do rana.

Tak się bałyśmy a teraz radość rozpiera , że wszystkie żyja i wszystkie są szczęśliwe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj o 6:30 dostałam SMS-a od pani Agnieszki, że rezygnują z adopcji Laluni i życzą jej dobrego domku. Przez tyle dni zastanawiała się i wreszcie wczoraj podjęła decyzję, żeby ją zaraz zmienić, bo napisała, że już wczoraj taką decyzję podjęła, tylko nie chciała "wieczorem przeszkadzać", jak to napisała.  Kompletny brak odpowiedzialności.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj o 6:30 dostałam SMS-a od pani Agnieszki, że rezygnują z adopcji Laluni i życzą jej dobrego domku. Przez tyle dni zastanawiała się i wreszcie wczoraj podjęła decyzję, żeby ją zaraz zmienić, bo napisała, że już wczoraj taką decyzję podjęła, tylko nie chciała "wieczorem przeszkadzać", jak to napisała.  Kompletny brak odpowiedzialności.

To chyba nie był TEN domek! nie.gif ludzie nie zdają sobie sprawy ... co się dzieje jak tak poprostu , dają nadzieję a później zabierają...

a co teraz z dziadeczkiem będzie?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

To chyba nie był TEN domek! nie.gif ludzie nie zdają sobie sprawy ... co się dzieje jak tak poprostu , dają nadzieję a później zabierają...

a co teraz z dziadeczkiem będzie?

Mi nie chodzi o nadzieję, bo to faktycznie nie był dom dla Laluni, jak pokazał czas, ale to kompletnie nieodpowiedzialna osoba. Już wieczorem zmieniła decyzję, ale jak napisała :nie chciała mi "wieczorem przeszkadzać"   Kpina???

Oczywiście dziadeczka nie zawiodę, ja nie zmienię decyzji, ale nie wiem jak dam radę mieć na utrzymaniu 3 psiaki :( Tylko pomoc może uratować dziadeczka :(  On tam w schronie nie da rady. Musimy mu stworzyć godne warunki. Starość wyjątkowo potrzebuje pomocy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że jednak powiadomiła bo by mogło być tak,że Lala by została zawieziona do Lubonia a po chwili by był telefon,że trzeba zabrać Lalę.Nie odzywałam się wcześniej ale to od początku nie był zdecydowany dom ani na Lemi ani na Lalę.W konsekwencji nie wiadomo co pani chciała i zawracała głowę.W każdym razie dobrze,że to wyszło teraz.

Link to comment
Share on other sites

Tak niestety bywa,że nawet osoba dobrze brzmiąca okazuje się nieodpowiedzialna.Nie mamy  radarów aby wiedzieć co im w głowach siedzi bo gdyby tak było,to nie było by zwrotów z adopcji.W tym wypadku to i tak dobrze,że nawet nie doszło do wizyty p/a bo szkoda tylko czasu wizytatora.

Miejmy nadzieję,że odezwie się wreszcie odpowiedni i odpowiedzialny domek dla Laluni i za to trzymam kciuki!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...