Jump to content
Dogomania

POMOCY-RADYSY!! nie udało się....maluszki Bąbelek i Kajunia biegają już za TM...


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Na stronie Facebooka jest podane że Pajączek opuścił schronisko, to jakaś pomyłka?

 

1 godzinę temu, Tianku napisał:

Faktycznie i chyba ta sunia co z nim w boksie była...

 

Zapytałam na FB gdzie pojechał mały. Dziewczyny odpisały , że ma DS.

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, ja myślę że jak już ktoś znajdzie takie dziwne schronisko, które się nie ogłasza samo z adopcjami, do tego jest w stanie podjechać na zadupie trochę, zarezerwować wcześniej, to ma dobre zamiary wobec zwierzaka.. 

Tą suńkę z klapniętym uszkiem co się biedulka w ścianę wbija tak próbowałam też "wymierzyć" na podstawie zdjęcia przy człowieku który kuca, czy ew jej bym nie zmieściła, ale to też bez szans. Może komuś z podwórka zawinęli i jak tam trafiła to taka przerażona :( 

I żeby nie uciekło - dane do przelewu na szczylki poproszę, jeden miał jechać do mnie to niech te co są chociaż coś dostaną..

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje...zaraz podam konto.

Przykro mi dziewczyny, że nie udało się z Pajączkiem. Wiem, że każdy teraz myśli co z nim, gdzie jest itd.

ja też myśle i zastanawiam się dlaczego tak musiało być. Nie wiem czy wczoraj rano, nawet gdyby Figunia odezwała się wcześniej, udałoby się go jeszcze zarezerwować i zabrać (rozmawiałam tylko z Pati, nie z Radysami). Ktoś musiał nas wyprzedzić....

Nie ma też juz suni nr 2...tej którą omyłkowo zarezerwowano dla mnie zamiast pieska nr 2...

 

Mam nadzieje, że gdy pojawią się kolejne szczeniaki w Radysach to uda się znaleść DT...żeby jak najwięcej wyjechało po lepsze zycie, nie bójcie się, tylko odzywajcie się szybciej....wtedy uda się dograć na pewno.

Rozmawiałam z Kasią przed chwilą- nasze maluchy wydają się być zdrowe. Mają apetyt, rozrabiają....są naprawde maluteńkie

 

Kasia zapłaciła Patrycji 200 zł za transport. Tyle tez rozliczam na wątku

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, seramarias napisał:

Małe wypłoszki :) Skoro żaden psiaczek nie wyjechał jako dodatkowy ja też wesprę te które dojechały . Kosmata sunia świetna jest. Nie wiem jakie w tej chwili wsparcie najbardziej przydatne dla psiaków. Mogę zamówić karmę, czy podkłady, a może coś innego potrzeba?

zapytam Kasi, ale myśle, że karma będzie ok.

Jeśli pieski w ciągu tygodnia nie zachorują na nic poważnego, to pozostanie odrobaczyć i zaszczepić, plus karma/ podkłady.

Obiecuje, że pieniążki które zostaną po tych pieskach przeznaczę na pomoc dla kolejnego szczeniaka z Radys.

Oby zostało jak najwięcej, oby maluchy były zdrowe i szybko powędrowały do nowych domów na zawsze.

25 minut temu, Poker napisał:

Wpłaciłam na szczeniorki 100 zł

bardzo Ci dziękuje Poker <3

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, beataczl napisał:

jak bedzie bazarek dla Maluszkow to dorzuce sie fantami/tzn. moge wyslac poczta/

trzymam kciuki za Okruszki  za Ich zdrowko

moge prosic o link, gdzie widzicie te wszystkie psiaki z Radys te zdjecia tych szczeniaczkow ja nie umiem znaleść ...

jeśli masz fb to najlepiej zaglądać tutaj

https://web.facebook.com/psyzradys/?fb_dtsg_ag=AdyGBifFSSi1lLeNCnZ4X909tl8gwzMd8qKIj3nD63qrXA%3AAdzXVxOQtmt7xjSszHgG1F2H-lbec7srXWRNyxsvrSFctQ

 

ps. fanty na bazarek chętnie przyjme, pieniązki będą z przeznaczeniem na szczeniaczki- te lub kolejne

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

jeśli masz fb to najlepiej zaglądać tutaj

https://web.facebook.com/psyzradys/?fb_dtsg_ag=AdyGBifFSSi1lLeNCnZ4X909tl8gwzMd8qKIj3nD63qrXA%3AAdzXVxOQtmt7xjSszHgG1F2H-lbec7srXWRNyxsvrSFctQ

 

ps. fanty na bazarek chętnie przyjme, pieniązki będą z przeznaczeniem na szczeniaczki- te lub kolejne

dzieki za link :)

co do fantow-to poprosze adres na pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...