Jump to content
Dogomania

POMOCY-RADYSY!! nie udało się....maluszki Bąbelek i Kajunia biegają już za TM...


kiyoshi

Recommended Posts

Dziewczyny

Dziekuje ogromnie beataczl za chec pomocy 

Niestety dzisiajszy transport na Trojmiasto odwolany! Nikt sie nie zglosil. Patrycja nie jedzie do Radys :(

Rozmawialam z Kasia, przyjmie te dwa maluszki od Jaaga na kwarantanne. Jest juz ustalone ze dostana surowice od razu w piatek jak tylko wyjada. 

Jutro bede dzwonic do Radys zeby zarezerwowac maluchy cala 4ke. Ale prosze pamietajcie ze w Radysach wszystko sie szybko zmienia.

Dziekuje ze tyle osob zajrzalo na watek i jest tu z nami. Slijmy dobre mysli zeby pieski przetrwaly jeszcze te 3 dni. Patrycja w piatek bedzie w Radysach od rana.

Prosze tez nadal o pomoc finansowa!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny

Dziekuje ogromnie beataczl za chec pomocy 

Niestety dzisiajszy transport na Trojmiasto odwolany! Nikt sie nie zglosil. Patrycja nie jedzie do Radys :(

Rozmawialam z Kasia, przyjmie te dwa maluszki od Jaaga na kwarantanne. Jest juz ustalone ze dostana surowice od razu w piatek jak tylko wyjada. 

Jutro bede dzwonic do Radys zeby zarezerwowac maluchy cala 4ke. Ale prosze pamietajcie ze w Radysach wszystko sie szybko zmienia.

Dziekuje ze tyle osob zajrzalo na watek i jest tu z nami. Slijmy dobre mysli zeby pieski przetrwaly jeszcze te 3 dni. Patrycja w piatek bedzie w Radysach od rana.

Prosze tez nadal o pomoc finansowa!

Oby udalo się zabrać wszystkie 4 maluchy i były zdrowe. Gdyby któregoś z tych, co chciałam nie było, to oczywiście niech przyjedzie inny z mniejszych. Zresztą macie mój tel., jak coś to dzwońcie ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

A  ten "pajączek"? Nie ma go kto przyjąć? Czy to kwestia kasy? 

Agatko...4 maluszki już są ponad moje siły. To może być ogromny wydatek, ledwie nazbierałam na transport, na chwile obecną nawet nie ma na leczenie tych planowanych....

Zobaczymy co powiedzą w Radysach, nie wiadomo czy jakieś maluchy nie sa juz np. zarezerwowane. Jutro będę dzwonić i dam znać. W razie czego zabierzemy inne....

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, atulek napisał:

Dam dla ,, Pajączka " 200 zł ktoś chętny aby dołożyć i zabrać go z mordowni.

witaj Beatko, dziękuje że zajrzałas na watek. Miło widzieć Cie znowu na dogo :)

Mamy miejsce dla 4 piesków i wybrałysmy te, które naszym zdaniem sa w największej potrzebie- najmniejsze i najmłodsze :( dwa sa i tak nadprogramowe jak wiecie i pojadą pod opiekę Jaaga jak dobrze pójdzie....przepraszam...nie damy rady zabrać wszystkich....naprawde nie damy rady....

Prosze zrozumcie, że pieski prawie na pewno będa chore...to sa koszty a do tego wielka praca opiekuna, który musi czuwac dzień i noc, podawać leki, jeździć na kroplówki, karmić papka przez strzykawke...my juz to przerabiałyśmy z Kasią przy Rosie, która prawie zeszła z tego świata...Te są od Rosy duzo młodsze....rokowania sa złe już na wstępie...

Jesli ktos może dać DT na ślasku/ lub okolice Wrocławia bo w tamtą strone Pati pojedzie od Kasi,  dla Pajączka to jutro go zarezerwuje i pojedzie ...ale musi być ktos kto ma czas, dobrego weta po ręką doświadczonego w leczeniu psów z parwo i / lub nosówką...nie zdzierce a człowieka z wiedzą i sercem...Jesli ktos taki jest niech się odezwie!!! Błagam....!

Link to comment
Share on other sites

Stale o Pajączku myslę, ale wydaje mi się, że jest to niestety finansowo nie do przekroczenia i to na już. To duzy szczeniak, to nie maluszek, którego wsadzi się do zagródki czy nawet łazienki na kwarantannę. Ja mogę wziać tylko zdrowe zwierzęta, zresztą wiekszego psa i tak jedynie na zasadzie hotelowania, bo mam za duzo swoich adopcyjnych na utrzymaniu. Mój lekarz w Zabrzu przechowuje psy chore u siebie, nie zdziera, ale wiadomo ze to koszt co najmniej 30 zł na dobę + ew. leczenie. Leczenie większego psa jest znacznie bardziej kosztowne, niż maleństwa.

Bardzo chciałabym, żeby ktoś dał mu szansę i zabrał z Radys. Mój Ciapciak trafił do mnie w podobnym wieku i stanie. Bez problemu szybciutko wyrównaliśmy mu niedobory i rósł jak na drożdżach. W schroniskach małe są szybciej adoptowane, a takie spore, jesli przeżyją, to siedzą latami lub najczęściej trafiają do budy czy kojca.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

A co stoi na przeszkodzie ze strony schronu?

Eh. Nie wiem, prawdopodobnie ich stan zdrowia (schronisko leczy chore psy we wlasnym zakresie, nie moze wydac chorych) lub wczesniejsza rezerwacja przez kogos innego

Sadze ze dopiero w piatek bedzie wiadomo na pewno czy i jakie szczeniaki wyjada. 

 

Link to comment
Share on other sites

Niestety wieści z Radys nie są takie jakie bym chciała usłyszeć...

Dwa maluszki które miały jechać do Jaaga nie są juz do adopcji, prawdopodobnie ktoś inny zarezerwował.

Te dwa pieski dla których załozyłysmy watek SĄ i je od razu zarezerwowałam, więc powinny wyjechać w piatek.

Jest tez nadal piesek nazywany przez Was Pajączkiem...pozostaje więc wymyslić, gdzie można by go umieścić....

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Ustaliłam przed chwilą, że piesek Pajączek ma ok. 3-4 miesiące i sięga przed kolano, a łapki takie dziwne, bo szykuje się, że sporo jeszcze urośnie.

tak tez myslalam :)

dzwonilam do pati-c /transport/- niestety, zupelnie nie po trasie do mnie

moze za tydzien cos wypali /trasa na Poznań jest planowana / , tylko jak mi wyjdzie wyjazd do pracy to co wtedy z ,,Pajaczkiem"....

takim dt awaryjnym bym byla tylko na już :(

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś da tymczas Pajączkowi, albo znajdzie się hotelik który go przyjmie to ja pokryję koszty jego wyżywienia (zakup karmy) szczepienia i odrobaczenia.  Jeśli piesek przyjedzie chory to w miarę możliwości dołożę do leczenia. Niestety osobiście nie mogę teraz tymczasować piasków, nie stać mnie też na to żeby opłacać co miesiąc koszty pobytu w hoteliku czy płatnym DT :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...