Jump to content
Dogomania

Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !


Recommended Posts

Jak przestała sikać na legowisko to ogromny postęp no i trochę łatwiejsza opieka. Może ona była na krótkim łańcuchu przed wypadkiem i z konieczności sikała pod siebie.

Wytrzymajcie jeszcze trochę z ograniczaniem jej ruchu - wiem doskonale jakie to trudne dla opiekuna malinois. Moja malinois po sterylce nie dostawała przeciwbólowców, żeby sama się hamowała przed skokami, ale i tak po 24 godzinach zapomniała, że coś boli.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy Czesia wybiera się do weta? Zdaje się, że termin prześwietlenia bliski. Jak z zachowywaniem czystości? Bo jeśli chodzi o kontakty z ludźmi to chyba nie ma żadnych problemów? Czy przy okazji prześwietlenia można będzie sprawdzić, czy suka jest po sterylce? 

Link to comment
Share on other sites

Cytat

W Royal Vecie do zapłacenia było 740zł, z czego anonimowy darczyńca zapłacił 200zł, do zapłaty pozostaje 540zł.  Jutro koleżanka wybiera się do wójta gminy ( Sitno), z terenu której suczkę zabrałyśmy. Może coś wskóra.

42494592_1865187980196058_2800738531520020480_n.jpg.70a10d4e828de24e7ea66f118711ddc2.jpg

Wójt odmówił zapłacenia faktury w Royal Vet. Koleżanka pojedzie tm jeszcze jutro, ale pewnie i tak nic z tego nie będzie. Wójt został pouczony i odpowiednio nastawiony do nas przez swojego kolegę Piotra P. , kierownika zamojskiego schroniska, który stwierdził,że znęcamy się nad rannym psem zamiast pozwolić mu odejść, a  w dodatku nie mamy na to pieniędzy i żebrzemy u ludzi.

Czy w tej sytuacji mogę przeznaczyć te pozostałe z Waszych  wpłat 420zł na zapłacenia tej faktury?

Link to comment
Share on other sites

Jednak potrzebne są informacje o Czesi. Nie zostanie na stałe w hoteliku, malinois czy miks malinois to nie jest pies leżący cały dzień na kanapie, im więcej będzie konkretnych informacji o stanie zdrowia i zachowaniu, tym łatwiej będzie szukać dla niej DS.  

Link to comment
Share on other sites

Z czystością jest nieco lepiej, zdarza się już, że nie ma koopy w boksie. Ważne też jest to, że Czesia w końcu zaczęła zostawiać karmę, najadła się i teraz powoli się będzie wszystko normować - tak jak podejrzewałam.

Niestety suczka obciera sobie operowaną łapkę o podłogę i ziemię (ona się podwija cały czas). Tak jakby nie miała w niej czucia:( Założyłam jej dzisiaj bucik - osłonkę, ale nie wiem czy się utrzyma. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...