Jump to content
Dogomania

MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS


Recommended Posts

15 minut temu, auraa napisał:

Nikt dotychczas jej nie wychowywał. Nawet nie miała imienia. Albo stała przywiązania na sznurku do trzepaka albo biegała a za psoty była bitą. Teraz poczuła się bezpiecznie ale musi poznać zasady dobrego psiego wychowania

Na pierwszym miejscu trzeba ćwiczyć zostawanie w domu, bo z tym może być ciężko.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki agat21:) ,która powiedziała o Myszce koleżance, są pierwsi zainteresowani adopcją.

Jest to młode małżeństwo z raczkującym dzieckiem (brat i bratowa koleżanki). Mieli już psy, są psy w rodzinie, wiedzą na co się decydują.

Nie wiem czy Myszka nie będzie dla tego dziecka za żywa. Z drugiej strony psy są mądre i wiedzą jak się zachować.

Państwo wracają z urlopu w weekend, koło wtorku będziemy się kontaktować.

Najlepiej byłoby spotkać się w domu, ale do Warszawy na Wolę kawał drogi. Zobaczymy co da się wymyślić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

To są super pomysły: 

https://allegro.pl/obroza-skorzana-grawer-4-kolory-rozmiar-42-55-cm-i6976995861.html 

Dobra inwestycja dla DS. Można znaleźć tańsze. Gdzieś widziałam też z przynitowaną na gładko do obroży blaszką z danymi.

Dziękuję za podpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Co do szczepienia - nie należy szczepić jednocześnie przeciw wściekkliźnie i na wirusówki, powinien być odstęp co najmniej dwa tygodnie. Mam weta od 1985 roku bo dobry i on tak radzi bo inaczej oba szczepienia nie działają w pełni.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, dwbem napisał:

Co do szczepienia - nie należy szczepić jednocześnie przeciw wściekkliźnie i na wirusówki, powinien być odstęp co najmniej dwa tygodnie. Mam weta od 1985 roku bo dobry i on tak radzi bo inaczej oba szczepienia nie działają w pełni.

Dzięki :)

Też tak myślę, że poczekamy.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Gdzieś widziałam też z przynitowaną na gładko do obroży blaszką z danymi.

Mój kundliszon tak miał na starej obroży, tzn miał zamówioną specjalnie mniejszą (węższą) blaszkę z danymi i ją pzynitowaną do obroży ;) Super sprawa. Teraz ma adresówki i na obróżce, i na szelkach - zawsze mam też parę w zapasie. Od 10lat mój ma adresówki z tej samej firmy, są tanie  i trwałe. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Mój kundliszon tak miał na starej obroży, tzn miał zamówioną specjalnie mniejszą (węższą) blaszkę z danymi i ją pzynitowaną do obroży ;) Super sprawa. Teraz ma adresówki i na obróżce, i na szelkach - zawsze mam też parę w zapasie. Od 10lat mój ma adresówki z tej samej firmy, są tanie  i trwałe. 

To podaj namiary, proszę. Zamówię parę z "imieniem" Dom Tymczasowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...