Jump to content
Dogomania

Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(


Recommended Posts

Dnia 24.08.2018 o 19:43, dobra wróżka napisał:

A teraz z innej beczki (nie mogę się odnaleźć tutaj na forum) - jak i w którym miejscu można sprawdzić co z kasą, zbliża się koniec miesiąca, będzie rachunek z kliniki. No i za chwilę operacja (jaka by nie była).

Od ostatniego razu wpłat było niewiele, ale zrobię podsumowanie:

Stan konta na 15 sierpień wynosił +410,50 zł

+50 zł Lipsik

+12 zł Nadziejka (bazarek)

+10 zł Nadziejka (bazarek)

Stan konta na 26 sierpień wynosi +482,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Murka napisał:

 

Stan konta na 26 sierpień wynosi +482,50 zł.

A ile brakuje? "Swoją" sierpniową wpłatę już przelałam, ale być może wrześniową trzeba przelać wcześniej. Dobrze by było, gdyby informacje o stanie konta i potrzebach pojawiały się częściej, to i mobilizacja pewnie była by większa. Ja wiem, że i tak dużo robicie i nie wypada "dokładać" Wam pracy. Ale... jak się zna potrzeby, to się szuka rozwiązań. Proszę się nie gniewać, nie zamierzam nikogo "pouczać", ja po prostu jestem zadaniowcem - jak jest problem to szukam rozwiązania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, dobra wróżka napisał:

A ile brakuje? "Swoją" sierpniową wpłatę już przelałam, ale być może wrześniową trzeba przelać wcześniej. Dobrze by było, gdyby informacje o stanie konta i potrzebach pojawiały się częściej, to i mobilizacja pewnie była by większa. Ja wiem, że i tak dużo robicie i nie wypada "dokładać" Wam pracy. Ale... jak się zna potrzeby, to się szuka rozwiązań. Proszę się nie gniewać, nie zamierzam nikogo "pouczać", ja po prostu jestem zadaniowcem - jak jest problem to szukam rozwiązania.

Dokładnie jak ja.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, dobra wróżka napisał:

A ile brakuje? "Swoją" sierpniową wpłatę już przelałam, ale być może wrześniową trzeba przelać wcześniej. Dobrze by było, gdyby informacje o stanie konta i potrzebach pojawiały się częściej, to i mobilizacja pewnie była by większa. Ja wiem, że i tak dużo robicie i nie wypada "dokładać" Wam pracy. Ale... jak się zna potrzeby, to się szuka rozwiązań. Proszę się nie gniewać, nie zamierzam nikogo "pouczać", ja po prostu jestem zadaniowcem - jak jest problem to szukam rozwiązania.

Na 1 str.jest rozliczenie finansów prowadzone przez Dora2010.Nie wiem czy było jakiekolwiek rozliczenie z wetem bo jak nie to dostaniemy szoku a rachunek trzeba będzie uregulować w krótkim czasie za sam pobyt.Jeszcze dojdzie lada moment operacja.

Powinna być bardziej opisana sytuacja finansowa.Być może jakaś Fundacja ma pod opieką Dysię,być może jest prowadzona jakaś inna pomoc na FB,zrzuta itd.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Na 1 str.jest rozliczenie finansów prowadzone przez Dora2010.Nie wiem czy było jakiekolwiek rozliczenie z wetem bo jak nie to dostaniemy szoku a rachunek trzeba będzie uregulować w krótkim czasie za sam pobyt.Jeszcze dojdzie lada moment operacja.

Powinna być bardziej opisana sytuacja finansowa.Być może jakaś Fundacja ma pod opieką Dysię,być może jest prowadzona jakaś inna pomoc na FB,zrzuta itd.

Wszystko jest napisane w pierwszym poście. Jest zamieszczony link do zbiórki lecz jest dopiero 1/3 kwoty, czyli powyżej 500 zł. Lecznica rozliczona na dzień 1-go sierpnia. Kto jest na FB niech udostępnia zbiórkę.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, dobra wróżka napisał:

A ile brakuje? "Swoją" sierpniową wpłatę już przelałam, ale być może wrześniową trzeba przelać wcześniej. Dobrze by było, gdyby informacje o stanie konta i potrzebach pojawiały się częściej, to i mobilizacja pewnie była by większa. Ja wiem, że i tak dużo robicie i nie wypada "dokładać" Wam pracy. Ale... jak się zna potrzeby, to się szuka rozwiązań. Proszę się nie gniewać, nie zamierzam nikogo "pouczać", ja po prostu jestem zadaniowcem - jak jest problem to szukam rozwiązania.

Sama operacja ok. 600 zł, pobyt w klinice za sierpień wyniesie ok. 1200 zł (40 zł/doba) + badania i leki (nie wiem ile tego będzie, ale kilkaset zł na pewno), to wychodzi ok. 2500 zł kosztów w klinice (licząc, że ok. weekendu Dysia przyjeżdża do nas).

200 zł z tego bierze na siebie SMON, na zbiórce jest 500 zł uzbierane, u mnie na koncie jest 480 zł, pozostaje więc do uzbierania ok. 1300-1500 zł, żeby spłacić koszty pobytu w klinice.

Niestety do Lublina mamy 90 km, więc nie jesteśmy w stanie odwiedzać Dysi i się na bieżąco rozliczać z kliniką. Z kliniką mam kontakt telefoniczny i cały czas przekazuję informację.

 

Dzisiaj Dysia ma operację, dr ma zadzwonić do mnie jak już będzie.

Narkoza będzie wziewna, gaz specjalny, bardzo delikatny. Jest on droższy, ale u Dysi nie ma opcji zastosowania innego. 

Niestety oba guzy usytuowane są na dwóch różnych listwach. Bedą się starali usunąć dziś oba guzy, ale wszystko wyjdzie w trakcie operacji i jeśli np. będzie za mało skóry do naciągnięcia, to drugi guz trzeba będzie usunąć za ok. miesiąc. Ten najgorszy i największy pójdzie pod nóż dzisiaj.

 

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...