Jump to content
Dogomania

dobra wróżka

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dobra wróżka

 1. Ciężko na sercu. Murko - dziękuję, że dzięki Wam odeszła szczęśliwa, być może jak nigdy w swoim pokręconym życiu. Gdyby jednak nie udało się pokryć długu to pisz. Ty dałaś jej serce, my możemy dać tylko pieniądze.
 2. A jeżeli nie, to przynajmniej postara się zarazić optymizmem :)
 3. Bez przesady, ma nas :) Przecież na "większą połowę" długu kasa jest. A reszta "jakoś" się znajdzie. postaram się jakiś bazarek na forum ogrodniczym zrobić.
 4. Kamień z serca. Jak jeszcze Skarpeta coś dołoży to damy radę.
 5. 6 godzin temu, dobra wróżka napisał: Jak wygląda sytuacja finansowa Lisiczki? Postanowiłam wspierać finansowo Lisiczkę i Dysię, ale jeżeli tutaj nie ma pilnych potrzeb to może w tym miesiącu przeleję wszystko na Dysię, bo tam potrzeby ogromne. Decydujcie. Tyś(ka) spokojnie wpłać na Dysię. Tak też uczynię.
 6. Jak wygląda sytuacja finansowa Lisiczki? Postanowiłam wspierać finansowo Lisiczkę i Dysię, ale jeżeli tutaj nie ma pilnych potrzeb to może w tym miesiącu przeleję wszystko na Dysię, bo tam potrzeby ogromne. Decydujcie.
 7. To na pierwszej stronie chyba nie ma tego co powyżej, albo ja nie widzę.
 8. A ile brakuje? "Swoją" sierpniową wpłatę już przelałam, ale być może wrześniową trzeba przelać wcześniej. Dobrze by było, gdyby informacje o stanie konta i potrzebach pojawiały się częściej, to i mobilizacja pewnie była by większa. Ja wiem, że i tak dużo robicie i nie wypada "dokładać" Wam pracy. Ale... jak się zna potrzeby, to się szuka rozwiązań. Proszę się nie gniewać, nie zamierzam nikogo "pouczać", ja po prostu jestem zadaniowcem - jak jest problem to szukam rozwiązania.
 9. też tak uważam, dlatego moim zdaniem ciąć całą listwę, żeby za chwilę nie trzeba było znowu kłaść jej na stół. Nie ma znaczenia czy jeden guz, czy cała listwa - to i tak będzie jeden zabieg. Może troszkę dłuższy, ale i tak nie wiadomo, co wyjdzie w trakcie operacji.
 10. Też uważam, że raz a dobrze. Każdy, nawet najdrobniejszy punkt zapalny, absorbuje system immunologiczny, który "oddaje pole" w innym miejscu. Obciążeniem jest narkoza a nie obszar cięcia. To oczywiście moja subiektywna opinia. I robić histopad. Żeby wiedzieć, jakie są rokowania. A może "strach ma wielkie oczy"? (oby). A teraz z innej beczki (nie mogę się odnaleźć tutaj na forum) - jak i w którym miejscu można sprawdzić co z kasą, zbliża się koniec miesiąca, będzie rachunek z kliniki. No i za chwilę operacja (jaka by nie była).
 11. Dobra, skoro wyrafinowania i subtelności nikt nie docenia to "lecimy po bandzie". Nie oczekuj Wersalu od chama. Jest takie powiedzenie: "Wrodzonego chamstwa żadna szkoła nie wyleczy. Cham chamem zostanie na wieki wieków. Amen." Powinno Ci to zaoszczędzić czas - możesz od razu odpowiedzieć, że nieaktualne i "skreślić" osobę.
 12. A jak ktoś nie ma dobrego dnia? I widzieć się z Tobą też nie zamierza? :) A dlaczego ma udawać, że jest miła i kulturalna, skoro nie jest? Doceń, że przynajmniej jest szczera :)
 13. Już widzę, że nie uwzględniłaś. To sprostowanie - z Oazy 6 wpłat.
 14. To musisz dbać o siebie. Witam się w wątku Mimi, dołączyłam do Was, bo łatwiej mi będzie śledzić jej losy. A skoro się już "wepchałam" do Waszego grona to mnie chyba nie wyrzucicie
×
×
 • Create New...