Jump to content
Dogomania

dobra wróżka

Members
  • Content Count

    20
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dobra wróżka

  1. Bez przesady, ma nas :) Przecież na "większą połowę" długu kasa jest. A reszta "jakoś" się znajdzie. postaram się jakiś bazarek na forum ogrodniczym zrobić.
  2. 6 godzin temu, dobra wróżka napisał: Jak wygląda sytuacja finansowa Lisiczki? Postanowiłam wspierać finansowo Lisiczkę i Dysię, ale jeżeli tutaj nie ma pilnych potrzeb to może w tym miesiącu przeleję wszystko na Dysię, bo tam potrzeby ogromne. Decydujcie. Tyś(ka) spokojnie wpłać na Dysię. Tak też uczynię.
  3. Też uważam, że raz a dobrze. Każdy, nawet najdrobniejszy punkt zapalny, absorbuje system immunologiczny, który "oddaje pole" w innym miejscu. Obciążeniem jest narkoza a nie obszar cięcia. To oczywiście moja subiektywna opinia. I robić histopad. Żeby wiedzieć, jakie są rokowania. A może "strach ma wielkie oczy"? (oby). A teraz z innej beczki (nie mogę się odnaleźć tutaj na forum) - jak i w którym miejscu można sprawdzić co z kasą, zbliża się koniec miesiąca, będzie rachunek z kliniki. No i za chwilę operacja (jaka by nie była).
  4. Już widzę, że nie uwzględniłaś. To sprostowanie - z Oazy 6 wpłat.
×
×
  • Create New...