Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

1 godzinę temu, Onaa napisał:

U mnie dzisiaj burza , duuużo deszczu i trochę chłodniejszego powietrza !!! Mam nadzieję że u Was też :).

Niestety - upał nie do zniesienia dalej.  Rano popadało, ale nie trwało to zbyt długo. No, ale chociaż trochę wiatru zostało na osłodę.

A że dziś mam dzień "przetworowy" to i w kuchni gorąco. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Onaa napisał:

U mnie dzisiaj burza , duuużo deszczu i trochę chłodniejszego powietrza !!! Mam nadzieję że u Was też :).

Niestety moje szczęście długo nie trwało :(.

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Niestety - upał nie do zniesienia dalej.  Rano popadało, ale nie trwało to zbyt długo. No, ale chociaż trochę wiatru zostało na osłodę.

A że dziś mam dzień "przetworowy" to i w kuchni gorąco. 

Podziwiam Cię Nesiowata , w takie upały przetwory to nielada wyzwanie :).

Przed chwilą, elik napisał:

U  mnie trochu pogrzmiało, trochu popadało i nadal parno :(  Dawniej po deszczu było ochłodzenie, gdzie te czasy :)

Dokładnie Elu, tak kiedyś było, nawet jak było gorąco, a potem był deszcz to się przyjemnie powietrze ochładzało, ale teraz mamy wilgotno parno, a my nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego no ale zmiany klimatyczne są takie że już lepiej nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Radek napisał:

Podziwiam. Prace kuchenne przy takiej temperaturze do przyjemności nie należą.

Raczej nie, ale czasem i tak bywa.

Już zapomniałam, że o tej porze roku może być całkiem rześko. A dziś właśnie tak jest. Zupełnie inne powietrze. 

Dziadziusie będą zadowoleni.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Ocieplenie to jeszcze nie dramat :)

Jeszcze - i jeszcze dla ludzi, niestety zapominamy jakie to ma konsekwencje - ale o nich przekonamy się za parę (paręnaście, paredziesiąt)dobrych lat... zmiana klimatu... nie mówiąc o tym, że lodowce topnieją i sytuacja choćby niedźwiedzi polarnych jest tragiczna... :(  Do niedawna ludzie mówili, że wszystkie te problemy to mit, wytwór wyobraźni eko-terrorystów, ci sami ludzie w tej chwili nagle są w szoku, że mamy pogodę jaką mamy... Wybaczcie za OT, ale jakoś ostatnio mi smutno, jak patrzę na to, co ludzie wyprawiają z naturą i wszystko, co trafi w ich ręce. I ten paradoks, że szukamy wody na Marsie, gdzie na Ziemi są miejsca, gdzie nie ma tej wody:( I wolimy wydać grube pieniądze na wyprawy na Mars niż tutaj próbować jakoś zaradzić tragediom, jakie teraz mają miejsce... :(

Ok, ale koniec  OT.

Cieszę się, że rana już tak ładnie wygląda, naprawdę się goi! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Jeszcze - i jeszcze dla ludzi, niestety zapominamy jakie to ma konsekwencje - ale o nich przekonamy się za parę (paręnaście, paredziesiąt)dobrych lat... zmiana klimatu... nie mówiąc o tym, że lodowce topnieją i sytuacja choćby niedźwiedzi polarnych jest tragiczna... :(  Do niedawna ludzie mówili, że wszystkie te problemy to mit, wytwór wyobraźni eko-terrorystów, ci sami ludzie w tej chwili nagle są w szoku, że mamy pogodę jaką mamy... Wybaczcie za OT, ale jakoś ostatnio mi smutno, jak patrzę na to, co ludzie wyprawiają z naturą i wszystko, co trafi w ich ręce. I ten paradoks, że szukamy wody na Marsie, gdzie na Ziemi są miejsca, gdzie nie ma tej wody:( I wolimy wydać grube pieniądze na wyprawy na Mars niż tutaj próbować jakoś zaradzić tragediom, jakie teraz mają miejsce... :(

Ok, ale koniec  OT.

Dokładnie tak samo myślę. I ludzka krótkowzroczność, pazerność i głupota doprowadziła Ziemię do takiego stanu. Ale te miliony wydawane na wyprawy kosmiczne są po to, żeby najbogatsi mogli się stąd ulotnić, jak się zacznie prawdziwy dramat: susze, kataklizmy, walka o wodę i żywność. Żeby znowu ci "najlepsi", ta sól ludzkiej "inteligencji" mogła niszczyć i grabić kolejną planetę - o przepraszam - "czynić ją sobie poddaną".. 

Ale Lapiś niech się goi nadal tak pięknie, a Pysiek szaleje u Kikou :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...