Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jestem w szoku jak szybko rana się zagoiła do takiego stopnia, w jakim widzimy teraz. Niesamowite! Anecik, jakieś czary tutaj wyprawiłaś chyba! :) No przepięknie!

Prawda, że trudno w to uwierzyć? Wygląda jak zupełnie inny pies. W tak krótkim okresie czasu.

Kolejnego szczęśliwego dnia dla dziarskich chłopaków i własnych domków życzymy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.08.2018 o 21:41, Aska7 napisał:

Ja mogę : )

Dziękuję :).

Dnia 28.08.2018 o 22:29, bakusiowa napisał:

Dopiero zobaczyłam, że deklarowałam na utrzymanie Lapiego.  W ogóle nie pamiętałam. Jutro wyślę za sierpień. Na jakie konto wysłać? Czy oba pieski były zgłoszone do Skarpety im.Talcott? Jeżeli nie to zgłoszę ponieważ jestem deklarowiczem.

Bakusiowa, konto jest to sano co było dla Nestorka. Pieski nie były nigdzie zgłaszane, dziękuję :).

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jestem w szoku jak szybko rana się zagoiła do takiego stopnia, w jakim widzimy teraz. Niesamowite! Anecik, jakieś czary tutaj wyprawiłaś chyba! :) No przepięknie!

Ja też Tysiu nie mogę ciągle się nadziwić że nie tylko udało się uratować Lapisia ale że prawie nie będzie widać co biedak przeżył i jak bardzo był ranny i źle zoperowany :(.

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Prawda, że trudno w to uwierzyć? Wygląda jak zupełnie inny pies. W tak krótkim okresie czasu.

Kolejnego szczęśliwego dnia dla dziarskich chłopaków i własnych domków życzymy.

Pysio i Lapiś na pewno korzystają na całego ze swojego obecnego dobrego życia  :D, dziękujemy.

Lapiś ma kilka ogłoszeń na olx, narazie nikt do mnie jeszcze nie dzwonił ale może akurat ktoś się w nim zakocha :) , a Pysiolek jak wzmocni swoją wątrobę i trzustkę i zostanie pozbawiony tego i owego to też będzie szukał dobrego domku :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2018 o 04:27, Nesiowata napisał:

Powodzenia chłopaki w szukaniu swego miejsca na ziemi u boku odpowiednich człowieków.

Mam nadzieję że na nasze dziarskie "dziadeczki" czekają gdzieś dwa fajne domki :).

Dnia 31.08.2018 o 14:29, Ewa Marta napisał:

Pięknie się goi rana:) 

 

Wpłaciłam swoją stałą dla dwóch dziadków za sierpień:) 

 

Pieniążki (40zł) już na koncie Lapisia i Pysia  -  ślicznie dziękujemy 0heart.gif :).

Dnia 31.08.2018 o 21:20, agat21 napisał:

Moja stała za wrzesień poleci niedługo, głaski dla obu pięknych dojrzałych chłopaków :)

Głaski na pewno zostaną przekazane Agatko :)a głasków nigdy za wiele :D - a Lapi i Pysiek pewnie teraz więcej szaleją ;) bo pogoda zrobiła się trochę znośniejsza i jest wreszcie czym oddychać :). Nie wiem czy jeszcze jakieś upały będą we wrześniu.

 

Przyszły też jeszcze pieniążki dla psiaczków od Joanny12350heart.gif (30zł) -  ślicznie dziękujemy :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.08.2018 o 17:58, Onaa napisał:

Tak, wreszcie przyjemniejsza pogoda :).

A oto Lapiś :D.

Czyż on jest cudny i słodki :D ?

happy lapi 27 08.jpg

A ranka już niewielka została, ładnie się zabliźnia, porosło futerko a przecież była taka wielka rana, a później martwa tkanka, a wszystko ładnie się goi :).

ranka lapi 27 08.jpg

Niesamowite:)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Radek napisał:

Deklaracja dla Lapisia już w drodze.

 

Lapiś i Pysiek ślicznie dziękują :) - pieniążki od Radka 0heart.gif  (20zł) i Anuli 0heart.gif (20zł) już na koncie dziarskich dziadeczków.

 

Po opłaceniu hoteliku Lapisia za sierpień - 310zł, weta (kontrola rany) i szczepień Lapisia z dojazdem 72zł + 5zł, oraz 200zł hoteliku Pysiola na koncie psiaczków zostało 1,38zł.

fa Lapi wet.jpg

rach pysio Kasia.jpg

wyniki Pysio.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z kikou i Kasiu mi powiedziała, że koszty za pieski się troszkę zwiększą, o dobrą karmę dla każdego co kwartał.

 

Lapiś i Pysio miały sporo wydatków od samego początku to i nie posagu żadnego nie mają, ale mam nadzieję że wspólnie jakoś damy radę, teraz co miesiąc wydatki to pobyt i karma dla dziadeczków, plus leki na serduszko lapisiowe, a w najbliższym czasie większe wydatki to kastracja Pysiola i transport Lapisia do kikou.

Bakusiowa dziękujemy :).

 

Jak tylko Pysiolek będzie gotowy to będziemy temu naszemu bardzo  inteligentnemu, rezolutnemu i samodzielnemu dziadeczkowi szukać jakiegoś dobrego domku, gdzie będzie mógł prowadzić spokojne ale ciekawe życie :), chodzić czasami swoimi ścieżkami, czasami towarzyszyć przy nodze swego człowieka i gdzie będzie akceptowany łącznie z tym że przy całej swojej urokliwości i inteligencji lubi dziabnąć tymi zębami co mu w paszczy zostały jak ktoś go na ręce bierze albo np. tak jak ostatnio kikou chciała coś w aucie przesunąć a on już rozłożony w aucie leży i czeka na wycieczkę ;).

No bo Lapiś to kocha cały świat :D, no oprócz kotków.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, agat21 napisał:

Dzisiaj wysłałam moje grosiki dla ulubionych panów :) 

Właśnie Agatko miałam Cię zapytać, bo ja myślałam że Twoja wpłata na Lapcia i Pyśka to była taka jednorazowa deklaracja a widzę że wpłacasz pieniążki na dziadeczki regularnie :). Czyli że to deklaracja stała na ulubionych starszych panów :) ?

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

Właśnie Agatko miałam Cię zapytać, bo ja myślałam że Twoja wpłata na Lapcia i Pyśka to była taka jednorazowa deklaracja a widzę że wpłacasz pieniążki na dziadeczki regularnie :). Czyli że to deklaracja stała na ulubionych starszych panów :) ?

 

Ano! :) 

Link to comment
Share on other sites

Lapiś i Pysio pozdrawiają i życzą udanego miłego weekendu :D.

 

A dziadeczki dostały spory posag;) ! - przyszły pieniążki dla nich od:

agat210heart.gif&key=055b73420cc2fdaed6c58ee3c -20zł

helli 0heart.gif&key=055b73420cc2fdaed6c58ee3c - 250zł!

i gabim 0heart.gif&key=055b73420cc2fdaed6c58ee3c - 30zł

bardzo dziękujemy :).

 

Wczoraj rozmawiałam z Anetką - Lapiś został wykąpany (wcześniej nie można było ze względu na ranę) - sporo brudku z niego zeszło, więc teraz jest jeszcze piękniejszy :D. No a za tydzień 16 września Anetka zawozi go do kikou , gdzie będzie sobie czekał spokojnie na dobry domek. Ciekawe jak go przyjmie Pysio...:)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

Za pieniążki, które dostałam od Aska7, wykupiłam Lapisiowi wyróżnienie ogłoszenia na OLX.  Jeżeli do jutra będzie aktywowane, to zdążę jeszcze wrzucić link a jeżeli nie, to zrobię to dopiero za tydzień, bo wyjeżdżam do wód.

Aska, dziekuję !

https://www.olx.pl/oferta/bursztynowy-lapi-czeka-na-nowa-ludzka-rodzine-CID103-IDvg7B5.html

Wyróżnienie jest już aktywne. Powodzenia piesku !

ID Transakcji Tytuł   Kwota
Wczoraj 70794495   -17,81 zł
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Havanka napisał:

Za pieniążki, które dostałam od Aska7, wykupiłam Lapisiowi wyróżnienie ogłoszenia na OLX.  Jeżeli do jutra będzie aktywowane, to zdążę jeszcze wrzucić link a jeżeli nie, to zrobię to dopiero za tydzień, bo wyjeżdżam do wód.

Aska, dziekuję !

Cała przyjemność po mojej stronie : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...