Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

21 godzin temu, Radek napisał:

Zaglądam, tylko rzadko się odzywam:) 

 

19 godzin temu, Havanka napisał:

Renatko, ja też zaglądam...

 

15 godzin temu, pyra napisał:

Ja też zaglądam choć nie odzywam się. Pozdrawiam

 

14 godzin temu, b-b napisał:

I ja jestem u chłopaków :)

 

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Chłodu i wody życzę dziarskim dziadziom.

 

3 godziny temu, elik napisał:

Cześć Pysiu, niech ci się szczęści w drodze do swojego własnego domku.

Kochany skrzat. Tak okrutnie potraktowany, a jednak pozytywnie nastawiony do braciszków  1993485011_serce9bijce.gif.0b92c37f39d296a7d8f0e2097251a61a.gif

 

59 minut temu, agat21 napisał:

Dobrej aklimatyzacji Pysiaczku w nowym miejscu! Obyś polubił się z kolegami i spotkał fajne koleżanki ;) 

 

Cieszę się że jesteście ciągle z dziarskimi dojrzałymi młodzieńcami :D.

Bardzo potrzebujemy Was Wszystkich którzy tutaj jesteście, pomagacie, interesujecie się losem Lapisia i Pyśka, to dzięki Wam te psiaczki dostały przecież szanse na nowe lepsze życie :). Cieszmy się tym i bądźmy razem z nimi, mam nawet nadzieję, że zaprowadzimy je wspólnie do ich nowych dobrych domków :D skoro to takie fajne dziarskie psiaczki pełne życia :).

Link to comment
Share on other sites

Pysio to rzeczywiście jeszcze energiczny i bystry chłopaczek. Przy samym poznaniu chapnął mnie leciutko ale byl zestresowany bo wzielam go na rece z auta czego on nie lubi i jeszcze manipulowałam przy obróżce. Ale potem szybko suszonymi płuckami przełamalismy lody. Pysio jest taki madry ze on nawet wie już doskonale ze jest "Pysio" i przychodzi na wołanie. 

Obleciał cały ogródek, wszystko juz wie co gdzie jest, przychodzi swobodnie do domu i wychodzi. 

Z kolegami jest lepiej niz myślałam, burknie tam sobie ale na szczescie nie szuka zwady, nie zaczepia, nawet przy szykowaniu kolacyjki kiedy wiekszosc psiaków kreci sie w dosc malej kuchni i jest tłok, co powoduje nerwowość nawet y pieskow ktore większość dnia są spokojniutkie był opanowany, patrzył co robie i kiedy cos dostanie nie wdawal się w konflikty, omijał niewidomych kolegów. Ma też taką postawe i/ lub osobowość ze nie denerwuje naszych tu "zadymiarzy" w stadzie. 

Wiadomo jeszcze może cos sie zmienić na gorsze ale na razie-odpukać, naprawdę nie jest źle

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kikou za pierwsze wieści pysiowe :). I za elik powtórzę :tylko tak dalej ! A nawet lepiej :). Tylko Pysiu nie chapaj więcej Kikou ! Dobrze by było żebyś się przyzwyczaił do brania na ręce.

TZowi Anecik dziękuję za zawiezienie Anecik do kikou (koszty później) :).

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Onaa napisał:

Dziękuję Kikou za pierwsze wieści pysiowe :). I za elik powtórzę :tylko tak dalej ! A nawet lepiej :). Tylko Pysiu nie chapaj więcej Kikou ! Dobrze by było żebyś się przyzwyczaił do brania na ręce.

TZowi Anecik dziękuję za zawiezienie Anecik do kikou (koszty później) :).

Hahahah.....jednak mnie zostawił u nas w domu. Kto by koopy sprzątał :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Anecik napisał:

Hahahah.....jednak mnie zostawił u nas w domu. Kto by koopy sprzątał :)

 

 

 

24 minuty temu, rozi napisał:

Też na to zwróciłam uwagę i chciałam zapytać, ile TZ płaci za miesiąc Twojego pobytu   :D

 

 

:D, Ups - przepraszam Anetko, miało być oczywiście - za zawiezienie Pysiolka do kikou :).

 

Pysiek fajny - dziękuję Kikou za fotki :).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Pysio to rzeczywiście jeszcze energiczny i bystry chłopaczek. Przy samym poznaniu chapnął mnie leciutko ale byl zestresowany bo wzielam go na rece z auta czego on nie lubi i jeszcze manipulowałam przy obróżce. Ale potem szybko suszonymi płuckami przełamalismy lody. Pysio jest taki madry ze on nawet wie już doskonale ze jest "Pysio" i przychodzi na wołanie. 

Obleciał cały ogródek, wszystko juz wie co gdzie jest, przychodzi swobodnie do domu i wychodzi. 

Z kolegami jest lepiej niz myślałam, burknie tam sobie ale na szczescie nie szuka zwady, nie zaczepia, nawet przy szykowaniu kolacyjki kiedy wiekszosc psiaków kreci sie w dosc malej kuchni i jest tłok, co powoduje nerwowość nawet y pieskow ktore większość dnia są spokojniutkie był opanowany, patrzył co robie i kiedy cos dostanie nie wdawal się w konflikty, omijał niewidomych kolegów. Ma też taką postawe i/ lub osobowość ze nie denerwuje naszych tu "zadymiarzy" w stadzie. 

Wiadomo jeszcze może cos sie zmienić na gorsze ale na razie-odpukać, naprawdę nie jest źle

 

Pysiek nie dość że wie że jest Pyśkiem to jeszcze jest grzeczny, usłuchany i uwielbia spacerki. U nas też nie był tym zaczepiającym lub awanturującym się - po prostu nie lubił jak go ktoś zaczepiał lub zachęcal do zabawy. Mam nadzieję że u Ciebie znajdzie sobie jakiegoś przyjaciela lub nawet przyjaciółkę - bo te dziarskie dziadeczki tak mają :)

Wykąpać, wykastrować i domek znajdzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Aska7 napisał:

A co z pysiem Pyśka czyli z mordą lub gębą, bo miało być sprawdzone czemu on taki niesymetryczny na tej paszczy. To ząbki czy coś innego ?

Niesymetryczny był jak przyjechał, póżniej już nie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ się dzieje u chłopaków.

A jak rana Lapisia? Taki gorąc, że martwię się o gojenie... :(

Nie martw się. Jest ok. W domku psiaki mają klimatyzację, w największy upal tylko szybkie sioo, a spaceruje z narzeczoną wcześnie rano i póżnym wieczorkiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Aska7 napisał:

A co z pysiem Pyśka czyli z mordą lub gębą, bo miało być sprawdzone czemu on taki niesymetryczny na tej paszczy. To ząbki czy coś innego ?

Rozmawiałam dzisiaj z Kikou, i jeśli chodzi o stan pysia Pysia , to on nie ma przednich ząbków tych malutkich a górne kły ma w dużej części starte :(. W tym tygodniu ma jechać na badania.

A tak w ogóle Pysiek jest naprawdę super inteligentnym psem :).

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Onaa napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z Kikou, i jeśli chodzi o stan pysia Pysia , to on nie ma przednich ząbków tych malutkich a górne kły ma w dużej części starte :(. W tym tygodniu ma jechać na badania.

A tak w ogóle Pysiek jest naprawdę super inteligentnym psem :).

On nawet bez tych ząbków ma taki bardziej filozoficzny wyraz twarzy :)) I od razu widać, że inteligentna bestyja :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2018 o 22:52, Anecik napisał:

Niesymetryczny był jak przyjechał, póżniej już nie.

Bo on cwaniak wiedzia,że na te krzywe pysio kogoś złapie za serce i on ze schronu go wyciągnie ;)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Anecik napisał:

Nie martw się. Jest ok. W domku psiaki mają klimatyzację, w największy upal tylko szybkie sioo, a spaceruje z narzeczoną wcześnie rano i póżnym wieczorkiem.

Bardzo, bardzo się cieszę, że Lapiś ma taką opiekę... i podziwiam Was, anecik za opiekę nad takim psiakiem. Rana raczej nie dostarcza raczej miłego widoku, trzeba mieć niezłe nerwy. Chłodne ( ;) ) myśli przesyłam.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo, bardzo się cieszę, że Lapiś ma taką opiekę... i podziwiam Was, anecik za opiekę nad takim psiakiem. Rana raczej nie dostarcza raczej miłego widoku, trzeba mieć niezłe nerwy. Chłodne ( ;) ) myśli przesyłam.

Teraz to już jest w miarę - początki były bardzo trudne. Jamniś nie interesuje się raną jak jest w ubranku ale za to jak go "obrabiam" to kradnie waciki, chce wylizywać ranę, zjeść balsam. No diabełek w niego wstępuje :)

 

Faktura za Jamnisia

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.jpg.2da227cfdc8e5d099a3a343b14b8df81.jpg

 

 

W tej faktury jamniś miał swój udzial w wysokości 100zł za 50 szt. \Cardisure ( opakowanie na pół z Vanilką)

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.jpg.3e08b849a5ea8835da549147650ff753.jpg

 

 

Pieniążki za veta dla jamnisia i Pysia na naszym koncie. Dziękuję.

Za transport do kikou - 350 zł i pobyt dziadeczków w sierpniu - Pysiek - 75 zł, Jamniś - 170 zł (Pyska policzyłam ulgowo po 5 zł).

Razem do zapłaty - 595 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...