Jump to content
Dogomania

**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.


Weronia

Recommended Posts

[quote name='Mike i Morgan']Po 1 to ja jestem facetem pisałem już na tym wątku więc czytaj go uważnie a nie pobieżnie:mad:
Po drugie ty sama obiecywałaś foty w weekend więc teraz nie wymiguj się brakiem czasu:diabloti:
Kolejna sprawa to w poście nie wolno dawać więcej niż 5 fotek(widać jak czytałaś regulamin:mad:)
Kolejna sprawa to ludzie pytali się na dogo nie tylko o foty psa lecz także co mu jest,jak jest leczony jakie miał badania i ogólnie info o nim:eviltong:
I nie zapychaj naszej ciekawości samymi fotami bo to za mało po całym tygodniu (+spóźnienie o jeden dzień) czekania na te info.
W następnej kolejności nie atakuj organizacji o wiele lepiej zorganizowanych niż wasze PiSdZ.
Następnym razem jak coś obiecujesz to zastanów się nad tym zanim to tu napiszesz :cool3:[/quote]

Gdzie ja napisałam do Ciebie jak do faceta????!! :-o :D
Powiedziałam że foty będą robione w weekend, powiedziałam też, że mam nadzieję, że uda mi się zdążyć! Nie jestem maszyną, zdarzają mi się potknięcia!
Daj sobie luz z upominaniem mnie co do regulaminu, proszę...
[B]I wybacz, ale sama się zastanów co piszesz..[/B] :) Poważnie. I naucz się czytać.
BEZ ODBIORU jeśli chodzi o Ciebie;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Andzia69..kobieto




Cytat:
Napisał [B]ANETTTA[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-ciagniety-za-autem-przez-4-km-pisdz-134131/index15.html#post12056417"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]
czy tu 1 pytane zadała EMIR ///////////[/I]

cytuje andzia 69
a skadże! przecież jest zbanowana!:diabloti: za to ty i gagata od początku pytacie...i pytacie...i pytacie...i pytacie...i ...dlatego następnym razem jak w ten sposób będziecie "pytac" to już nikt wam nie odpowie:eviltong: wzorem "najlepszych i najmądrzejsz



[SIZE=6][COLOR=Red]a wiesz kobieto po co jest
forum aby pytac i gadać ..



[SIZE=4]ale szkoda mojego czasu ..wiec prosze nie komentuje juz mojego postu .....:mad:[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]To wątek konkretnego psa i prosiłabym was byście nim właśnie się zajęli.
Myślę, że andzia69 nie będzie już uczestniczyła w tym wątku (przynajmniej przez jakiś czas), więc spokojnie możecie się zająć tym pięknym bernardynem.
Posty, które są zwyczajnym trollowaniem będą usunięte, więc nie zwracajcie na nie uwagi.
Szamanka[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Cóż w związku z zaistniałą sytuacją chciałabym tylko napisać:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]Weroniu - w imieniu wszystkich Pań i Panów (obecnych na tym wątku) a także w imieniu znienawidzonego przez Wszystkich (obecnych na tym wątku) moda chciałabym Ci podziękować za informacje i zdjęcia benka Cezara.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]Maupa4[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Werona pisałam CI wiele razy na gg że chce tam pojechać, i sama sprawdzić jak sie pies ma....

[/QUOTE]

Weoniu, podziwaim Twoja cierpliwosc i jeszcze ciagla chec odpowiadania na pytania :loveu:

[QUOTE]W następnej kolejności nie atakuj organizacji o wiele lepiej zorganizowanych niż wasze PiSdZ.[/QUOTE]

Niemozliwe, sa takie:shake: A gdzie one sie podziewaja ? Chyba w podziemie sie przeniosly i cichociemnie dzialaja.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata'][B]Widzisz,Weroniu,gdyby były informacje to nikt nie musiałby podkrecać tej atmosfery,a że zwykle tych informacji skapicie, to potem jest jak jest...[/B]

-----

Post andzi na komentarz nie zasługuje - jest tradycyjnie wstrętny...[/quote]

Czy tylko ja zauwazylam ten post??


Weroniu , psiak jest sliczny ,mysle ,ze pod wasza opieka szybko do siebie dojdzie i dobry domek dostanie .Taki wielki malenki Misiu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mike i Morgan']Kobieto ty się naucz czytać ze zrozumieniem pisałem już 2 raz że jestem facetem NIE KOBIETĄ!!!!!!!(Mike znaczy po angielsku Michał a nie sugeruj się nazwą Morgan tak zowie się mój pies).
To dobrze że jest z psem lepiej już lecz te info. można było wcześniej podać i nie było by tego zamieszania:eviltong:
A po drugie ja ci nie wypominam regulaminu ino informuje na przyszłość skoro Maupa4 nie zauważa takich błędów(a przecież ona podjęła się moderowania tego wątku)
Teraz prosimy my wszyscy nieznośni dogomaniacy o częstsze info. o psie ok
jak dostosujesz sie do tego my będziemy cicho siedzieć:evil_lol:[/quote]


uuu, no rzeczywiście. Następne potknięcie:D
Spal mnie na stosie może, co?;)
Przysięgłabym, że piszesz, że jesteś kobietą, więc 3 razy czytałam co napisałam. Chyba zaczynam źle widzieć :/

Myslę, że jak Maupa będzie chciała mnie upomnieć za wstawienie większej ilości zdjęć niż tyle ile jest dozwolonych w poście, to mnie upomni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Gdzie ja napisałam do Ciebie jak do faceta????!! :-o :D


[B]I wybacz, ale sama się zastanów co piszesz..[/B] :) I naucz się czytać.
BEZ ODBIORU jeśli chodzi o Ciebie;)[/quote]

Kobieto ty się naucz czytać ze zrozumieniem pisałem już 2 raz że jestem facetem NIE KOBIETĄ!!!!!!!(Mike znaczy po angielsku Michał a nie sugeruj się nazwą Morgan tak zowie się mój pies).
To dobrze że jest z psem lepiej już lecz te info. można było wcześniej podać i nie było by tego zamieszania:eviltong:
A po drugie ja ci nie wypominam regulaminu ino informuje na przyszłość skoro Maupa4 nie zauważa takich błędów(a przecież ona podjęła się moderowania tego wątku)
Teraz prosimy my wszyscy nieznośni dogomaniacy o częstsze info. o psie ok
jak dostosujesz sie do tego my będziemy cicho siedzieć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Cóż w związku z zaistniałą sytuacją chciałabym tylko napisać:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]Weroniu - w imieniu wszystkich Pań i Panów (obecnych na tym wątku) a także w imieniu znienawidzonego przez Wszystkich (obecnych na tym wątku) moda chciałabym Ci podziękować za informacje i zdjęcia benka Cezara.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]Maupa4[/COLOR][/B][/quote]

:)
A ja przepraszam za zwłokę.

P.S. Wcale nie nienawidzę moda - to tak ode mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Cóż w związku z zaistniałą sytuacją chciałabym tylko napisać:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]Weroniu - w imieniu wszystkich Pań i Panów (obecnych na tym wątku) a także w imieniu znienawidzonego przez Wszystkich (obecnych na tym wątku) moda chciałabym Ci podziękować za informacje i zdjęcia benka Cezara.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]Maupa4[/COLOR][/B][/quote]


:crazyeye:, a ja chyba jedyna co nie wie o co chodzi .

Benius ,zdrowiej nam i piekniej .

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Chciałabym tylko zauważyć, że użytkowniczka andzia69 dostała ode mnie bana za naruszenie regulaminu NIE TYLKO w tym wątku, ale w kilku innych wątkach. Więc proszę się nie sugerować jej wypowiedziami tylko tutaj.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mike i Morgan']Kobieto ty się naucz czytać ze zrozumieniem pisałem już 2 raz że jestem facetem NIE KOBIETĄ!!!!!!![/quote]

oooops! czekałam kiedy wybuchnie bo rzeczywiście Mike mówił już wyraznie dwa razy, że jest facetem :laugh2_2:

Benio wygląda dużo lepiej! Oby tylko nie było tam większych obrażeń :shake:. Trzymamy kciuki i czekamy na dalsze wieści ...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]...to chyba "lekkie nadużycie" ze strony madame Szamanki (ban dla andzia69)... zważywszy na zachowanie innych użytkowników tego forum i ich formę wypowiedzi[/QUOTE]

dolaczam sie wszystkimi lapami i pytam sie rowniez , dlaczego np. tak bardzo agresywne w wypowiedziach osoby, jak np. Mike i Morgan wciaz jeszcze na tym watku egzystuja i chyba nawet bez upomnienia.
Maupo, prosze Cie, zrob porzadek z tymi wszystkimi, ktorzy, jak napisala gagata

[QUOTE]Widzisz,Weroniu,gdyby były informacje to nikt nie musiałby [B]podkrecać tej atmosfery,[/B]a że zwykle tych informacji skapicie, to potem jest jak jest...

[/QUOTE]

Przeciez chyba ta wojna sie powinna na tym watku w koncu skonczyc.
Zdjecia sa sliczne, pies, widac, pod dobra opieka, wiec po co te dalsze agresywnosci i zlosliwosci jakichs Mikow i konsolidacji.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']uuu, no rzeczywiście. Następne potknięcie:D
Spal mnie na stosie może, co?;)
Przysięgłabym, że piszesz, że jesteś kobietą, więc 3 razy czytałam co napisałam. Chyba zaczynam źle widzieć :/

Myslę, że jak Maupa będzie chciała mnie upomnieć za wstawienie większej ilości zdjęć niż tyle ile jest dozwolonych w poście, to mnie upomni :)[/quote]

Posty skaczą. wrrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']
Nie jestem za tym aby wolontariusze musieli wywalac 'g..." od tego jest personel wlasnie schroniska, za to im placa a wolontariat jest wlasnie od miziania, socjalizacji psow[/quote]

Przepraszam za wtrącenie nie na temat..

Pani Anielko, właśnie w Przyborówku wcale tak nie jest:(
Jedna osoba na 2 schroniska i na kilkaset psów. Dosłownie. Cud, że te miejsca (Przyborówko i Rusiec) wglądają lepiej niż niejeden hotel dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Szamanko, dziękuję za interwencję:lol:

Przestaliśmy pisać na dogo, ponieważ chcieliśmy zakończyć awantury.

Uznaliśmy, że ignorowanie postów andzi69 powstrzyma ją - niestety nasza obecność nie była konieczna, żeby rzucać oskarżenia i pisać chamskie posty, dzięki.

Link to comment
Share on other sites

A czy pisanie nieprawdy jest powodem do bana również?
Bo jeśli tak, to (bez obrazy :) ) I gagata i kahoona i inni powinni być zbanowani za plotki (podawane jako sprawdzone inf) dot. organizacji PiSdZ i Czarnego. Że jakoby został oddany właścicielom, sprzedany, zjedzony czy coś tam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']oooops! czekałam kiedy wybuchnie bo rzeczywiście Mike mówił już wyraznie dwa razy, że jest facetem :laugh2_2:[/quote]

Ale coś w tym musi być, że mimo, iż pisze, że nie jest kobietą, wszyscy zaciekle biorą go za babę :D :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ok, sory:) już się ogarniam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']dolaczam sie wszystkimi lapami i pytam sie rowniez , dlaczego np. tak bardzo agresywne w wypowiedziach osoby, jak np. Mike i Morgan wciaz jeszcze na tym watku egzystuja i chyba nawet bez upomnienia.
Maupo, prosze Cie, zrob porzadek z tymi wszystkimi, ktorzy, jak napisala gagata
[/quote]

Ja nie jestem agresywny tylko upominam się o swe racje (np.mówienie do mnie ze jestem kobietą skoro pisałem wcześniej ze nie jestem).Ostatecznie nie spalę cie za to na stosie Weroniu:eviltong: wybaczam ci ta zniewagę:diabloti:
A po drugie zwracanie komuś uwagi że jest opieszałą nie jest aktem agresji tylko lekką sugestia zmiany swego zachowania :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Cóż w związku z zaistniałą sytuacją chciałabym tylko napisać:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]Weroniu - w imieniu wszystkich Pań i Panów (obecnych na tym wątku) a także w imieniu znienawidzonego przez Wszystkich (obecnych na tym wątku) moda chciałabym Ci podziękować za informacje i zdjęcia benka Cezara.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]Maupa4[/COLOR][/B][/quote]
Słusznie, ja też dziękuję za info... i, oczywiście, juz proszę o nastepne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ockhama']...to chyba "lekkie nadużycie" ze strony madame Szamanki (ban dla andzia69)... zważywszy na zachowanie innych użytkowników tego forum i ich formę wypowiedzi...[/quote]

Nie sądze aby bylo naduzycie. Poczytaj sobie posty andzi z ostatnich dwoch dni, ktore nie sa merytoryczne, sa wysoce niekulturalne, sa w nich tzw. "wycieczki osobiste" jedynie i sa tak naprawde SPAM-em.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...