Jump to content
Dogomania

Młodziutka sunia - słodka, czarna Betinka


Recommended Posts

3 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Serdecznie dziękuję za przemiłe zaproszenie :) Paróweczkę już poznałam na ścieżkach dogo, cieszę się, że ma wątek :)
Życzę powodzenia i na pewno będę Jej sekundować
Poza tym z ogromna radością  śledzę losy "Mimronkowa" z podziwem i wdzięcznością serdeczną dla Anecik i Jej Męża - tyle wspaniałych adopcji, ogrom pracy, frasunku i oddania - szacunek Kochani :)

Witaj Gusiaczku:) Bardzo miło Cię widzieć:)

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo dziękuję za tak sympatyczne zaproszenie 53kwiatek.gif Z przyjemnością bedę odwiedzać cudną sunię i śledzić jej losy. 

Bardzo się cieszę, że sunia zabezpieczona, pod każdym względem ; i finansowym i opiekuńczym! 

Jeśli sunia będzie gotowa już do adopcji, mogę napisać ogłoszenie i umieścić na OLX..

No i imię by się przydało malutkiej...Nocka?  Negra?...Norka?...

 

 

Serdecznie dziękuję za wizytę i za propozycję ogłaszania. Jak tylko Anecik zrobi piękne zdjęcia, będziemy ją ogłaszać.

Imię mieli wymyślić darczyńcy suni, ale dzisiaj umarł piesuś, którego ratowali i znali osobiście. Pojechałam rano, żeby przypilnować przywiezienie go do kliniki, ale niestety piesulek zmarł w nocy. Mogłam tylko pójść do domu ludzi, którzy nie radzili sobie z opieką nad nim i stwierdzić, że naprawdę nie żyje:( Wielka szkoda, przemiły 13-letni piesuś mógł żyć, gdyby ludzie odpowiednio wcześnie poszli do weterynarza:(

Wspaniały Człowiek, którzy razem z żoną pomaga nam finansowo w utrzymaniu psiaków przeżył tę śmierć bardzo, tym bardziej, że to on sam znalazł psiaczka i objął opieką. Nie bardzo chciałam dzisiaj dopytywać o imię dla suni. Poproszę o to jutro, a jeśli zregygnują z zostania rodzicami chrzestnymi, trzeba będzie szybko nadać sunieczce jakieś imię. 

 

W schronisku była opisana jako 3 letni psiak i miała na imię Elik. To imię do niej nie pasuje... Wstrzymajmy się proszę do jutra...

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Imię mieli wymyślić darczyńcy suni, ale dzisiaj umarł piesuś, którego ratowali i znali osobiście. Pojechałam rano, żeby przypilnować przywiezienie go do kliniki, ale niestety piesulek zmarł w nocy. Mogłam tylko pójść do domu ludzi, którzy nie radzili sobie z opieką nad nim i stwierdzić, że naprawdę nie żyje:( Wielka szkoda, przemiły 13-letni piesuś mógł żyć, gdyby ludzie odpowiednio wcześnie poszli do weterynarza:(

Wspaniały Człowiek, którzy razem z żoną pomaga nam finansowo w utrzymaniu psiaków przeżył tę śmierć bardzo, tym bardziej, że to on sam znalazł psiaczka i objął opieką. Nie bardzo chciałam dzisiaj dopytywać o imię dla suni. Poproszę o to jutro, a jeśli zregygnują z zostania rodzicami chrzestnymi, trzeba będzie szybko nadać sunieczce jakieś imię. 

Przepraszam, trochę niefortunnie "wyskoczyłam" z propozycja imienia..

Bardzo przykra sytuacja z tym pieskiem, który umarł....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:


Poza tym z ogromna radością  śledzę losy "Mimronkowa" z podziwem i wdzięcznością serdeczną dla Anecik i Jej Męża - tyle wspaniałych adopcji, ogrom pracy, frasunku i oddania - szacunek Kochani :)

Dziękujemy serdecznie Gusiaczku za przemiłe słowa :)

 

Przepraszam ale Dośka mnie zupełnie rozwaliła........

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z zaproszenia przybywam :)

Urocza z niej sunia! Te uszolki i tak śliczny pycholek zauroczyły mnie :D

Mała poczuła, że jest bezpieczna i radośnie korzysta z pobytu na wolności na zielonej trawce:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Przepraszam, trochę niefortunnie "wyskoczyłam" z propozycja imienia..

Bardzo przykra sytuacja z tym pieskiem, który umarł....

Wcale nie wyskoczyłaś. To naturalne, że sunia musi mieć imię. Anecik też czeka, bo nie może ciągle mówic do niej "Parówka" 

Jutro zapytam o imię.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Jestem i ja, bardzo dziękuje za serdeczne zaproszenie :)  Piesionka radosna, jakby nigdy bezdomności nie zakosztowała. Bardzo dobrze, że tak szybko potrafią psiaki zapominać co było złe.

Bardzo dziękuję, że wpadłaś. Na szczęście większość tych psiaków po wyjściu ze schronu zmienia się nie do poznania:)

55 minut temu, b-b napisał:

Z zaproszenia przybywam :)

Urocza z niej sunia! Te uszolki i tak śliczny pycholek zauroczyły mnie :D

Mała poczuła, że jest bezpieczna i radośnie korzysta z pobytu na wolności na zielonej trawce:)

Bardzo dziękuję, że jesteś:) Cala jest urocza, ale te uszka i uśmiech - rozwalają:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo pocieszna sunia. Imię faktycznie by się jej przydało.

Historia z piesiem bardzo przykra.

 

8 godzin temu, MALWA napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

Parówka wcale nie wygląda jak Parówka i dlatego nowe imię na pewno potrzebne.

Już po zdjęciach widać, ze suczka jest szczęśliwa u anecik  :)

 

2 godziny temu, elik napisał:

Dzień dobry szczęśliwa sunieczko  :)

 

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Miłego dnia :)

 

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

I ja przyszłam z zaproszenia :) Nie mogło mnie tutaj zabraknąć :)

 

Ale tu się zrobił ruch u suni:) Bardzo się cieszę, bardzo dziękujemy z Elą za to, że jesteście u malutkiej:)

Dzisiaj podpytam o imię:)

Link to comment
Share on other sites

Ewa  prosiła o rozliczenie więc rozliczam :)

22 dni x 12 zł = 264 zł - pobyt do końca maja

                             20 zł - transport do hotelu

                             12 zł - odrobaczenie

                             12 zł - fiprex

                             65 zł - wizyta u weta (zdjęcie szwów, wirusówki i transport)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                            373 zł

 

Paróweczja jest zaczipowana, wysterylizowana, zaszczepiona na wszystko, odrobaczona i zabezpieczona przeciwko pchłom i kleszczom.

Zrobimy ładniejsze zdjęcia i można ją ogłaszać - co prawda troszkę nie zachowuje czystości ale pracujemy nad tym. Na smyczy chodzi, nie rozrabia.

 

                          

 

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Anecik napisał:

Ewa  prosiła o rozliczenie więc rozliczam :)

22 dni x 12 zł = 264 zł - pobyt do końca maja

                             20 zł - transport do hotelu

                             12 zł - odrobaczenie

                             12 zł - fiprex

                             65 zł - wizyta u weta (zdjęcie szwów, wirusówki i transport)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                            373 zł

 

Paróweczja jest zaczipowana, wysterylizowana, zaszczepiona na wszystko, odrobaczona i zabezpieczona przeciwko pchłom i kleszczom.

Zrobimy ładniejsze zdjęcia i można ją ogłaszać - co prawda troszkę nie zachowuje czystości ale pracujemy nad tym. Na smyczy chodzi, nie rozrabia.

 

                          

 

Dzięki wielkie! Zaraz robię przelew:)

 

8 minut temu, anica napisał:

Zagladam, nadrobiłam zaległości, z przyjemnością obejrzałam foty!  harce ,biegi aż się dziub sam uśmiechaokok.gif

.. smutna historia z psiakiem nie pozwala do końca się cieszyć ze wszystkiego!

 

To niestety proza życia. W jednym miejscu radość z uratowania życia, w drugim płacz:( 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do "małej czarnej" i serdeczności zostawiam buzki.gif 

Bardzo dziękujemy:)

 

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj mała szczęściaro - nareszcie wolna, beztroska, pełna wigoru.

Witaj:) Jak miło, że wpadłaś:)

 

Decyzją Darczyńców imię dla suni musimy wymyślić my. Nie mają do tego głowy po wczorajszych smutnych wydarzeniach. No chyba, że pasuje do niej imię Zaza, bo to była jedna propozycja.

Jeśli uważacie, że nie pasuje, poprosimy chyba Anecik, która widzi sunię o podjęcie decyzji:) Ja zawsze mam z tym problem. Swojej własnej suni wymyślałam imię 3 dni:) Pozostałe psiaki dostawałam z imieniem i zostawały przy nich z drobnymi modyfikacjami,  Sam został Semurkiem, Perełka stała się Peruszką, a Rocky - Rokusiem:)

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

A może ktoś się podejmie bazarku imiennego, co dodatkowo zasiliłoby skarpetę? ;)

Bardzo dobry pomysł, ale przydałoby się zrobić bazarek migusiem.

Zaza - mnie się podoba, ale to dlatego, że ja uwielbiam przeinaczać imiona i to oficjalne szybko przerobiłabym na "zaraza" albo "zraza śląska": tzn w papierach byłaby Zazą, żeby nie było. A może Zara? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...