Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

19 minut temu, helli napisał:

Jakieś odległe pokrewieństwo z psami Północy? Czy jak napisano z wilkiem? Piękna, ale ją też bym odchudziła, (ja ciągle o tym odchudzaniu)

IMG_1594.JPG.ceda6136a979107ec28df012856c85d3.JPG

jakos mi sie kojarzy z wilkiem, ale ten pysk tak jakoś wyjatkowy dla mnie- umaszczony pięknie i te rysy...eh...żeby ktoś szybko pokochał ja na zabój i na zawsze:)

Też jestem zdania że kilka kilogramów musi zejśc z wagi, ale przy tych jej biegach i szaleństwie pewnie za miesiąc będzie juz laska :)

Zachwycona nia jestem absolutnie!

Link to comment
Share on other sites

Uśmiech Pestki i prawie każdego pieska wyzwolonego ze schroniska to taki uśmiech Wolności.

I te metamorfozy - nawet fryzjer nie jest potrzebny - zmiany widoczne są w błyskawicznym tempie.

Za Gracjelle i Pesteczkę mocno trzymam kciuki. - wiosnę już mamy pewnie adopcje rusza z kopyta.

 

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaję, że Pestka ma w sobie jednak "coś" z północniaka ;--) Zdjęcia dodają jej chyba trochę kilogramów bo wcięcie w talii ma i jak dla mnie jest idealna:-)

Mimisia dzisiaj lepiej, je już sama (wczoraj jadła tylko z ręki). Kaszel ma zdecydowanie mniejszy, nawet w nocy jest cisza i spokój:-) tylko katar leje się okropny ;(

Za leczenie MIMI wyszło 109,50 zł ( połowa z wspólnego rachunku z Tycią).

 

 

IMG_1628.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kasiu zrobiłam zwrot pieniążków za weta- jednym przelewem za wszystkie trzy moje Radysianki:)

21 godzin temu, uxmal napisał:

Uśmiech Pestki i prawie każdego pieska wyzwolonego ze schroniska to taki uśmiech Wolności.

I te metamorfozy - nawet fryzjer nie jest potrzebny - zmiany widoczne są w błyskawicznym tempie.

Za Gracjelle i Pesteczkę mocno trzymam kciuki. - wiosnę już mamy pewnie adopcje rusza z kopyta.

 

dokładnie to samo czuje...nawet wczoraj sobie porównywałam te zdjęcia z Radys i teraz...Pestka to wyjątkowo piękna metamorfoza:)

oby wiosna przyniosła dom stały dla całej mojej trójki radysianek:) zaraz siadam do ogoszeń Pestki, a Mimi jeszcze troszke musi się podkurować

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie też od razu kształt mordki Pestki skojarzył się z akitami/shibami. Taka okrągła :))
Fajna sunia. Dobrze, że schronisko nie odcisnęło piętna na jej psychice.

akita/shiba...o tym nie pomyślałam, ale rzeczwiście- udana z niej mieszanka;) :)

Kasia mówiła mi dziś że jest idealna, ułożona, posłuszna, w domu bez problemu, na spacery chodzi, tylko na chwile obecną najlepiej aktywny dom, chociaż z doświadczenia wiem, że po 3 miesiącach sunia się w miare wyciszy...teraz po prostu szaleje jak każdy kto po 1,5 roku znów poczułby wolność, trawe po stopami, spokój błogi i bezpieczeństwo;) ja to sobie tak własnie wyobrażam...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2018 o 21:41, Onaa napisał:

A jak tam Mała Mi :) ?

przepraszam że nie pisałam.

Mała Mi dobrze:) zdjęcia są na watku Tycinki. Zdrowieje, lubi sobie poszczekać i pogonić kota, troszke jeszcze kaszle, ale jest coraz lepiej:)

Na konto suniek wpłynęło:

- 100 zł od Monika F.

- 30 zł od Aga B-M

DZIEKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Sara2011 napisał:

Wow ale fajne klimaty. Tęsknię za nimi bo jakby nie było to ja w Bielsku urodzona i zawsze z radością tam wracam :). Pesteczka prześliczna :).

Tez wlasnie rozmazylam sie patrzac w te gory

Nasze psiaki to szczesciarze ze sa w tak cudownym miejscu

Ale Sarus ze Ty z Bielska to mnie zaskoczylas:) moja rodzina od strony babci tez sie z tamtad wywodzi. Siostra babci i jej rodzina nadal tam mieszka chociaz nie mamy kontaktu

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, zachary napisał:

Fajne krajobrazy... ale pewnie Pestka ich nie docenia... hihi... Beztrosko szaleje.... A jak Mała Mi u weterynarza?

Jeszcze nic nie wiem

Nie wiem na ktora Kasia z nimi jechala ale na pewno da znac jak tylko wroca

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, helli napisał:

Ale zabawna mordka, zabawowa też, a jakie ma ładne ząbki.

Wlasnie tez na to zwrocilam uwage. Zabki ma przepiekne a w ksiazeczce z Radys wpisali jej wiek- 7 lat!! Coz- bedzie miala nowa ksiazeczke bo przeciez ona wiecej jak 3 lata nie ma

 

Mala Mi i Tycia wrocily od weta. Osluchowo plucka super ale kaszelek jeszcze jest wiec antybiotyk przedluzono do srody a zaraz po kuracji suniom podamy probiotyk i odrobaczenie

Tycia przytyla:) Mala Mi wagowo bez zmian. Apetyty malutkom dopisuja- nie ma biegunek czy wymiotow humorki tez diskonale zwlaszcza gdy trzeba pogonic kota ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...