Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

To podziwiam tym bardziej ;) Ja pisanie na dogo trochę traktuję jak terapię dla siebie, więc trochę marudzę.

Ojej, jak lękliwiec to na pewno ode mnie dostanie jednorazową jakąś. Poproszę o dane do przelewu jak tylko Dixi opuści schronisko.

ja pomarudze w pracy;) to na forum juz nie musze :D  (żartuje ;))

Dziękuje...pomoc dla Dixi się przyda, bo teraz kwestia transportu. Patrycja ma rozpisany najbliższy termin na 28ego....mało czasu:( a też nie wiem czy Dixi nadal jest w piekle, dopiero w poniedziałek się dowiem....

Tutaj Tysiu jej opis

DIXI - malizna,i to młodziutka. Tradycyjnie: wystraszona, trochę boi się dotyku, a raczej zdania na łaskę i niełaskę ludzi. Ale jesli weźmiemy pod uwagę, ze taki roczny mikropiesek wylądował w schronisku, to przestajemy się dziwić jej reakcji. Na szczęście urazy Dixi nie są trwałe i głębokie:chwilka, i będzie wyluzowaną przylepką. Tylko ta chwilka musi nastąpić w nowym domu, jak najdalej od schroniska. Dixi ma ok. 1 roku. W schronisku przeby6wa od maja 2018r. KOJEC: VI - 23 NR:10961 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyś(ka) napisał:

:))

Tylko się przypomnij, proszę! Bo ja zapominalska jestem:( nie lubię niesłowności, więc jak zapomnę to najzwyczajniej mi przypomnij na priv. Kochana bidula... takie biedne okruszki mają w moim sercu szczególne miejsce... 

dobrze, dziękuje Ci ślicznie :)

Link to comment
Share on other sites

Tonia dostała 20 zł deklaracji od mar.gajko

Dziękuje ślicznie :D

 

Dziś dzwonił kolejny fajny dom o FRESKE :) poleciłam Panu Rome i Szyszke od Sary:) może akurat.

A o Tonie nikt nie dzwoni...dorobiłam jej ogłoszenia na Zielona Góre i Gorzów, plus kilka na morusku. Mam nadzieje, że wrzesień przyniesie dobry dom także dla niej:)

NIkt nie odzywa się w sprawie Dixi...? zabierać?

Link to comment
Share on other sites

KOchani, pytam jeszcze raz, czy mogę w ramach tego wątku pomóc jeszcze jednej suni DIXI?

Tak ją opisuja wolontariuszki:

DIXI - malizna,i to młodziutka. Tradycyjnie: wystraszona, trochę boi się dotyku, a raczej zdania na łaskę i niełaskę ludzi. Ale jesli weźmiemy pod uwagę, ze taki roczny mikropiesek wylądował w schronisku, to przestajemy się dziwić jej reakcji. Na szczęście urazy Dixi nie są trwałe i głębokie:chwilka, i będzie wyluzowaną przylepką. Tylko ta chwilka musi nastąpić w nowym domu, jak najdalej od schroniska.
Dixi ma ok. 1 roku. W schronisku przeby6wa od maja 2018r.

 

Czy zostaniecie z deklaracjami jeśli Tonia znajdzie dom? Czy ktoś mógłby dorzucić grosik jednorazowo na weta i transport?

Jesli ktoś chce zrezygnowac z deklaracji prosze o kontakt.

A Dixi jest taka

dixi.thumb.jpg.37c25ced1df3ae8bcbe34a540f0a4148.jpgdixi2.jpg.ae8da32172bb82ebafe1518379134d67.jpgdixi3.thumb.jpg.9d753b104ca0d599381cc40fc8ed6109.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi, spóźniłam się na bazarek transportowy...

Poproszę o numer konta. Wpłacę 50 zł jednorazowo do wspólnej skarbonki Toni i Dixi. happy.gif

A moja sunia, ta w awatarku to też Tonia. Nie Tosia, tylko właśnie Tonia. Muszę często poprawiać, bo dla wielu to jedno imię. U ludzi tak, a u psiaków nie. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, agat21 napisał:

10 zł stałej dla Dixi

dziękuje Agatko, tylko tu na watku juz masz zadeklarwane 10 zł na sunie, więc czy to znaczy podtrzymanie, czy drugą dyche?

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Kiyoshi, spóźniłam się na bazarek transportowy...

Poproszę o numer konta. Wpłacę 50 zł jednorazowo do wspólnej skarbonki Toni i Dixi. happy.gif

A moja sunia, ta w awatarku to też Tonia. Nie Tosia, tylko właśnie Tonia. Muszę często poprawiać, bo dla wielu to jedno imię. U ludzi tak, a u psiaków nie. happy.gif

dziękuje ślicznie:) zaraz podam konto:) śliczna Twoja Tonia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...