Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

Co do Pestki, to spytałam Pani czy była obcinana i oto co mi odpisała:

" Pestka obcięta, wyczesana i ugłaskana:) Może tez bardziej umięśniona bo wekendy dość aktywnie spędzamy. Jest bardzo mądra sunia i zawsze garnie się do miziania. Najbardziej podoba się wszystkim, że na wybiegach dla psów potrafi wszystkie zachęcić do zabawy. Pozdrawiamy z wieczornego spacerku"

 

:) A co do Freski to obstawiamy z Kasią że to jej pierwsza cieczka więc może miec niepełny rok. Chyba masz racje Tysiu, że uszka juz będa pólklapnięte. I tak jest śliczna:) i ma super charakter.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2018 o 04:45, Nesiowata napisał:

A jak tam nowa "Austryjaczka"?

Mysle ze wszystko u niej bez zmian :) zyje pelna piersia i czeka na powrot z wakacji swojej malej Pani :)

 

u Freski tez dobrze- Kasia mowi ze jest cudowna :) poppoprosilam by w wolnej chwili zrobila na watku opis do ogloszen. Powoli ruszymy ale chyba szybciej jak za 3 tyg i tak jej nie wydam bo trzeba bedzie sprawdzic czy nie jest szczenna

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani chcialabym zabrac kolejna sunie z Radys pod moja opieke tym razem do Szafirki. Od rana dzwonie do Radys by ustalic ktirego pieska moge zabrac. Transport jest w czesci darmowy- juz jutro

Trzymajcie kciuki i znow prosze o chociaz niewielkie dodatkowe wplaty! Sunie podepne pod ten watek.

Prosze!

Link to comment
Share on other sites

Przelałam Kasi 200 zł za pobyt Freski w lipcu.

 

Udało się także zarezerwować TONIE- JUTRO POJEDZIE DO SZAFIRKI. Proszę, BŁAGAM o jednorazowe wplaty dla niej. Podpinam ja pod ten watek, bo inaczej już nie zdąże. PROSZE!

Oto Tonia

TONIA - cięta z metra, taka trochę łasicowata. Siwizna na pysku dodaje jej lat, ale zęby ma młode - więc zakładamy, ze siwizna jest wybrykiem natury, a nie metryką. Przylepka, kiedy tylko ma możliwość, wspina się na kolana i domaga pieszczot. Bardzo jest tych pieszczot spragniona i smutnieje bez nich od razu. Należy do tego rodzaju suczek, które najszczęśliwsze są, mając ręce do głaskania i człowieka do kochania. Oczywiście piękne posłanko, a jeszcze lepiej fotel, kanapa i kocyk - mile widziane. Bo malizny takie, jak Tonia, powinny wieść życie w takich właśnie oprawach - a nie w schroniskowym boksie. Tonia ma ok. 3 lat.

Tonia2.thumb.jpg.098ff124027cd62230a354444754e511.jpgtonia3.thumb.jpg.a919b516b297d5c1372a439274fbbce7.jpg

tonia1.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Kochani chcialabym zabrac kolejna sunie z Radys pod moja opieke tym razem do Szafirki. Od rana dzwonie do Radys by ustalic ktirego pieska moge zabrac. Transport jest w czesci darmowy- juz jutro

Trzymajcie kciuki i znow prosze o chociaz niewielkie dodatkowe wplaty! Sunie podepne pod ten watek.

Prosze!

Izuniu, niestety finansowo nie jestem w stanie pomóc, chociaż będę trzymać kciuki

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Gabi79 napisał:

Izuniu, niestety finansowo nie jestem w stanie pomóc, chociaż będę trzymać kciuki

Dziękuje Gabrysiu że zajrzałaś...mam wrażenie, że ostatnio watki Radysiaków strasznie opustoszały:( a to bez watpienia jedno z najgorszych miejsc dla zwierząt w Polsce :( potrzebna tam pomoc- w każdej liczbie, pilnie!!

Trzymaj kciuki Gabrysiu za jutro, żeby ta noc minęła spokojnie i żeby Tonia jutro wyjechała razem z innymi pieskami...chociaż one, chociaż kilka ... a ja wkrótce pójde z torbami:( :( na żebry....

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje Gabrysiu że zajrzałaś...mam wrażenie, że ostatnio watki Radysiaków strasznie opustoszały:( a to bez watpienia jedno z najgorszych miejsc dla zwierząt w Polsce :( potrzebna tam pomoc- w każdej liczbie, pilnie!!

Trzymaj kciuki Gabrysiu za jutro, żeby ta noc minęła spokojnie i żeby Tonia jutro wyjechała razem z innymi pieskami...chociaż one, chociaż kilka ... a ja wkrótce pójde z torbami:( :( na żebry....

Izuniu, trzymam z całych sił kciuki za Tonię i wszystkie psiaczki.

Czy Tonia niedawno miała szczeniaki, pewnie nic nie wiadomo na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Izuniu, trzymam z całych sił kciuki za Tonię i wszystkie psiaczki.

Czy Tonia niedawno miała szczeniaki, pewnie nic nie wiadomo na ten temat.

Gabrysiu...na pewno wiadomo tylko to co widac na zdjęciach...cycuchy wiszą...małych ni widu ni słychu....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

dziękuje Havanko całym sercem...dawno nikt nie robił bazarku dla mojego psa, zapomniałam jakie to wspaniałe uczucie :)

Kiyoshi, podziękowania należą się przede wszystkim Tobie. To Ty wzięłas pod swoją opieką tego biednego psiaczka. Mam nadzieję, ze uda się zebrać całą, potrzebną kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...