Jump to content
Dogomania

Radysianki: NESTEA, DIXI, TONIA, PESTKA, MAŁA MI i FRESKA mają swoje domy:)


Recommended Posts

Izun

 wieczorem juz chyba dam raunke otworzyc

 boc najwiecej czasu to mam w nocy

 kramik roznosci od Margo3011

 bedzie i dla Toni Toniusi

 

 wszytkie fanty jechaly kawal swiata ku mnie

 i teraz bedziemy czarowac kramiki na wiele biedunkow

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Izun

 wieczorem juz chyba dam raunke otworzyc

 boc najwiecej czasu to mam w nocy

 kramik roznosci od Margo3011

 bedzie i dla Toni Toniusi

 

 wszytkie fanty jechaly kawal swiata ku mnie

 i teraz bedziemy czarowac kramiki na wiele biedunkow

 

dziękuje Nadziejko za uwzględnienie Toni:D cuudne fanciki- dziękuje też Margo :) jesteście kochane <3

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, kiyoshi napisał:

Tak ona byla przerazona schroniskiem

A w innym swiecie od razu wrocila do siebie :) cieciesze sie ze wreszciec wyjechala, ze zdazylysmy jej pomoc

Mysle ze szybko znajdzie dom :)

 

Dixi to taki mały wulkan energii. Zachęca wszystkie psiaki do zabawy - wczoraj szalała z Romą, dzisiaj z Zorką :-) Potrafi być przy tym upierdliwa i dość szybko wybucha jak zabawa nie idzie po jej myśli:-) Rewelacyjna do dzieci, super dogaduje się z kotami - też zaczepia do zabawy. Bardzo proludzka - popiskuje za mną jak nie jestem w zasięgu. Wczoraj z 10 minut płakała pod drzwiami sypialni :-)

Wczoraj przeżyła kąpiel - nie było najgorzej :-) Dzisiaj ją odrobaczę i podjadę po coś na pchły.

 

IMG_2403.JPG

IMG_4050.JPG

IMG_4059.JPG

IMG_4061.JPG

IMG_4086.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Jestem zauroczona Dixi coraz bardziej - i z tego co czytam, to z niej żywiołowy ideał :) Tylko oby nie miała lęku separacyjnego, skoro boi się być sama.

Ona popiskuje chwilę i odpuszcza. Wczoraj została kilka godzin sama w domu i było wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kasiainat napisał:

Ona popiskuje chwilę i odpuszcza. Wczoraj została kilka godzin sama w domu i było wszystko ok.

Dzieki Kasiu za zdjecia i opis

Teraz Doxi wyglada jak jeszcze inny piesek. Kasiu czy ona ma ksiazeczke z Radys? I co w niej jest? Ile moze miec lat? Jaka waga?

Zywiol z niej bo cieszy sie wolnoscia! Spodziewalam sue dzikuska a tu taka niespodzianka. Bedzie trzeba szukac domu z towarzystwem :)

ps czy ona nie jest troche grubiutka?

Link to comment
Share on other sites

Na bazarku transportowym dla Dixi podarowaliście suni 224 zł !! :) (rozliczyłam tam także jednorazową wpłate od Nesiowata- 10 zł)

DZIĘKUJE ŚLICZNIE:) księgują tą kwote tutaj

 

 

Wpłynęło tez 50 zł jednorazowej deklaracji od iwstar58 :) <3 DZIĘKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kiyoshi napisał:

Na bazarku transportowym dla Dixi podarowaliście suni 224 zł !! :) (rozliczyłam tam także jednorazową wpłate od Nesiowata- 10 zł)

DZIĘKUJE ŚLICZNIE:)

 

Małe sprostowanie - 10 zł to bazarek transportowy, a 20 zł jednorazowa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2018 o 21:18, kiyoshi napisał:

Przyglądam się Dixi i wciąż nie moge uwierzyć, że ona taka cudna. Jej pyszczek ma wyrysowany usmiech:D cuda się dzieja u tej naszej Kasi, dziczki w dzień się oswajają :D :)

Jutro może zadzwonie coś więcej sie dowiedzieć

To prawda :) Śliczna uśmiechnięta suńka :))

Link to comment
Share on other sites

Patrzę na zdjęcia uśmiechniętej suni - i jeśli to Dixi to faktycznie zmiana ogromna i wspaniale że tak szybko się otworzyła, jeśli nie ona to oczywiście wspaniale że jakiś inny piesek dostał szansę, tylko wtedy bardzo żal że biedna wystraszona Dixi nadal bez pomocy. Tylko dlatego zastanawiałam się czy to Dixi bo było mi jej bardzo żal.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Onaa napisał:

Patrzę na zdjęcia uśmiechniętej suni - i jeśli to Dixi to faktycznie zmiana ogromna i wspaniale że tak szybko się otworzyła, jeśli nie ona to oczywiście wspaniale że jakiś inny piesek dostał szansę, tylko wtedy bardzo żal że biedna wystraszona Dixi nadal bez pomocy. Tylko dlatego zastanawiałam się czy to Dixi bo było mi jej bardzo żal.

Renatko to jest Dixi na pewno

Nie wiem co Ci sie nie zgadza?

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Dixi 30 zł od LIPSIK:) DZIĘKUJE:)

A dziś rozmawiałam z Kasią, Dixi jest super pieskiem, w sumie już gotowym do adopcji. Fajna, pogodna, potrafi spacerować na smyczy, w domu czysta kocha dzieci. Ma z Radys komplet szczepień, więc trzeba by tylko jeszcze wysterylizować, ale myśle, że powoli rusze już z ogłoszeniami:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wydawało mi się że Dixi schroniskowa ma inny kolor uszek i inny pyszczek mniejszy nosek, ale porównanie helli powyżej trochę mnie przekonało że to faktycznie może być Dixi, mam nadzieję że tak jest. Bo Dixi była strasznie zagubiona w schronisku. A ta nowa Dixi wygląda jak pełen radości beztroski szczeniak :).

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Onaa napisał:

Wydawało mi się że Dixi schroniskowa ma inny kolor uszek i inny pyszczek mniejszy nosek, ale porównanie helli powyżej trochę mnie przekonało że to faktycznie może być Dixi, mam nadzieję że tak jest. Bo Dixi była strasznie zagubiona w schronisku. A ta nowa Dixi wygląda jak pełen radości beztroski szczeniak :).

Renatko, ona była opisana w Radysach na podstawie 5 minutowego spotkania. Miała prawo się bać bedąc w takim miejscu- zupełnie obcych ludzi którzy znowu gdzieś ją wyciagnęli.

Podobnie było z Krewetką, która w Radysach była opisana jako bardzo lękliwa, a w DS okazała się cudownym przyjacielem, otwartym.

Uszka, pyszczek, oczka, nosek, uśmiech, charakterystyczne cechy umaszczenia- wszystko się zgadza, dziewczyny które robiły jej zdjęcia tez potwierdziły, że to ona.

Nie ma tu żadnego spisku. Czarny piesek mógłby zostać "podstawiony" ale nie taki- z tyloma cechami charakterystycznymi.

Uszka ma wyżej bo je podniosła, jest bardziej czarna, bo- światło zdjęć inne a tez mogła zwyczajnie zmienić juz sierść. Zdjęcia w Radysach były robione kilka dobrych miesięcy temu.

Nie będe już odpowiadać na komentarze, czy to Dixi czy nie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ano właśnie, nie ma tutaj żadnego spisku. Wiadomo nie od dziś, że psy po wyciągnięciu ze schroniska totalnie inaczej wyglądają... i ile dają zdjęcia... zależy kto je robi, nagle jeden pies sfotografowany przez 2 różne osoby wydaje się być dwoma różnymi psiakami... I jak zawsze pierwsza doszukuję się różnic w psie, to w Dixi tego nie robię - widzę, że to Dixi i już, nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...