Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!


Niewiasta_21

Recommended Posts

szczęściarz jeden ... tyle ciotek chodzi koło niego :loveu::loveu:
Ja dostaje czasami po kilka takich "spamów" dziennie i nigdy jakos mi nie przyszło do głowy żeby sie skarżyć do moderatora lub komus opryskliwie odpowiedzieć. Przecież po to tutaj jestesmy aby pomagać tym bidulom. Co sie z tymi ludźmi dzieje :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marysia55']szczęściarz jeden ... tyle ciotek chodzi koło niego :loveu::loveu:
Ja dostaje czasami po kilka takich "spamów" dziennie i nigdy jakos mi nie przyszło do głowy żeby sie skarżyć do moderatora lub komus opryskliwie odpowiedzieć. Przecież po to tutaj jestesmy aby pomagać tym bidulom. Co sie z tymi ludźmi dzieje :shake:[/quote]

Czyli akcja literkowa odwołana. Trudno. Spróbujmy jakoś inaczej zapraszać ludzi na wątek Ariela. Pozostaje "offowanie". A może to też niedozwolone?

Niewiasta_21, cudowne wieści! Skontaktuję się z tobą jutro. Pewnie wybiorę się do Arielka w sobotę - muszę się dowiedzieć, co mu zawieźć.

A ja przed chwilą przywiozłąm do domu następną bidę. Mój syn znalazł na trawniku przed swoim domem małą suczkę (mieszka przy Starym Rynku). To już piąty czy szósty pies porzucony w tej okolicy. Większości znaleźliśmy domy, jeden odnalazł swojego Pana, Kudłatka odeszła za TM po lodowatej kąpieli w stawie (cioteczki a Łodzi może kojarzą). Syn nie może jej zatrzymać (ma sznaucerkę olbrzymkę i półtoramiesięczną córkę), ja też nie mogę (3 psy). Jutro pewnie będę musiała odwieźć ją do schronu.
A może macie jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Zanim się wyśle , jakąkolwiek wiadomość , do kogokolwiek ,
trzeba wobec tego zapytać odbiorcę ,
czy zechce ją otrzymać :crazyeye::stupid::roll::evil_lol:;)[/quote]

hehe, z tego by wynikało, że tak:evil_lol::megagrin::evil_lol::megagrin:

to jest tak "dziwne", że raz straszne, a raz śmieszne:stupid:


Arielowi włoski odrastają:multi::multi::multi:
Trzymaj się chłopie dzielnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka']Proponuję założyć nowy wątek z nicami osób, które nie życzą sobie dostawać "spamów" i przy następnych akcjach wszystko będzie wiadomo.

Nawet samenu będzie można się wpisać.:wink: :kiss_2: :knuje: :evil: :evilgrin: :cooldevi: :cooldevi: :cooldevi::baddevil: i szystkie kłótnie będzie można tam przenieść :krach:[/quote]

bez kitu, pomysł genialny:diabloti::thumbs::laugh2_2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovip1']Jutro spotkam niewiastę w schronisku, zapytam napewno.
Chyba że jeszcze dziś wieczorkiem pojawi się na dogo .[/quote]

Cioteczki, zajrzyjcie, proszę, do mojej bidulki Maminki.

Arielku, ciotka Agata jedzie dzisiaj do ciebie! Nie może się już doczekać!

A gdzie relacja z dzisiejszych odwiedzin? ! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ariel jest cudowny. Bardzo się cieszy gdy go ktoś odwiedza, to bardzo pogodny pies. Tylko bardzo "zawodzi" gdy się go opuszcza. Ariel będzie cudwonym towartzyszem.
Włoski mu pięknie odrastają. Schodzą grudy ze skóry. Przyplątał mu się katar. Ale to zmiana środowiska.
Dzisiaj rano też u niego byłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanka456']Ariel jest cudowny. Bardzo się cieszy gdy go ktoś odwiedza, to bardzo pogodny pies. Tylko bardzo "zawodzi" gdy się go opuszcza. Ariel będzie cudwonym towartzyszem.
Włoski mu pięknie odrastają. Schodzą grudy ze skóry. Przyplątał mu się katar. Ale to zmiana środowiska.
Dzisiaj rano też u niego byłam.[/quote]
fajnie by było zobaczyć nowe fotki Arielka ;)

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy właśnie (ja i TŻ) od Ariela. Jejku, jaki z niego słodziak! Jakby mu pozwolić, zacałowałby na śmierć! Wymiziałam psiaka od cioteczek, a od cioci Ani szczególnie. Był spacerek i kupa na spacerku (na trawniku!) i psie smakołyki (bardzo mu smakowały). Kolację zostawiłam, dostanie później. Na grzbiecie i ogonku pojawiła się szczecinka! Jak odrośnie futerko, będzie niezłym przystojniakiem. I strasznie kochanym! Bardzo, bardzo potrzebuje człowieka. Od zaraz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Wróciliśmy właśnie (ja i TŻ) od Ariela. Jejku, jaki z niego słodziak! Jakby mu pozwolić, zacałowałby na śmierć! Wymiziałam psiaka od cioteczek, a od cioci Ani szczególnie. Był spacerek i kupa na spacerku (na trawniku!) i psie smakołyki (bardzo mu smakowały). Kolację zostawiłam, dostanie później. Na grzbiecie i ogonku pojawiła się szczecinka! Jak odrośnie futerko, będzie niezłym przystojniakiem. I strasznie kochanym! Bardzo, bardzo potrzebuje człowieka. Od zaraz![/quote]

Mizianko dla Arielka :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...